Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai: kur ir kiek?

QUOTE(Alchemie @ 2010 12 02, 12:42)
Dabar prie darbo klausimas, ar priims i darza, nespagal registracija ziuri doh.gif o pvz. su sunum isbandem tris darzus doh.gif du valstybinius ir viena privatu ir ka..turiu pasakyti, kad maistas visuose man patiko bigsmile.gif o aukletojos yra toks dalykas, kad jei dirba su meile, tai dirba visur gerai ir sakysim valstybiniuose darzuose kazkaip man labiau padare ispudi aukletojos, nei privaciame unsure.gif
dabar po 5 metu pertraukos vel reikes info gaudytis ir susidarineti nuomone, bet tikrai nepeikciau valstybiniu darzu, nes yra labai geru.
Minusas gal, kad buna dideles grupes verysad.gif o zaislai..jei aukletoja su fantazija, tai vaikai turi ka veikti mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

man asmeniskai imponuoja, kad musu darze dirba moteriskes tikrai is idejos , nes algos juokingos , o privaciuose man vis atrodo, kad man ar mano vaikui sypsosis , nes eam jiem pinigu krepselis biggrin.gif. gyvenime daznai su tuo susiduriu kitose srityse, tad esu gal siek kiek paranojike, bet tik siek tiek smile.gif
QUOTE
buna dideles grupes

taip , cia minusas, bet ne visuose valstybiniuose taip- pas mus teoriskai 17, praktiskai daugiau 13 niekad nebuvo, paprastai- iki 10.
beje, viename darzeliu buvau visai nedidelese patalpose, kur , jei paziurejus proporcionaliai, tas pats kv.m. kieks vaikui, kaip ir valstybiniam wink.gif

claries, pasidomesiu drinks_cheers.gif , bet siaip, abejoju, ar tai yra, ko ieskau, kalbejau su savo aukletoja, ji pati irgi pritare, kad retas tevas nores, kad ju vaikas istisai lauke kiurksotu be zaislu ir lietui pliaupiant bigsmile.gif
Atsakyti
taigi, jei pagal registracija ziures - be sansu man butu prie darbo pakliut i koki valstybini doh.gif
del Jusu lankyto privataus ka galiu pasakyt is to, kiek su tomis aukletojomis teko bendraut ten lankantis - na, jos tokios grynai valdorfines, siek tiek kitam lygmeny, nelabai imanoma ir lygint su tradiciniu darziuku aukletojomis. Ten, kaip jau rasiau savo rasinelyje apie aplankytus darziukus, arba patinka labai, arba nepatinka rolleyes.gif
QUOTE(Alchemie @ 2010 12 02, 11:42)
Dabar prie darbo klausimas, ar priims i darza, nespagal registracija ziuri doh.gif o pvz. su sunum isbandem tris darzus doh.gif du valstybinius ir viena privatu ir ka..turiu pasakyti, kad maistas visuose man patiko bigsmile.gif o aukletojos yra toks dalykas, kad jei dirba su meile, tai dirba visur gerai ir sakysim valstybiniuose darzuose kazkaip man labiau padare ispudi aukletojos, nei privaciame unsure.gif


na, gali but, kad ziuri kaip i pinigu krepseli (ka, beje, pastebejau savo dukros darzelyje, bet tikrai jokiu budu ne is aukletojos, o is darzelio vadoves puses), bet tai irgi turi dvi puses: jei esi kazkam pinigu maisas, gali ir savo reikalavimus kelt ir nepasitenkinima bet kada pareikst, jei kas ne taip, nes gi moki pinigus jiems ir, beje, nemazus. Kiek isitikinome, i pretenzijas visada reaguojama akimirksniu ir visi, net keisciausi pageidavimai, stengiamasi, kad butu ispildyti lotuliukas.gif tai galimas ir toks santykiu budas, svarbu, kad vaikas nuo to nenukencia ir maksimalu komforta turi.
QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 12:02)
drinks_cheers.gif
man asmeniskai imponuoja, kad  musu darze dirba moteriskes tikrai is idejos , nes algos juokingos , o privaciuose man vis atrodo, kad man ar mano vaikui sypsosis , nes eam jiem pinigu krepselis biggrin.gif. gyvenime daznai su tuo susiduriu kitose srityse, tad esu gal siek kiek paranojike, bet  tik siek tiek smile.gif


