Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

kaip jau minejau negyvosios juros purvas. issitepi kuna ir palauki ten 20 min ar pusvalandi, kaip raso, as tai labai ilgai nelaukiu, ir tada nuplauni. arba negyvosios juros druska istirpdai vonioje ir siek tiek paguli.. Tarp kitko, vakar buvau uzejusi Kaune i eurovaistine ir maciau rinkinuka, negyvosios juros ruska, purvas ir dar kazkas, bet jau nepamenu kas doh.gif ir akcija didele buvo.. visas rinkinukas nekainavo ne 30 Lt. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J_Vaida: 06 liepos 2010 - 14:41
QUOTE(J_Vaida @ 2010 07 06, 13:01)
Tiesiog supratau, kad tai yra daugiau maziau netaisyklingos gyvensenos liga wink.gif

uzjauciu del ligos 4u.gif

panasi situacija, tik turiu ne visa kuno oda isberta 4u.gif
kas liecia galvos oda, baisu , nzn kaip maskuotis isidarbinus unsure.gif negaliu neliesti ir nesidraskyt..
jokios priemones nepadeda ir nepadejo ..
pritariu , jog tai netaisyklingos gyvensenos pasekme.
teko eksperimentuoti ir stebeti pokycius , isberimai svieseja ..
kas del galvos odos schmoll.gif nzn kokiu priemoniu dar imtis

klausimas, ar kraujavo(labai mazai)galvos oda?
ar nesutriko menesiniu ciklas? (mano menesines trunka apie menesi, gydytoja nusprende , jog tai nuo hormoniniu vaistu skirtu siai ligai gydyti)
Atsakyti
Labai gali buti. Velgi apie ka as ir minejau. Tik isejusi is ligonines hormoniniams vaistams pasakiau Ne. del menstruaciju, pvz nesirgau tris menesius, bet kadangi su antraja puse nusprendeme naudoti kontraceptines tabletes, ciklas dabar normalus. Galva siaip nekraujuoja, jei nenusikasau, jei nusikasau, tai visko buna. del sios ligos plaukus dazau sviesiai, kad ne taip matytusi. smile.gif siaip dazyt plauku gal ir nelabai galima, bet as perku dazus be amoniako ir visokiu nesamoniu, truputi pagrauzia, bet labai nesmarkiai, o ir tas man patinka, nes tai uzdegina tas zaizdeles ir man neniezti biggrin.gif galva reikia plauti kuo dazniau, kad ta luobele nesukietetu, nes tada nusidraskysi sasus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J_Vaida: 07 liepos 2010 - 09:01
ojojoj.. del galvos odos..gerai ,kad sviesus plaukai, mano juodi, neimanoma nepamatyt sniegucio ant peciu.. doh.gif o dar kai juodi drabuziai ..baisu
reiks kazka galvoti g.gif
del nehormoniniu prieparatu, berzu sulos tepaliukas g.gif naudojot?
kartais panaudoju, del kasimosi, ir draskimosi grieztai uzdraude, nes galiu inesti kokia infekcija nuolat juos nuimant , gal rankos nesvarios ar kt.
zodziu, gyvenimas viens apie tai ir sukas , kas kaip kuo gydyt itt. jau taip pabodo.. sad.gif
laikykimes! 4u.gif
Atsakyti
neteko naudot.. Ai, as dbr visiskai nieko nenaudoju biggrin.gif sakau, tik prisiziuriu maista ir stengiuos sweikai gyvent ir tiek smile.gif dziaugiuos gyvenimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mergelė-širdelė @ 2010 07 07, 08:10)
del nehormoniniu prieparatu, berzu sulos tepaliukas g.gif naudojot?

Gal su beržų degutu?Ne sula?Aš dabar tepuosi nakčiai,nes smirda tai ojojoj,bet dėmelės šviesėja,bet ir niežti labai.Bet aš manau,kad man niežtėjimą sukėlė Adelės tepalas,nes kol jo nenaudojau,tol neniežėjo...
Atsakyti
o veidui tinka tos kaukes,nes pas mane ir ant veido yra
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 07 04, 16:33)
Gal kiek ne i tema, bet smile.gif turiu pasipuikuoti tongue.gif stai kas buvo pries:


Ech, kiek nedaug truksta iki pilnos laimes  biggrin.gif

bigsmile.gif superiniai pasikeitimai thumbup.gif O priauginta geliu ar akrilu? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 07 13, 11:43)
bigsmile.gif  superiniai pasikeitimai  thumbup.gif  O priauginta geliu ar akrilu? blush2.gif


Aciu drinks_cheers.gif
o priauginta, jeigu gerai pamenu, akrilu. Nelaikiau nagu po lempa. Ant kai kuriu nagu klijavo tipsus, i tik veliau visa priauginimo procedura, ant kitu paprastai.
Atsakyti
Sveikutes, gal galit patarima duoti? Ar labai blogai, kad naudoju skin cap kunui, jeigu maitinu, nu jau nebegaliu kitaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(siva @ 2010 06 23, 22:15)
Laba visiem.
As turbut ieskau ko nepametusi. Pati sakyciau, kad sios bedos neturiu.Kazkada kelis kartus turejau po kelis spuogelius, bet mano tetis turejo labai dideliu problemu, tai vis pagalvoju kad man gali betkada vel ji islisti.

Pradejau dometis Foreverliving.lt produktais is Alijosiaus (aloe vera), siaip sako, kad ju produktai padeda slopinti nestiprios psoriazes ir egzemos simptomus.

Gal yra cia tokiu, kurios isbande sia produkcija ir gal galit papasakoti apie efekta.


