Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(minimaus @ 2009 11 26, 08:45)
Na va vakar kepiau meduolius Nerytes, man jie gavos kietoki, bet as juos labai plonai kociojau ir formytes mazas naudojau, tikiuos siek tiek suminkstes, o jei ne tai ir nieko  rolleyes.gif kepiau ir pagal cypciuka, kurie skanesni, sunku net pasakyt  blush2.gif  abu receptai geri  thumbup.gif

jei butum storiau iskociojus tai pastoveje butu buve minkstuciai

QUOTE(Domi95 @ 2009 11 26, 09:43)
Štai viena lėkštutė:

Štai antra:


thumbup.gif kokie spalvingi bigsmile.gif

QUOTE(Urtytė_mergytė @ 2009 11 26, 15:46)
Kepiau šiandien Nerytės meduoliukus. Labai labai skanūs  thumbup.gif Kol karšti, labai minkštučiai, kai atvėso, trapūs pasidarė. Tešla gerai kočiojosi (nors įtariu, kad miltų padauginau truputuką, kaip visada  doh.gif ). Kepė greitai. Kvepia mano namai Kalėdom  wub.gif  Žodžiu, viskas liuks  thumbup.gif  Būtinai kepsiu dar prieš Kalėdas, nes šitie tiek laiko neatsilaikys prieš mano ėdrūnus  doh.gif

dziaugiuosi, kad patiko!

o as einu glajaus daryti ir dabinsiu savo meduolius ant elgultes ax.gif
Atsakyti
Labas, šilumos nešėjos, gržių kūrėjos, namų jaukumo puoselėtojos 4u.gif ax.gif
daug čia pridiskutavot, bet aš turiu klausimuką...
Kurie meduoliai skanesni? na pagal tuos kelis receptukus kur pradžioj temukės yra? Tiesiog gal kas kelis recetus bandė rolleyes.gif ir pasidalins su manim nuomone savo, didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus dėl Nerytės meduolių 4u.gif Kaip pagaminsiu, pranešiu kaip ir galėsiu pasakyt, kurie man skanesni rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurinija: 26 lapkričio 2009 - 18:48
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 11 26, 18:33)
Labas, šilumos nešėjos, gržių kūrėjos, namų jaukumo puoselėtojos  4u.gif  ax.gif
daug čia pridiskutavot, bet aš turiu klausimuką...
Kurie meduoliai skanesni? na pagal tuos kelis receptukus kur pradžioj temukės yra? Tiesiog gal kas kelis recetus bandė  rolleyes.gif  ir pasidalins su manim nuomone savo, didelis ačiū  4u.gif

Nori, pasakysiu paslapti gossip.gif Visu ju skonis vienodas. Per paskutinius 3 metus as ju daug isbandziau. Juk prieskonius tuos pacius dedi, tai ir skonis ju visu vienodas. Jau kepiau ir su kiausiniais ir be ju ir tik su tryniais. Tikrai sbandziau ne mazai receptu. Visu skonis vienodas wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif supratau, nus bandysiu, tada kažkurį paprastesnį blush2.gif
Atsakyti
o man yra skirtumas... vieni iseina minksti, o kiti kieti... as labiau linkus prie minkstesniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 26, 21:47)
o man yra skirtumas... vieni iseina minksti, o kiti kieti... as labiau linkus prie minkstesniu wub.gif

būtent drinks_cheers.gif

Suminkiau Tavo įtrūkusių sausainių tešlą, ryt kepsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 11 25, 13:54)

Na bent jau Panevėžio maximose nerandu tokių dalykėlių. g.gif Gal kas užmatysite duokite žinią. bigsmile.gif Čia prie visokių tortų kremų,papuošimų reikia ieškoti? g.gif Gal aš ne tuose skyreliuose ieškau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 11 26, 22:00)
Na bent jau Panevėžio maximose nerandu tokių dalykėlių. g.gif Gal kas užmatysite duokite žinią. bigsmile.gif Čia prie visokių tortų kremų,papuošimų reikia ieškoti? g.gif Gal aš ne tuose skyreliuose ieškau? g.gif

Aš pereitais metais visai netikėtai radau Plungės Maximoj, kai tuo tarpu Klaipėdos Akropolį nebuvo smile.gif Atrodo tokiam dideliam mieste turi būt, o še tau ir nebuvo smile.gif
Papildyta:
Nors turiu jų 2 pakelius, turbūt nesupratau ką reik su jais daryt doh.gif Kai "nuspalvinau" meduolius, tai tie dažai kibo ir niekaip nesudžiuvo doh.gif Ar juos reikia su kuo nors maišyt dar? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♠Aušra♠: 26 lapkričio 2009 - 22:06
QUOTE(IngridaB @ 2009 11 26, 22:00)
Na bent jau Panevėžio maximose nerandu tokių dalykėlių. g.gif Gal kas užmatysite duokite žinią. bigsmile.gif Čia prie visokių tortų kremų,papuošimų reikia ieškoti? g.gif Gal aš ne tuose skyreliuose ieškau? g.gif

Vilniuj tai taip, prie tortų papuošimų jie sudėti, pačioj apačioj, šalia visų pabarstukų. Kaip Panevėžy tai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 11 26, 21:55)
būtent  drinks_cheers.gif

Suminkiau Tavo įtrūkusių sausainių tešlą, ryt kepsiu  wub.gif

Tikiuosi pavyks! Svarbiausia gerai atsaldyk, tesla turi buti salta bei kieta. Po to svarbus momentas greitai suformuoti rutuliuka, gausiai apvolioti (bloge antram plane matosi gausiai apvolioti rutuliukai) cukraus pudra ir tuoj pat kepti wink.gif

lauksiu ziniu, kaip pavyko ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif .Katik baigiau kepti antra partija meduoliuku.Mano pastebejimai:antruosius kepiau is karalisku miltu(malsenos) tai gavosi minkstuciai tokie,fainuoliai thumbup.gif .O pirmieji kieti,nors receptas tas pats buvo g.gif
Atsakyti