Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(sielio @ 2009 11 26, 22:42)
Sveikutes  4u.gif .Katik baigiau kepti antra partija meduoliuku.Mano pastebejimai:antruosius kepiau is karalisku miltu(malsenos) tai gavosi minkstuciai tokie,fainuoliai  thumbup.gif .O pirmieji kieti,nors receptas tas pats buvo  g.gif


o pirma naudojai auksciausios rusies miltus?
pagal koki recepta kepei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 26 lapkričio 2009 - 22:45
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 26, 22:16)
Tikiuosi pavyks! Svarbiausia gerai atsaldyk, tesla turi buti salta bei kieta. Po to svarbus momentas greitai suformuoti rutuliuka, gausiai apvolioti (bloge antram plane matosi gausiai apvolioti rutuliukai) cukraus pudra ir tuoj pat kepti wink.gif

lauksiu ziniu, kaip pavyko  ax.gif

tikiuosi ax.gif
Atšals, manau, gerai lotuliukas.gif nes tik ryt vakarop žadu kepti , būtinai pranešiu kaip sekės, bet jau tikiu, kad bus skanu, nes tešla irgi skani lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 11 26, 19:33)
Kurie meduoliai skanesni? na pagal tuos kelis receptukus kur pradžioj temukės yra? Tiesiog gal kas kelis recetus bandė  rolleyes.gif  ir pasidalins su manim nuomone savo, didelis ačiū  4u.gif

Man skaniausi meduoliukai pagal bea ir Nerytės bigsmile.gif wub.gif 4u.gif Daugiau nebeeksperimentuosiu ir nebeieškosiu naujovių ax.gif

QUOTE(♠Aušra♠ @ 2009 11 26, 23:07)
Aš pereitais metais visai netikėtai radau Plungės Maximoj, kai tuo tarpu Klaipėdos Akropolį nebuvo smile.gif Atrodo tokiam dideliam mieste turi būt, o še tau ir nebuvo smile.gif
Papildyta:
Nors turiu jų 2 pakelius, turbūt nesupratau ką reik su jais daryt doh.gif  Kai "nuspalvinau" meduolius, tai tie dažai kibo ir niekaip nesudžiuvo doh.gif  Ar juos reikia su kuo nors maišyt dar? blush2.gif

Kad jų prekyboj padėta po pora dėžučių, labai sunku ir pastebėt doh.gif Jei gerai įsižiūrėsi į pakuotę ir instrukcijas, tai pamatysi, kad vieni skirti padengt spalva didelį plotą pvz. kaip paveiksliuke mėlynas katinas (nes padedi taškiuką ir jis plečias), o kiti - skirti smulkesnėms dekoracijoms.
Merginos, nu nepirkit jūs jų, jie ir brangūs ir meduoliukai nevalgomi pasidaro, o ir spalvos ant meduoliukų nelabai matos pvz. geltona. Geriau su cukraus pudros spalvotais milteliais puoškit (Daske sugar yra sokoladiniai, ir pati cukraus pudra - balta)....
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 26, 22:45)
o pirma naudojai auksciausios rusies miltus?
pagal koki recepta kepei?

Pakeli ismeciau,bet tikriausiai blush2.gif
3 kiausiniai
0,5stiklines cukraus
100g.sviesto
200g.medaus
600g.miltu
1pakelis kepimo milteliu
prieskoniu
Vietoj kepimo milteliu dejau 1sauksteli nugesintos sodos,o medaus 4saukstus nes neturiu su kuom pamatuoti.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 26, 21:47)
o man yra skirtumas... vieni iseina minksti, o kiti kieti... as labiau linkus prie minkstesniu wub.gif

Tai tik toks ir skirtumas, o skonis visu vienodas. Todel ir patarciau zmonems ne pagal skoni rinktis, o kokiu nori traskiu ar minkstu. As asmeniskai minkstu nemegstu, todel kepu tik imbierinius sausainius 4u.gif O jie visi kieti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 11 26, 23:00)
Na bent jau Panevėžio maximose nerandu tokių dalykėlių. g.gif Gal kas užmatysite duokite žinią. bigsmile.gif Čia prie visokių tortų kremų,papuošimų reikia ieškoti? g.gif Gal aš ne tuose skyreliuose ieškau? g.gif



Panevezy prie turgaus Maximoj maciau, ten kur zele sudeta ir kiti reikalai tortui. (prie RIMI maximoj - nera) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis* @ 2009 11 26, 18:20)
Dar norėjau užduoti vieną ne itin protingą klausimėlį  ax.gif
Ar iškepusius meduoliukus reikia laikyti kartoninėse dėžutėse (kaip skaičiau kad kai kurios daro)? nes norėčiau padaryti namuką, bet galvoju, ar jis nesudžius per daug (juk iki Kalėdų dar ne mažai laiko)  4u.gif , o į dėžutę turbūt tokio ir nesutalpintum. Paaiškinkit prašau, kaip viską teisingai padaryti  4u.gif