Saules Gojus, Menulio vaikai, Klaužada, Tele Bim Bam darzeliai - tik keli pavyzdziai darzeliu, kuriuose tokie plotai, kad ojoj, kazin kuris darzelis valstybinis galetu susilygint su tenkanciu 1 vaikui plotu smile.gif Aisku, yra privaciu ir vos ne kamarelese isikurusiu - apie tokius cia nesnekam. Cia ne darzelis tada, cia centriukas dienos smile.gif
QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 12:02)
beje, viename darzeliu buvau visai nedidelese patalpose, kur , jei paziurejus proporcionaliai, tas pats kv.m. kieks vaikui, kaip ir valstybiniam


na, nesupraskit tiesiogiai - tikrai nebuna ten vaikai visa diena lauke lyjant lietui ar sniegui krentant, BET tikrai eina i lauka bet kokiu oru ir kelis k. per diena net (jei neklystu) + grynai miske beveik yra + (kas Jums aktualu) nesisklaido moderniomis idejomis, o realiai viska, kas yra inovatyvu, pazangu ir naudinga, pritaiko vaiku ugdyme rolleyes.gif Tikrai jie yra naujos ugdymo pakraipos pionieriai Lietuvoje ir joks valstybinis situo klausimu nesusilygins su jais (net ir keliu metu begyje). Na, sunku papasakot, reiketu Jums ju tinklapyje pasekt info, kada darzelio ikureja vel darys pazintini seminara apie to darzelio (busimo darzeliu tinklo) ugdymo sistema ir apsilankyt tiesiog. Tada liks kur kas maziau klausimu (arba nebeliks visai:)). As asmeniskai po pirmo apsilankymo net labai skeptiskai atsiliepdavau apie mineta darzeli, bet, apsilankius atviru duru paskaitoje viskas pasikeite 180 laipsniu - tikrai savo vaikui nieko geresnio nerasiu thumbup.gif
QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 12:02)
bet siaip, abejoju, ar tai yra, ko ieskau, kalbejau su savo aukletoja, ji pati irgi pritare, kad retas tevas nores, kad ju vaikas istisai lauke kiurksotu be zaislu ir lietui pliaupiant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
tikrai nebuna ten vaikai visa diena lauke lyjant lietui ar sniegui krentant

as tokio darzo ir noriu wink.gif
QUOTE
Saules Gojus, Menulio vaikai, Klaužada, Tele Bim Bam darzeliai - tik keli pavyzdziai darzeliu, kuriuose tokie plotai, kad ojoj, kazin kuris darzelis valstybinis galetu susilygint su tenkanciu 1 vaikui plotu  Aisku, yra privaciu ir vos ne kamarelese isikurusiu - apie tokius cia nesnekam. Cia ne darzelis tada, cia centriukas dienos 

apie tele bim bam tai isvis nenoriu kalbet- nemalonu, kai zmogus prisilaizineja prie turtingu biggrin.gif man daug ka sako tas principas, kad darzas ikuriamas prabangiausioj vilniaus vietoj, kas savaime ispucia lankymo kainas ir tampa neprieinamas ne turtinguju vaikuciam cool.gif bet koks cia idomumas su mirtinguju vaikais terliotis biggrin.gif
niekad nevesciau is principo i toki darza, bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
tada teks i Skandinavija emigruot laikinai thumbup.gif

QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 12:32)
as tokio darzo ir noriu wink.gif


unsure.gif mat kaip....as galvojau, kad Turniskes ar Zverynas yra prabangiausios, bet gal klydau, nes ne vilniete esu ax.gif o del kainos - ji normos ribose, lyginant privaciu darzeliu kainu segmente. Ne prie apatines ribos, tai tiesa, bet ir ne prie virsutines - per viduriuka (yra ir daugiau privaciu uz tokia kaina).
Tiesiog galvoju, jei privatus darziukai kainuotu panasiai kaip valstybiniai ar nedaug daugiau - jie elementariai neissilaikytu (manau, skaito cia nemazai ir privaciu darzeliu steigeju - gali ta patvirtint unsure.gif rolleyes.gif )
asmeniskai dar nebuvau ten nuvykus pasidomet,bet kiek teko su mineto darzelio steigeja bendraut el. pastu/telefonu - paliko silto ir mandagaus zmogaus ispudi - priesingai, nei teko skaityt cia, SM, piktu repliku.
Neturiu teises kazka sprest apie zmogu, nepazistant jo asmeniskai, bet, manau, kad ji yra puiki moteris ir linkiu, kad sis jos sumanymas pasiteisintu visu 100%.
QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 12:32)
apie tele bim bam tai isvis nenoriu kalbet- nemalonu, kai zmogus prisilaizineja prie turtingu biggrin.gif  man daug ka sako tas principas, kad darzas ikuriamas prabangiausioj vilniaus vietoj, kas savaime ispucia lankymo kainas ir tampa neprieinamas ne turtinguju vaikuciam cool.gif  bet koks cia idomumas su mirtinguju vaikais terliotis biggrin.gif
niekad nevesciau is principo i toki darza, bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Tiesiog galvoju, jei privatus darziukai kainuotu panasiai kaip valstybiniai ar nedaug daugiau - jie elementariai neissilaikytu (manau, skaito cia nemazai ir privaciu darzeliu steigeju - gali ta patvirtint

