Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai: kur ir kiek?

Sveiki,

Neturiu laiko perskaityti visa tema ax.gif Tai gal galetumete kas parasyti, kokie yra privatus darziukai aplink Spaudos rumus, Karoliniskes? Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Privati @ 2010 11 30, 14:37)
Mamytės, pasakykit, kuriuose rajonuose dar truksta darželių?

Sakyciau centre truksta labai. T.y. tiek Senamiestyje, tiek anapus upes - Zalgirio stadiono rajone. Maciau net patalpas pirmame aukste nuomoja Olimpieciu g.
Atsakyti
QUOTE(Dzela @ 2010 11 30, 15:06)
Gal kas gali patarti ar kuris privatus darzelis priima 1.5 metuku vaikus su galimybe mamai pasilikti pusei dienos 2 -3 dienas per savaite? Zinau kad vaikystes sodas tai leidzia, bet 3dienos labai jau brangios.
ACIU 4u.gif

Klaužada 4u.gif www.klaužada.lt
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2010 12 01, 12:13)
Sakyciau centre truksta labai. T.y. tiek Senamiestyje, tiek anapus upes - Zalgirio stadiono rajone. Maciau net patalpas pirmame aukste nuomoja Olimpieciu g.

gal juokaujat smile.gif as vedu prie prokuraturos, salia ir olimpieciai, bet darzeliu cia uz kiekvieno kampo mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(ziile @ 2010 11 30, 14:43)
Jeruzaleje - tai tikrai ne  mirksiukas.gif

na ir kokius zinot, as - ne vieno valstybinio, ir gal kazkoks privatus dienos centras yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Privati @ 2010 11 30, 14:37)
Mamytės, pasakykit, kuriuose rajonuose dar truksta darželių?


manau, baltupiuose...
bent jau valtybiniai cia pergrusti sad.gif

todel teks ieskoti privataus nuo kito rudens....
Atsakyti
QUOTE(bajadare @ 2010 12 01, 15:50)
manau, baltupiuose...
bent jau valtybiniai cia pergrusti sad.gif

todel teks ieskoti privataus nuo kito rudens....



Pilaitej katastrofiska padetis doh.gif
Atsakyti
Pilaiteje turbut reiketu triju darzeliu is karto doh.gif ir visi butu pilni unsure.gif
Atsakyti
Jaruzalej tikrai labai reikia, cia ner valstybinio nei vieno darzelio, santariskese irgi , o vaikuciu labai daug, nes daug jaunu seimu gyvena bigsmile.gif
Pilaitej irgi girdejau, kad ne kas su darzais g.gif kaip ir daugumoj nauju rajonu, nes nauju darzu valdzia nemato reikalo statyt cool.gif
Papildyta:
QUOTE(bajadare @ 2010 12 01, 16:50)
manau, baltupiuose...
bent jau valtybiniai cia pergrusti sad.gif

todel teks ieskoti privataus nuo kito rudens....

o kodel negalit vest i kita rajona, pvz prie darbo? mes taip darom ir viskas ok.
Net patogiau sitaip, nes jei darzas prie namu butu, reiktu is darbo anksti islekt, kad dukrai netektu vienai darze iki 6- 7 valandos sedet doh.gif

O privatus darzeliai, mano akimis, jokiu, isskyrus gal geresni maitinima, privalumu neturi. na nebent labai didele zalia teritorija, i toki noreciau vest, gal ir pasvarstyciau, jei toki rasciau, bet deja cool.gif musu valstybinej grupej naujausi zaislai, saunios aukletojos, normalus maistas neisrankiam pilieciui . ko dar reikia vaikui?? truksta tik gamtos ir ilgesnio laiko lauke, cia didelis minusas, bet pati lankiaus privaciam darze, domejaus privalumais, tai laikas lauke toks pat, kaip ir valstybiniam schmoll.gif t.y. metodai tokie pat pasene, kaip ir musiskiam darze.
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 11:06)
O privatus darzeliai, mano akimis, jokiu, isskyrus gal geresni maitinima, privalumu neturi. na nebent labai didele zalia teritorija, i toki noreciau vest, gal ir pasvarstyciau, jei toki rasciau, bet deja cool.gif  musu valstybinej grupej naujausi zaislai, saunios aukletojos, normalus maistas neisrankiam pilieciui . ko dar reikia vaikui??  truksta tik gamtos  ir ilgesnio laiko lauke, cia didelis minusas, bet pati lankiaus privaciam darze, domejaus privalumais, tai laikas lauke toks pat, kaip ir valstybiniam schmoll.gif  t.y. metodai tokie pat pasene, kaip ir musiskiam darze.