Aš sudėjau savo namą į didelę kartoninę dėžę (pirma ją išklojau sviestiniu popierium, kur liko nuo kepimo, o viršų apdengiau rankšluostuku). Mano receptas yra minkštų meduolių - tai jie minkšti ir ką tik iškepę, ir pastovėję thumbup.gif Todėl visiškai nesijaudinu ar ten kas gali sudžiūti, nes jau ne pirmus metus kepu ir esu tikra. Bet jau kvapas koks, kai praveri tą dėžę clap.gif clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 11 26, 20:33)
Labas, šilumos nešėjos, gržių kūrėjos, namų jaukumo puoselėtojos  4u.gif  ax.gif
daug čia pridiskutavot, bet aš turiu klausimuką...
Kurie meduoliai skanesni? na pagal tuos kelis receptukus kur pradžioj temukės yra? Tiesiog gal kas kelis recetus bandė  rolleyes.gif  ir pasidalins su manim nuomone savo, didelis ačiū  4u.gif

Aš manau, rinkis pagal tai kokių nori - minkštų iškart iškepus ar kietų ir lauksi kol suminkštės lotuliukas.gif O skonis labai priklauso nuo prieskonių - aš mėgstu tokius "išraiškingesnio" skonio. Tai virdama sirupą meduolinei tešlai dedu daug daugiau imbiero, pipiro, kardamono, negailiu cinamono. Tada sirupas prisigeria visų šių kvapų ir skonių ir meduoliai nebūna prėski, kvepia labai. Be to, įtarkuoju poros apelsinų žievelių tiesiai į tešlą. Tai kažkas paragavę, klausė ar čia su marcipanais? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2009 11 27, 11:32)
Aš manau, rinkis pagal tai kokių nori - minkštų iškart iškepus ar kietų ir lauksi kol suminkštės  lotuliukas.gif  O skonis labai priklauso nuo prieskonių - aš mėgstu tokius "išraiškingesnio" skonio. Tai virdama sirupą meduolinei tešlai dedu daug daugiau imbiero, pipiro, kardamono, negailiu cinamono. Tada sirupas prisigeria visų šių kvapų ir skonių ir meduoliai nebūna prėski, kvepia labai. Be to, įtarkuoju poros apelsinų žievelių tiesiai į tešlą. Tai kažkas paragavę, klausė ar čia su marcipanais?  lotuliukas.gif


pasakyciau kad apie mane parasei biggrin.gif nemegstu ir as presku,meduoliai ir turi kvepeti prieskoniais,kitaip jie tebus paprasti sausainiai smile.gif

o tie dazai tutelese tai man baisus doh.gif nebent i aisinga po kelis lasus imaisyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 27 lapkričio 2009 - 09:45
QUOTE(Smulkmena @ 2009 11 27, 10:32)
Mano receptas yra minkštų meduolių - tai jie minkšti ir ką tik iškepę, ir pastovėję  thumbup.gif  Todėl visiškai nesijaudinu ar ten kas gali sudžiūti, nes jau ne pirmus metus kepu ir esu tikra. Bet jau kvapas koks, kai praveri tą dėžę  clap.gif  clap_1.gif

Parayk pagal koki recepta tu kepi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2009 11 27, 11:44)
Parayk pagal koki recepta tu kepi  mirksiukas.gif

Savo skanuotą receptą įdėjau, berods, 4 temoj, kažkur 33 psl. Receptas vadinasi "Imbieriniai sausainiai", tai ta pati meduolinė tešla iš kurios kepu meduolius ir meduolinius namukus.
Kočioju storiau, kepu apie 8min., jei storiau gaunasi - šiek tiek ilgiau (traukiu lauk, kai nebekimba prie sv. popieriaus). Kvapnūs bei minkšti tiek iškart iškepę, tiek ir Kalėdų sulaukę didis.gif
Atsakyti
Maniskiai jau suminkstejo, gal nuo aisingo. Daugiau nedazysiu, man tokie schmoll.gif
O praejo nepilnai savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 11 27, 10:08)
Maniskiai jau suminkstejo, gal nuo aisingo. Daugiau nedazysiu, man tokie schmoll.gif
O praejo nepilnai savaite g.gif

O kuo dažei? g.gif

Smulkmena, gal čia suomiškas receptas? Nes jie kepa imbierinius namukus bigsmile.gif
Atsakyti