As isbandziau, 3 men geriau visa kursa papildu uz beveik 1000lt doh.gif Tikrai geriau dabar, bet negaliu zinot ar nuo ju, ar nuo nestumo, ar nuo transfer faktoriu (pastaruosius ir dabar vartoju be jokiu pertrauku). Man iki siol nebuvo absoliuciai nieko kas padetu, nei juros drusku vonios, nei saules vonios, nei soliariumai, nei negyvosios juros purvas ar vanduo.

QUOTE(Cziokoladine @ 2010 07 04, 16:33)
Gal kiek ne i tema, bet smile.gif turiu pasipuikuoti tongue.gif stai kas buvo pries:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir ka turiu dabar tongue.gif  thumbup.gif  clap.gif
user posted image

Ech, kiek nedaug truksta iki pilnos laimes  biggrin.gif


Super 4u.gif Nuostabiai atrodo!

QUOTE(J_Vaida @ 2010 07 06, 13:01)
Sveikos. ruosdamasi egzaminams dvyliktoje klaseje atsirado itartina demele prie krutines. Mamai iskart sakiau, kad gali buti zvyneline, bet ji manim netikejo, berimas pletesi ir be jos zinios nuejau pas dermatojoga. Diagnoze buvo teigiama.. po menesio mane pagulde i ligonine. Gulejau ten pora menesiu. Gydytojai sake, kad dar nebuvo mate tokios sunkios formos. Buvo isbertas visas kunas, isskyrus delnus, ****** ir veida. Gydytoja issiunte i sanatorija.. Ten labai padejo proceduros. Grizau beweik svari ir grazi... Dabar jau 4 metai berimas tik galvoje nedingsta na ir kartais ant kuno atsiranda kokia demele (kas liacia isore), bet su sanariais turiu rimtu bedu. Gydytojai itaria keleno sanario korozija.

Kas liecia vaistus, jie yra hormoniniai, todel isejusi is ligonines pasakiau jiems girezta NE. net neperku ju schmoll.gif  Jei ant kuno pamatau demele, zinau kad kazka negerai darau.. Ar uzsisvenciau per daug smile.gif ar maistas netinka, todel iskart daraus skrandzio valymus. Diena su daug daug vandens ir vaisiu, kad organizmas nenusilptu. Man tai padeda. Va tik galvoje niekaip neissigydau, bet jau susigyvenu su sia liga.

Mano nuomone svarbiausia taisyklingai maitintis..

P.S. kas turi namuose vonia, super geras variantas, negyvosios juros purvo kaukes kunui ir negyvosios juros drusku vonios  thumbup.gif  zinokit super smile.gif

Tiesiog supratau, kad tai yra daugiau maziau netaisyklingos gyvensenos liga wink.gif


O vat as ir nesutinku del netaisyklingos gyvensenos. Nebent jeigu kalbetume ne apie maista ir gerima, o apie ramybe, gyvenima be streso, kai viskas sekasi ir t.t.
As visad sveikai maitinausi, isbandziau ir maisto netoleravimo testa bei to mitybos plano laikiausi beveik metus laiko, bet deja, tik svorio daug numeciau, o oda tik pradejo dar labiau berti! Tad skubiai nutraukiau visas dietas ir gryzau prie mano galva sveikos mitybos. Vienintele mano silpnybe yra saldumynai, bet as jais tikrai nepiktnaudziauju.
QUOTE(blondynka @ 2010 07 16, 10:52)
Sveikutes, gal galit patarima duoti? Ar labai blogai, kad naudoju skin cap kunui, jeigu maitinu, nu jau nebegaliu kitaip  verysad.gif

Nezinau, bet girdejau kad nemazai kas ji naudojo nestumo metu ir nieko neatsitiko. Visgi, as manau kad jis hormoninis, tad...gerai pagalvok ar verta maitinti, jei daug jo naudoji...As del zvynelines savo pirmagimio nemaitinau isvis, nes negalejau nei dienos istverti be hotmoninio tepalo, ziauriai jauciausi ir atrodziau. Na o dabar vel nestuke.gif nenaudojau jokiu hormonu iki vasaros sezono, o dabar yra 2 demeles kurios man gadina gyvenima, nes yra lb matomoj vietoj, tai jau kelis kartus pasitepiau skin capu ir aisku zymiai pagerejo...Nezadu jo naudot visa laika, tik dabar, kol neimanoma po rubais pastept blush2.gif O jei maitinsiu, tai manau kad tikrai nenaudosiu jo...
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2010 07 22, 00:40)
Nezinau, bet girdejau kad nemazai kas ji naudojo nestumo metu ir nieko neatsitiko. Visgi, as manau kad jis hormoninis, tad...gerai pagalvok ar verta maitinti, jei daug jo naudoji...As del zvynelines savo pirmagimio nemaitinau isvis, nes negalejau nei dienos istverti be hotmoninio tepalo, ziauriai jauciausi ir atrodziau. Na o dabar vel  nestuke.gif  nenaudojau jokiu hormonu iki vasaros sezono, o dabar yra 2 demeles kurios man gadina gyvenima, nes yra lb matomoj vietoj, tai jau kelis kartus pasitepiau skin capu ir aisku zymiai pagerejo...Nezadu jo naudot visa laika, tik dabar, kol neimanoma po rubais pastept  blush2.gif O jei maitinsiu, tai manau kad tikrai nenaudosiu jo...


As stengiuosi naudoti labai nedaug, karta i savaite pasipurskiu ir tiek, o nemaitinti man rodos yra blogiau, negu maitinant pasipurksti koki karta vaistais, nes net nera istirta ar patenka vaistai i pienuka, o be to priklauso ir nuo mano ir nuo vaikelio organizmo, kaip pasisavina viska, tai nemanau, kad cia labai blogai g.gif
Atsakyti