ogo, koks platus apibendrinimas "privatus darzeliai, mano akimis, jokiu, isskyrus gal geresni maitinima, privalumu neturi", kai tuo tarpu "pati lankiaus privaciam darze" - ir cia, apsilankius VISO LABO 1 privaciame darzelyje, galima tooookius visa apimancius apibendrinimus daryt, kad "jei viename pasene metodai ir nieko geresnio nei musu lankomame valstybiniame, tai ir kituose - viskas 1:1 taip pat"? g.gif Kazko drisciau nesutikti.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(claries @ 2010 12 02, 12:10)
ogo, koks platus apibendrinimas "privatus darzeliai, mano akimis, jokiu, isskyrus gal geresni maitinima, privalumu neturi", kai tuo tarpu "pati lankiaus privaciam darze" - ir cia, apsilankius VISO LABO 1 privaciame darzelyje, galima tooookius visa apimancius apibendrinimus daryt, kad "jei viename pasene metodai ir nieko geresnio nei musu lankomame valstybiniame, tai ir kituose - viskas 1:1 taip pat"?  g.gif  Kazko drisciau nesutikti.... schmoll.gif

buvau dviejuose wink.gif apie kitus skaiciau ju pateikta info, to uztenka , kad susidarytum vaizda. zinau, ka valgys, zinau, koks bus rezimas ( man ner kazkoks didelis pliusas, kad daugiau kartu prie stalo pasodins), kiek laiko lauke bus ( sis kriterijus man svarbiausias ), matau, kokie zaidimo, higienos kambariai, gavau paskaityt programele metodikos. tai kodel negaliu susidaryt bendro vaizdo ? smile.gif

Mano nuomone, dabar privaciu darzu daug, bet visais atzvilgiais jie labai panasus,, t.y. nei vienas, kuriais domejaus, neturi savo ugdymo idejos. as vesciau i skandinavu principu ikurta darzeli, kur vaikas leistu lauke jei ne visa diena ( sito turbut dauguma tevu nesuprastu), tai bent puse. deja, nieko panasaus nerandu. visi darziukai sklaidosi "moderniom idejom", bet kai isigilini i ju programas, tenka nusivilt, deja ax.gif
Atsakyti
tai, aisku, kad ne del to renkamasi privatu, kad "daugiau kartu pasodins prie stalo" doh.gif
o vien is to, kad pasiskaitai info webe apie juos - toli grazu, nera tas pats, kaip apsilankyt gyvai mirksiukas.gif Gali ispudis sustipret, o gali realiai viskas taip priesingai pasirodyt, kad uch doh.gif
Tikrai yra, turinciu savo ugdymo ideja - sakau gi, kad tikrai per mazai aplankete.
Labai pagal tai, ka rasote, kas Jums yra svarbu darzelyje, tiktu "Vaikystes sodas" - pabandykit ten nuvykt, jei dar nebuvot thumbup.gif

QUOTE(Nada... @ 2010 12 02, 11:37)
buvau dviejuose wink.gif apie kitus skaiciau ju pateikta info, to uztenka , kad susidarytum vaizda. zinau, ka valgys, zinau, koks bus rezimas ( man ner kazkoks didelis pliusas, kad daugiau kartu prie stalo pasodins), kiek laiko lauke bus ( sis kriterijus man svarbiausias ),  matau, kokie zaidimo, higienos kambariai, gavau paskaityt programele metodikos. tai kodel negaliu susidaryt bendro vaizdo ? smile.gif

Mano nuomone, dabar privaciu darzu daug, bet visais atzvilgiais jie labai panasus,, t.y. nei vienas, kuriais domejaus, neturi savo ugdymo idejos. as vesciau i skandinavu principu ikurta darzeli, kur vaikas leistu lauke jei ne visa diena ( sito turbut dauguma tevu nesuprastu), tai bent puse. deja, nieko panasaus nerandu. visi darziukai sklaidosi "moderniom idejom", bet kai isigilini i ju programas, tenka nusivilt, deja ax.gif

Atsakyti
Dabar prie darbo klausimas, ar priims i darza, nespagal registracija ziuri doh.gif o pvz. su sunum isbandem tris darzus doh.gif du valstybinius ir viena privatu ir ka..turiu pasakyti, kad maistas visuose man patiko bigsmile.gif o aukletojos yra toks dalykas, kad jei dirba su meile, tai dirba visur gerai ir sakysim valstybiniuose darzuose kazkaip man labiau padare ispudi aukletojos, nei privaciame unsure.gif
dabar po 5 metu pertraukos vel reikes info gaudytis ir susidarineti nuomone, bet tikrai nepeikciau valstybiniu darzu, nes yra labai geru.
Minusas gal, kad buna dideles grupes verysad.gif o zaislai..jei aukletoja su fantazija, tai vaikai turi ka veikti mirksiukas.gif
Atsakyti