Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai nuo saulės.

Dieter, Jūs nelabai supratot, ką aš turėjau minty. mirksiukas.gif Sakau, kad akiniai nuo saulės, ypač jei kokybiški, tikrai apsaugo, bet nuo jų vairuojant matomumas ir reakcija tikrai labai suprastėja... Na, neuždrausta, čia kiekvieno asmeninis reikalas.
Atsakyti
Atsiprašau, tikrai ne taip supratau smile.gif
Bet žinok, su Polaroidas tokios bėdos nebuvo, nei man, nei mano draugui. Dabar abu džiaugiamės tokius turintys. Nes nebėra jokių atspindžių, nuo kurių tikrai gali ko nors nepastebėti vairuodamas.
Atsakyti
Aš turiu Marc Jacobs akinius, kokybė tikrai skiriasi nuo tų pigesnių, nereikia markstytis prieš saulę, bet vairavimui man jie trukdo... Vertėtų pabandyti Polaroid, radau štai tokią citatą: "Paprasti akiniai nuo saulės paprasčiausiai pritemdo vaizdą. Geros kokybės poliarizuoti lęšiai pagerina matymą." unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriūkas @ 2010 08 19, 15:30)
Jau senai senai turėjau akinius nuo saulės. Brangių sau leisti nusipirkti nenoriu, nes tikrai žinau kad galiu rasti kokybiškų ir tikrai playginus pigių akinių (iki 100Lt).

linkas neveikia, man rodo kad nera tokio straipsnio. kas liecia kokybiskus akinius, as geriau sumokesiu viena karta brangiai, bet uz kokybiskus, negu kasmet pirksiu papigiai, kurie sulus. Paskaiciavau, kad mano akinukai per pora metu atsipirks, nes kasmet pirkdavau bent dvi tris poras pigesniu akiniu. o juos visus sudejus ir gaunasi vieni geri brangesni, kuriu auseles nenukrenta, varztukai neiskrenta, sedi ant nosies puikiai, yra lengvi, patvarus, kuriu stiklai nesibraizo ir tt.

QUOTE(Arelija @ 2011 04 29, 07:48)
Jūsų teismui:
user posted image

Man sitie labai 'musiski' - primena muses akis ax.gif

QUOTE

man schmoll.gif per ryskus, mirgu margu. jau prie bet kokiu drabuziu ju neuzsidesi..

QUOTE(zaRAza @ 2011 05 24, 12:37)
As noriu sitokiu-
user posted image

Sitie man patinka. Spalva klasikine, tik stiklas rudas. Man nepatiktu visa diena pro tokius ziuret blush2.gif

QUOTE(Dieter @ 2011 07 01, 09:00)
Be to, man įdomu ar rudenį/žiemą kai saulė spindi jūs nešiojate akinius nuo saulės? Ar dažniausiai jums tai tik vasarai skirti akiniai?

visus metus. ziema ypac kai sauleta ir sniegas, nes apakt gali. o ir sauleta rudens ar pavasario diena pravercia.

QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 12:23)
Aš nesuprantu, o kaip ir kodėl moterys vairuoja su akiniais nuo saulės? Juk tai tas pats kas vairuoti automobilį su priekiniu tamsintu stiklu...

kai sualeta as irgi su akiniais vairuoju. nes nuo masinu labai atsispindi saule. kaip blykstels kokia tai gali ir apakinti. todel manau saugiau su akiniais.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 14:31)
Dieter, Jūs nelabai supratot, ką aš turėjau minty.  mirksiukas.gif Sakau, kad akiniai nuo saulės, ypač jei kokybiški, tikrai apsaugo, bet nuo jų vairuojant matomumas ir reakcija tikrai labai suprastėja... Na, neuždrausta, čia kiekvieno asmeninis reikalas.


