Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(Upjora @ 2010 11 01, 20:35)
O man paskyrė geltonųjų lempų terapiją,laukiu nesulaukiu laiško,kada galėsiu pradėt šildytis. bigsmile.gif

fototerapija? Ar čia kažkoks dar naujas dalykas...
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 11 02, 07:28)
fototerapija? Ar čia kažkoks dar naujas dalykas...

Nu net nežinau kaip tiksliai lietuviškai vadinasi blush2.gif ,yellow lamp teraphy.
Atsakyti
perverciau 15psl ir neradau dominancios mane temos, tai galvoju gal jus cia snekates apie nagu psioraze g.gif
ar ne cia pataikiau blush2.gif
mane sian gydytoja "nudziugino" tokia naujiena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anchelika_84 @ 2010 11 04, 12:36)
perverciau 15psl ir neradau dominancios mane temos, tai galvoju gal jus cia snekates apie nagu psioraze  g.gif
ar ne cia pataikiau  blush2.gif
mane sian gydytoja "nudziugino" tokia naujiena  doh.gif

psoriazė gali atsirasti bet kur, mūsų tarpe yra ir merginų,kurioms psoriazė naguose išplitusi smile.gif Čia pataikėte, taip smile.gif Tiesiog nėra tokios ligos kaip nagų psoriazė..Psoriazė ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anchelika_84 @ 2010 11 04, 14:36)
perverciau 15psl ir neradau dominancios mane temos, tai galvoju gal jus cia snekates apie nagu psioraze  g.gif
ar ne cia pataikiau  blush2.gif
mane sian gydytoja "nudziugino" tokia naujiena  doh.gif

Sveika 4u.gif čia pataikei, čia kalbam bendrai apie psoriaze, nesvarbu kokia ji būtu: nagų, odos ant įvairių kūno vietu.
Nelinksmą naujiena išgirdai, o kitose kūno vietose nėra psoriozes? ir kokie nagai pažeisti: rankų, kojų? Kokius vaistus pasiūlė?
Pas mane yra nagų psoriozė ant rankų ir kojų, metai laiko, pažeisti ne visi nagai. Kiek žinau nagų pso sunkiai gydoma.
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2010 11 04, 14:01)
Sveika 4u.gif čia pataikei, čia kalbam bendrai apie psoriaze, nesvarbu kokia ji būtu: nagų, odos ant įvairių kūno vietu.
Nelinksmą naujiena išgirdai, o kitose kūno vietose nėra psoriozes? ir kokie nagai pažeisti: rankų, kojų? Kokius vaistus pasiūlė?
Pas mane yra nagų psoriozė ant rankų ir kojų, metai laiko, pažeisti ne visi nagai. Kiek žinau nagų pso sunkiai gydoma.

ne, kitur ner, ir tikiuosi neatsiras unsure.gif , o ar didele tikimybe, kad kitur po kazkiek laiko atsirastu? pas mane ant ranku nagu..
pas mane prasidejo pries 6men mazdaug, nuejau pas gydytoja padare tyrimus, kad grybo ner, nusiunte pas kita gydytoja, nes pas kuria pradzioje buvau atostogavo, tai tas pasiule neostrata nagus tept, bet nepadejo, nueja pakartotinai jau pas savo gydytoja, tai pasake kad psorioze verysad.gif
bet isitikinimui nusiunte i santariskiu klinikas tyrimams, tai po 2sav vaziuosiu i santariskes...
pas mane ne ant visu nagu, bet ziuriu atsiranda vis ant kitu dar... verysad.gif
kaip galima bent sustabdyt?
Atsakyti
QUOTE(anchelika_84 @ 2010 11 04, 14:30)
ne, kitur ner, ir tikiuosi neatsiras  unsure.gif , o ar didele tikimybe, kad kitur po kazkiek laiko atsirastu? pas mane ant ranku nagu..
pas mane prasidejo pries 6men mazdaug, nuejau pas gydytoja padare tyrimus, kad grybo ner, nusiunte pas kita gydytoja, nes pas kuria pradzioje buvau atostogavo, tai tas pasiule neostrata nagus tept, bet nepadejo, nueja pakartotinai jau pas savo gydytoja, tai pasake kad psorioze  verysad.gif
bet isitikinimui nusiunte i santariskiu klinikas tyrimams, tai po 2sav vaziuosiu i santariskes...
pas mane ne ant visu nagu, bet ziuriu atsiranda vis ant kitu dar... verysad.gif
kaip galima bent sustabdyt?

g.gif Vargei ar priverstinai galima, tai liga kaip as sakau su siurprizais, tai blogiau- tai vualia ir isvis pasitraukia kuriam laikui ax.gif mergyckos kiek girdejau blogiausiu atveju gelbejasi tik nagu priauginimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anchelika_84 @ 2010 11 04, 16:30)
ne, kitur ner, ir tikiuosi neatsiras  unsure.gif , o ar didele tikimybe, kad kitur po kazkiek laiko atsirastu? pas mane ant ranku nagu..
pas mane prasidejo pries 6men mazdaug, nuejau pas gydytoja padare tyrimus, kad grybo ner, nusiunte pas kita gydytoja, nes pas kuria pradzioje buvau atostogavo, tai tas pasiule neostrata nagus tept, bet nepadejo, nueja pakartotinai jau pas savo gydytoja, tai pasake kad psorioze  verysad.gif
bet isitikinimui nusiunte i santariskiu klinikas tyrimams, tai po 2sav vaziuosiu i santariskes...
pas mane ne ant visu nagu, bet ziuriu atsiranda vis ant kitu dar... verysad.gif
kaip galima bent sustabdyt?