claries, tikrai zinau, kad LT saziningai moket mokescius ir pelna gaut- su fantazija besiribojanti siekiamybe doh.gif , patys su vyru dirbam sau, tad visi mokesciai man zinomi smile.gif bet zinau ir lietuviu dazna bruoza- uzdabis tik tada uzdarbis, kai uzdirbama ne maziau 100 proc. wink.gif - asmenine patirtis. be to, juk nebutina prabangiose vietose tu darzeliu steigt- vilnius toks zalias miestas, n vietu, kur vaikam bus miskas, erdve, ir paskola steigejui mazesne, ir vaikai ne tik turtinguju gales lankyt. TBB atvejis, mano akimis - bandymas prestizine vieta prtiraukt zmones, kuriem tas prestizas pirmoj vietoj...
QUOTE
as galvojau, kad Turniskes ar Zverynas yra prabangiausios

Turniskes irgi ne mirtinguju vieta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 13:53)
bandymas prestizine  vieta prtiraukt zmones, kuriem tas prestizas pirmoj vietoj...

Turniskes irgi ne mirtinguju vieta wink.gif


Nematau nieko blogo, jei zmogus pasirenka butent toki rinkos segmenta mirksiukas.gif Visokiu yra, visokiu reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziile @ 2010 12 02, 14:08)
Nematau nieko blogo, jei zmogus pasirenka butent toki rinkos segmenta  mirksiukas.gif  Visokiu yra, visokiu reikia  smile.gif

tas tai taip, bet kazkaip liudna, kai eilini karta isitikini, kad uz deklaruojamos meiles visiem vaikam slypi eiline meile vaiku turtingu teveliu pinigam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 02 gruodžio 2010 - 13:52
Nesupratau - ar berniukui piešt, lipdyti, kankliuoti yra bobiška? Nebet tikra "Macho" noretumete uzsiaugint, tai tuomet taip biggrin.gif
Mano galva, (gal kuri pedagogė patikslintų) visi šie darbeliai lavina vaizduotę ir smulkiąją motoriką, ir tokio amžaus vaikams tas tikrai yra labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Sienna @ 2010 12 02, 14:06)
Nesupratau - ar berniukui piešt, lipdyti, kankliuoti yra bobiška? Nebet tikra "Macho" noretumete uzsiaugint, tai tuomet taip biggrin.gif
Mano galva, (gal kuri pedagogė patikslintų) visi šie darbeliai lavina vaizduotę ir smulkiąją motoriką, ir tokio amžaus vaikams tas tikrai yra labai svarbu.


Sutinku visu 100 proc mirksiukas.gif!
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2010 12 01, 15:36)
gal juokaujat smile.gif as vedu prie prokuraturos, salia ir olimpieciai, bet darzeliu cia uz kiekvieno kampo mirksiukas.gif

g.gif i koki vedat, jei ne paslaptis?.. Patenkinta darzeliu?
Atsakyti
Claries, kazkaip ir tame Valdorfiniame darzelyje deja bet valdorfiskumas ir pedagogine etika baigesi ties pinigais g.gif juolab, akd tikrai zinau, jog kai kuriu aukletoju vaikai namie TV ziuri ir keikiasi ir t.t. ko maniskis is paprasto darzelio niekad neparsinesdavo..o ir TV praktiskai negauna ziureti...zodziu slidus reikalas tas Valdorfiskumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(claries @ 2010 12 02, 12:20)
As asmeniskai po pirmo apsilankymo net labai skeptiskai atsiliepdavau apie mineta darzeli, bet, apsilankius atviru duru paskaitoje viskas pasikeite 180 laipsniu - tikrai savo vaikui nieko geresnio nerasiu  thumbup.gif


Apie koki cia kalbat? Beje,koki lanko jusu mergaite?minejot,kad patenkinta.


QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 12:32)
kad darzas ikuriamas prabangiausioj vilniaus vietoj, kas savaime ispucia lankymo kainas ir tampa neprieinamas ne turtinguju vaikuciam cool.gif 


Koks keistas supratimas unsure.gif
O jus nemanote,kad darzelis atidaromas ten,nes ir aplink gyvenantys turtingieji turi vaiku.Kodel jie negali savo rajone turet darzelio cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 02 gruodžio 2010 - 19:59