Mano manymu blogiau kai važiuoji saulei spiginant tiesiai į akis, vat tada tai matomumas tikrai suprastėja doh.gif , o dar ypač jei žiema, aplink sniegas ir šviečia saulė, tai praktiškai atsimerkt be akinių neįmanoma...
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2011 05 24, 14:37)

Pirksiu, aisku, netu, bet pries pirkdama noreciau pasimatuot LT. Gal kas mate, ar yra tokios spalvos pas mus? Ir isvis, kiek kainuoja pas mus LT Ray Ban?


Gavau RayBan'us neseniai, tik mano klasikiniai juodi su žalsvai juodo atspalvio stiklais bigsmile.gif . Užsisakiau net nesimatavus šitos formos ir neprašoviau - labai tinka bigsmile.gif (bent mano manymu biggrin.gif ), dabar pirksiu kokius spalvotus, nes tikrai nuostabūs akiniai
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 15:11)
Aš turiu Marc Jacobs akinius, kokybė tikrai skiriasi nuo tų pigesnių, nereikia markstytis prieš saulę, bet vairavimui man jie trukdo... Vertėtų pabandyti Polaroid, radau štai tokią citatą: "Paprasti akiniai nuo saulės paprasčiausiai pritemdo vaizdą. Geros kokybės poliarizuoti lęšiai pagerina matymą." unsure.gif
Gali būti, to tikrai nežinau. Bet jei taip yra, tai tie paprasti tik dar labiau gadina akis.
Jei tik yra galimybė bent jau iš draugių pasiskolinti ir pamėginti, tai skirtumą tikrai pajusit mirksiukas.gif
Verta saugoti akis, ir kad mažiau raukšlelių būtų aplink jas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 05 24, 14:37)
Ir isvis, kiek kainuoja pas mus LT Ray Ban?


mačiau, gal optikos pasaulyje, apie 700 Lt kainavo.
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 14:23)
Aš nesuprantu, o kaip ir kodėl moterys vairuoja su akiniais nuo saulės? Juk tai tas pats kas vairuoti automobilį su priekiniu tamsintu stiklu...

blink.gif tai gal jūs gyvenat, kur saulės niekada nebūna?
Nes vairuoti saulėtą dieną, o dar baisiau - vakarą, kai saulė žemai, ir spigina tiesiai į akis -klaikuma,tad nesuprantamas jūsų klausimas, kodėl moterys vairuoja su akiniais
Atsakyti
QUOTE(iš Australijos @ 2011 07 02, 11:41)
blink.gif tai gal jūs gyvenat, kur saulės niekada nebūna?
Nes vairuoti saulėtą dieną, o dar baisiau - vakarą, kai saulė žemai, ir spigina tiesiai į akis -klaikuma,tad  nesuprantamas jūsų klausimas, kodėl moterys vairuoja su akiniais


Taip, gyvenu Antarktidoj. Jeigu klausimas nesuprantamas, paskaitykit visą po jo išsirutuliojusią diskusiją. Ot tragediją padarė.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 07, 23:37)

gražūs smile.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kaip sauleta diena reiketu vairuoti be akiniu g.gif siaubelis... Gi tam ir yra kuriami specialiai vairavimui pritaikyti akiniai, jie palengvina, o ne apsunkina vairavma smile.gif kiek pazistu vairuotuju, dushmanu, tolimuju reisu vairuotoju ar dar kokiu ten srichiu shoperiu, jie turi akinius nuo saules, skirtus vairavimui cool.gif
Atsakyti
Kas jau kas, bet poliarizuoti akiniai nuo saules tikrai neapsunkina matomuo vairuojant, vairavimas su jais suteikia matyma be atspindziu, naturalias spalvas, apsaugo nuo UV, netgi mazina akiu nuovargi, kas labai svarbu tolimose kelionese smile.gif


Atsakyti
Poliarizuoti stikliukai - kaifas vairuojant saulėtą dieną. Taip ryšku viskas pasidaro thumbup.gif
Atsakyti