Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Dolphin @ 2010 03 21, 16:38)
va, čia yra kažkoks recepčiukas, kaip išsispausti alijošiaus sultis smile.gif

Nuskynus alijošiaus lapus, reikia ne iš karto gaminti vaistus ar sultis, o prieš tai palaikyti šaltai tamsoje bent savaitę tik po to naudoti. Aš visada dedu į maišelį ir į šaldytuvą. Po to gaminu ką noriu.
Šiam sulčių išsispaudimo recepte to kažkodėl nėra.
Atsakyti
Sveikos merginos. Skaičiau, kad ne viena iš jūsų esate siuntusios kosmetikos priemonių iš aroma-zone. Noriu paklaust, o kokia ten pas juos siuntimo i Lietuvą kaina? Google vertėjas taip įdomiai išverčia, kad man nelabai aišku g.gif Ir dar klausimas, o kaip su apmokėjimu? Kainos ten euras, tai mokant reikia kažkokios spec kortelės ar kaip?
Pasiskaičiau, kaip kremus gaminat, tai visą naktį sapnavau, kaip maišau sviestus ir aliejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2010 03 22, 17:07)
Sveikos merginos. Skaičiau, kad ne viena iš jūsų esate siuntusios kosmetikos priemonių iš aroma-zone. Noriu paklaust, o kokia ten pas juos siuntimo i Lietuvą kaina? Google vertėjas taip įdomiai išverčia, kad man nelabai aišku g.gif  Ir dar klausimas, o kaip su apmokėjimu? Kainos ten euras, tai mokant reikia kažkokios spec kortelės ar kaip?
Pasiskaičiau, kaip kremus gaminat, tai visą naktį sapnavau, kaip maišau sviestus ir aliejus biggrin.gif

mes paprastai susimetame, tai surinkus uz 59 eur siuntimas i LT nemokamas
Taip, reikia spec korteles.
Jei esi vilniete, ir zinai ko nori, tai siandien dar galetum man brukteleti, nes ryt jau traukinukas isvaziuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 03 21, 15:59)
taip, bičių.


Bičių vaškas priduoda produktui medaus kvapo. Dar kai kurie sako, kad lengviau gaminti su emulsiniu vašku nei su bičių, t.y. kad mažiau pasitaiko nepavykusių gaminių.
Atsakyti
Mergaites, gal kuri bandet pasidaryt skalavimo skysti su aluno milteliais? unsure.gif Aktualu del dantenu kraujavimo.... verysad.gif
Atsakyti
Dar keli receptai nuo strijų (juos galima naudoti ir nėštumo metu):
po 3-4 valgomuosius šaukštus šių aliejų - alyvuogių, makadamijų, avokado, jojobos, sezamo arba sojų pupelių.
1 valgomasis šaukšas bičių vaško.
20-30 lašų levandų EA.
Sudėti aliejus ir bičių vašką, ištirpdyti viską. Kai truputį atvės įlašinti EA. Sunaudoti per kokius 3 mėn. Galima tepti 3 kartus per dieną strijas.

Dar vienas:
1/4 puodelio jojobos aliejaus
2 valg. šaukštai eršketrožių aliejaus
2 valg. šaukštai sviestmedžio
10 lašų frankincenso EA
10 lašų neroli EA
5 lašai medetkų CO2
Aliejus šildant sumaišyti, šiek tiek atvėsinti ir supilti EA bei medetkų CO2.

Ir dar:
2 valg. šaukštai migdolų aliejaus
1 valg. šaukštas kviečių gemalų aliejaus
10 lašų agurklių aliejaus
5 lašai morkų aliejaus

Dar galima susimaišyti EA sinerginį mišinį ir susilašinti į aliejų mišinį (2 lašai į 2 valg. šaukštus aliejaus):
7 lašai bulgariškos rožės
6 lašai levandų
5 lašai mandarinų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 24 kovo 2010 - 19:51
Priemonės kovojant prieš celiulitą:

Sinerginis mišinys:
3 lašai juodųjų pipirų EA
2 lašai kipariso EA
2 lašai frankincenso EA
6 lašai pelargonijos EA
2 lašai greipfrutų EA
4 lašai kadagio EA
2 lašai sandalmedžio
Sumaišyti su 30 ml migdolų aliejumi.Kasdien įtrinti vietas, kuriose yra celiulito.

Anticeliulitinis aliejus:
40 ml sojos aliejaus
40 ml migdolų aliejaus
20 ml kviečių gemalų aliejaus
5 lašai citrinų EA
5 lašai frankincenso EA
2 lašai kadagio EA
2 lašai juodųjų pipirų EA
2 lašao šlamučio EA
5 lašai apelsinų EA
2 lašai eukaliptų EA
Tepti celiulito pažeistas vietas, geriausiai po voniosr dušo.

Dar radau, kad kovojant su celiulitu galima gerti rozmarinų arbatą į kurią įlašinti 1 lašą citrinų EA ir/arba rozmarinų EA. Dar reikia padidinti suvartojamo vitamino C kiekį iki 1000 mg per dieną.
Atsakyti
Eteriniai aliejai tinkantys kovai su celiulitu:
raudonėlio EA
kadagio EA
greipfruto EA
citrinos EA
kedro EA
pankolio EA
Kiparisų EA
saliero EA
čiobrelių (visų tipų) EA
rozmarinų EA
šalavijo EA
bazilikų EA
Patčiuli EA

Anticeliulitinė vonia:
4 lašai citrinos EA
8 lašai čiobrelių EA

Kitas variantas:
Šalavijo 8
Pačiuli 4

Kitas:
rozmarino 6
kadagio 6

Kitas:
raudonėlio 6
citrinos 6

Aliejaus variantai:

Į 2 šaukštus aliejaus įlašinti 5 lašus simondisijų aliejaus ir 5 lašus morkų aliejaus. Tada sumaišyti su vienu iš siųlomų EA variantų:

1 variantas:
14 kadagio
10 citrinos
6 raudonėlio

2 variantas:
8 pankolio
10 citrinos
12 greipfruto

3 variantas:
10 basilikų
8 čiobrelių
12 greipfrutų

Geriausiai prieš vonią yra nusišveisti su šepečiu kūną, tada pagulėti vonioje su EA, po to šaltas dušas sukumaisiais judesiais problematiškiausiose vietose, o po vonios išsitepti anticeliulitiniku aliejumi. Anticeliulitiniu aliejumi patariama teptis du kartus per dieną - ryte ir vakare.
Atsakyti
o koki deti komponenta i veido krema, kad butu apsauga nuo uv spinduliu?
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 03 25, 10:30)
o koki deti komponenta i veido krema, kad butu apsauga nuo uv spinduliu?

Kiek zinau tai aliejai nepakeicia kremu su apsauga nuo UV spinduliu. Pvz. fitolis Monoi raso, kad saugo nuo kenksmingo saules poveikio, bet kremo nuo saules nepakeicia. Monoi reikia tepti pries krema nuo saules.
Papildyta:
Sveikos, merginos. Gal kas uzsakines is Aroma- zone, ar galetumet prijungti ir mane prie uzsakymuko. Esu susirinkus uz 20-25 eur. Man neskubu. Brukstelkit, prasau i AZ 4u.gif Aciukas
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 03 25, 10:30)
o koki deti komponenta i veido krema, kad butu apsauga nuo uv spinduliu?


sezamo aliejus dar tinka
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 03 25, 11:57)
Kiek zinau tai aliejai nepakeicia kremu su apsauga nuo UV spinduliu. Pvz. fitolis Monoi raso, kad saugo nuo kenksmingo saules poveikio, bet kremo nuo saules nepakeicia. Monoi reikia tepti pries krema nuo saules.
Papildyta:
Sveikos, merginos. Gal kas uzsakines is Aroma- zone, ar galetumet prijungti ir mane prie uzsakymuko. Esu susirinkus uz 20-25 eur. Man neskubu. Brukstelkit, prasau i AZ  4u.gif  Aciukas

pabandykit bloge pasižiūrėti, lyg ir kažkas organizuoja siuntimą wink.gif
Atsakyti