Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai nuo saulės.

QUOTE(SESIA @ 2012 05 10, 13:05)
as neisivaizduoju ,kaip internetu pirkt,as matuoju ir tai ne galiu isrinkt blush2.gif

man tas pats,kiek matuojos tiek doh.gif o internetu neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SESIA @ 2012 05 10, 12:05)
as neisivaizduoju ,kaip internetu pirkt,as matuoju ir tai ne galiu isrinkt blush2.gif
QUOTE(galika @ 2012 05 10, 15:05)
man tas pats,kiek matuojos tiek  doh.gif  o internetu neisivaizduoju  doh.gif

jungiuosi i sunkiai akinius issirenkanciu gretas drinks_cheers.gif ax.gif
as gyvai pasimatavus ir jau zinodama, kokiu noriu, ir kokie tiks, tada ieskant geresnes kainos internetu nebent galiu smile.gif
vieninteliai kuriuos si sezona matavausi ir kurie lipo biggrin.gif
http://www.lindex.co...20111111538.jpg[/img]
Atsakyti
Rimtu ir graziu akiniu nuo saules jau turiu.
Galvoju gal kaip duokle madai,siam sezonui trumpam tokius isigyt, is cat style rolleyes.gif
Suprasciau ar tinka ir patinka. Tiesiog jau turiu kelius labai megtamus akinius,tai gaila pinigu brangiems.
user posted image
Atsakyti
kažkas klausė dėl ray ban akinukų internete, tai aš bent pirkau keliskart iš mister spex, prancūzijos akinių parduotuvė, ten vien originalūs. turiu du ray ban ir vienus vogue. siuntimas į lietuvą 14 eur, gan greit atsiunčia, nes iš amerikos tai vos ne mėnesį (draugė siuntėsi).

http://www.misterspex.fr/ lunettes de soleil - ray ban

yra ten dar dienos pasiūlymai, tai būna kad nupigina kartais labai kai kuriuos ribotam laikui (promotions du jour)

ai, dar man patiko, kad galima "virtualiai pasimatuoti akinukus" wink.gif jei turit kamerą internetinę tai ten tarsi "užsidedi" ant savo atvaizdo juos. kai atsidarot kokį modelį spaudžiat žalią "essai en ligne"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amaretto: 20 birželio 2012 - 12:57
Kaip pavadinti angliskai tokius nusviesejancius akinius (kai is virsaus buna tamsesni, o i apacia nusvieseja):
user posted image

Arba gal kas zino siu akiniu gamintoja? ax.gif
Atsakyti
O as pirkau internetu saules akinius is Jav,kazkaip pataikiau.Cia gal laimes dalykas.Jav daug pigesni akiniai vardiniai,nei cia pas mus,tad kartais surizikuoti verta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bambalyte @ 2012 10 29, 11:28)
Kaip pavadinti angliskai tokius nusviesejancius akinius (kai is virsaus buna tamsesni, o i apacia nusvieseja):


Manau kaip ir viskas su spalvu perejimu, taip ir cia butu 'ombre'. 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Gal kas zinote kokios firmos tie akiniai ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bambalyte @ 2012 10 29, 11:28)
Kaip pavadinti angliskai tokius nusviesejancius akinius (kai is virsaus buna tamsesni, o i apacia nusvieseja):


Arba gal kas zino siu akiniu gamintoja? ax.gif


Man ir idomu kokie cia akiniai g.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 07 01, 14:23)
Aš nesuprantu, o kaip ir kodėl moterys vairuoja su akiniais nuo saulės? Juk tai tas pats kas vairuoti automobilį su priekiniu tamsintu stiklu...


Todel kad saule nespigintu i akis mirksiukas.gif O dazniausiai geri kokybiski akiniai nekeicia vaizdo. Man tikrai vaizdas nepatamseja, tiesiog apsaugo nuo saules ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2013 03 11, 01:08)

Gal kas zinote kokios firmos tie akiniai ?  g.gif


louis vuitton smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif O Charlize Theron su Marc by Marc Jacobs oval sunglasses mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kokio gamintojo ir modelio oksanos pikul akiniai? ax.gif
http://kauno.diena.l...kul-foto-495017
Atsakyti
Gal kas gali patarti, is kur parsisiusti Polaroid firmos akinius? Pas mus labai jau sukeltos kainos, be to, kokybe prastesne, nei anksciau. Gal pas mus siuncia neoriginalius? g.gif
Atsakyti