Nenuprognozuosi ar neatsiras kitur. Pas mane prasidejo ant kojų kulnų, po to rankų delnuose ir pirštų galiukuose, o po 1-2 pamačiau kad su kojų ir rankų nagais kažkas darosi. Kad kažkiek pristabdytų, išrašė Dermovate 0,05 proc tirpalą, šitas man nelabai padėjo, dar naudojau Elocon 0,1 proc losjoną. Šie vaistai su receptu. Juos reikia užlašinti po panagėm, Jei naudosi tepaliukus, tai ir tepk po panagėm, nes užtepimas ant nago neduoda jokio poveikio, tepalai nepersigeria pr nago sluoknį. Elocon padėjo labiau, bent nustojo po rankų panagėm storas sluoksnis darytis.Šiuo metu rankų nagai visai neblogai atrodo, vėl pasidarė rausvesni, sumažėjo duobučių ir nebetokie ploksti yra. Su kojų nagais biški sunkiau, vienas deformavosi, labai turiu žiurėt avalynę kad būtų platesnis batų priekis.
Pso tikrai nenuspejama, nesuprasi kodėl atsiranda ir kodėl pranyksta. kažkur apie 9 mėn tepiausi visokiais vaistas, o pagėjimas buvo nežymus, tik pristabdžiau. O va dabar, kažkur apie 2 mėn nenaudoju pėdoms jokių vaistų ir kremų, to pso savaime kažkaip mažėja g.gif
Šiaip pasieškok internete apie pso. yra nemažai info. Kažkiek turi reikšmės maistas, negalima alkoholio vartot, rūkyt, dar labai veikia stresas. Pvz man paūmėjimus sukelia stresas ir šampanas. Ir dar svarbiausia reikia susitaikyt su šia liga, neverkt, negalvot oi kaip čia atrodysiu, kas bus toliau ir panašiai. Iš pradžių kažkiek jauties nejaukiai, bet jei stengies po to nebejauti to. Paprasčiausiai priimi šią ligą šiuo metu kaip neišvengiamą, yra ir niekur nuo jos nepabėgsi. Aš tai nemėgstu kai manes gaili, sergu tai sergu, negi dabar turiu ašarot visą laiką, būna ir dar blogesnių dalykų. Taigi, pirmiausia nesinervint ir draugaut su pso mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2010 11 05, 07:58)
Nenuprognozuosi ar neatsiras kitur. Pas mane prasidejo ant kojų kulnų, po to rankų delnuose ir pirštų galiukuose, o po 1-2 pamačiau kad su kojų ir rankų nagais kažkas darosi. Kad kažkiek pristabdytų, išrašė  Dermovate 0,05 proc tirpalą, šitas man nelabai padėjo, dar naudojau Elocon 0,1 proc losjoną. Šie vaistai su receptu. Juos reikia užlašinti po panagėm, Jei naudosi tepaliukus, tai ir tepk po panagėm, nes užtepimas ant nago neduoda jokio poveikio, tepalai nepersigeria pr nago sluoknį. Elocon padėjo labiau, bent nustojo po rankų panagėm storas sluoksnis darytis.Šiuo metu rankų nagai visai neblogai atrodo, vėl pasidarė rausvesni, sumažėjo duobučių ir nebetokie ploksti yra. Su kojų nagais biški sunkiau, vienas deformavosi, labai turiu žiurėt avalynę kad būtų platesnis batų priekis.
Pso tikrai nenuspejama, nesuprasi kodėl atsiranda ir kodėl pranyksta. kažkur apie 9 mėn tepiausi visokiais vaistas, o pagėjimas buvo nežymus, tik pristabdžiau. O va dabar, kažkur apie 2 mėn nenaudoju pėdoms jokių vaistų ir kremų, to pso savaime kažkaip mažėja g.gif
Šiaip pasieškok internete apie pso. yra nemažai info. Kažkiek turi reikšmės maistas, negalima alkoholio vartot, rūkyt, dar labai veikia stresas. Pvz man paūmėjimus sukelia stresas ir šampanas. Ir dar svarbiausia reikia susitaikyt su šia liga, neverkt, negalvot oi kaip čia atrodysiu, kas bus toliau ir panašiai. Iš pradžių kažkiek jauties nejaukiai, bet jei stengies po to nebejauti to. Paprasčiausiai priimi šią ligą šiuo metu kaip neišvengiamą, yra ir niekur nuo jos nepabėgsi. Aš tai nemėgstu kai manes gaili, sergu tai sergu, negi dabar turiu ašarot visą laiką, būna ir dar blogesnių dalykų. Taigi, pirmiausia nesinervint ir draugaut su pso mirksiukas.gif  4u.gif

supratau, alkoholio negeriu, nes nestumas-maitinimas vel nestumas-ir dabar maitinu, niekad nerukiau... o del maisto, kokio vengt? g.gif
zinau, kad reikes susitaikyt, bet vis tikejausi, kad tai pranyks, kad gal cia del antro nestumo, pagimdysiu ir nebebus, o cia pasirodo visam gyvenimui verysad.gif
Ramina bent tai, kad ji neuzkreciama....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anchelika_84: 05 lapkričio 2010 - 08:45
Sveikos, retkarčiais pasirodau pas jus smile.gif
O mes žinokit esam baisioj nevilty, vyrui toks žiaurus paūmėjimas, kad židiniai jau ir ant veido darosi, o kūnas tai jau apie 80proc. apimtas. Serga jis jau gal 10metų, išbandę easm viską, niekas nebepadeda, sakiau siandien jau pirksiu to salidolio, ar kaip ten jis. Matau kaip jis tyliai pergyvena, pervyvenu i aš , tik nesugalvoju kaip jam padėt.
Žinau kad steso reikia vengt, bet kurgi dėtis, toks gyvenimas kad vistiek kas nors nervus gadina.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti