Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(*WhiteAngel* @ 2010 04 27, 18:11)
Galima pasidaryti kremą ir neturint monoi, tucuma sviesto, ženšenio ekstrakto ir mimozų pudros  mirksiukas.gif
Į bet kokį gaminamą kremą (jei nesi gaminusi - tai paprasčiausiai tiesiog į kažkokį aliejų mišinį, galbūt vaikui nebus per riebu vien aliejai) reiktų įdėti cinko oksido http://www.aromanatu...ko-oksidas.html  ir titano dioksido  smile.gif  4u.gif

viskqs priklauso nuo poziurio, as savo vaikui, jei jau daryciau, tai daryciau maximaliai super gera, o ne sakal makal. Kiekviena renkasi pagal save, kita vertus -cinko oksidas aliejuje "plaukios" -tad ir apsauga bus atitinkama schmoll.gif
Atsakyti
Aš taip pat darau vaikui viską, kas geriausia smile.gif 4u.gif Tiesiog norėjau parašyti, kad visi tie ingredientai gi nėra labai būtini, jei jų, pvz., neturi šiuo metu smile.gif Beje, kokiame konkrečiai natūraliam kreme nuo saulės yra visi tie išvardinti ingredientai? g.gif
Atsakyti
Kunigunda, o kokį tu naudoji vaikui pirktinį kremą?
Atsakyti
QUOTE(*WhiteAngel* @ 2010 04 27, 19:46)
Aš taip pat darau vaikui viską, kas geriausia smile.gif  4u.gif Tiesiog norėjau parašyti, kad visi tie ingredientai gi nėra labai būtini, jei jų, pvz., neturi šiuo metu smile.gif Beje, kokiame konkrečiai natūraliam kreme nuo saulės yra visi tie išvardinti ingredientai?  g.gif

o as esu kitos nuomones, nes pirktiniai kremai nera realiai super duper kokybine prasme tokie vertingi, kokius galima pasigaminti, todel, jei jau nuspresciau gamintis toki krema - tai ir daryciau ji is paciu veikliausiu medziagu, o ne daugmaz -aij idesiu sviesmedzio, skysto aliejaus ir CO bei TD (nes pirktiniame kreme tokius macius), asmeniskai man tai skurdi sudetis kremui nuo saules, nes saule yra ne tik geris, bet ir blogis.
Todel, as verciau tepciau gatava krema, nei toki sakar makar. Kadangi as praktiskai turiu visas medziagas kremui nuo saules gamintis - tai reiks veliau gal ir ka nors susimeistrauti, bet jei netureciau visu tu medziagu, kurios turi savybiu apsaugoti nuo saules - tai net nepradeciau maisyti.
Daug moteru forume kaitinasi issitepusios vien monoi ir joms ne motais, kad tai nera tinkama apsauga, nepaisant to, kad yra perspejimas, kad ant monoi dar reiktu teptis ir kremu su apsauga.


QUOTE(*WhiteAngel* @ 2010 04 27, 20:26)
Kunigunda, o kokį tu naudoji vaikui pirktinį kremą?

as neturiu vaiku, bet zinau kokia jautri vaiku odele ir tai, jog vaikus itin reikia saugoti nuo saules
Atsakyti
Į bet kokį gaminamą kremą (jei nesi gaminusi - tai paprasčiausiai tiesiog į kažkokį aliejų mišinį, galbūt vaikui nebus per riebu vien aliejai) reiktų įdėti cinko oksido http://www.aromanatu...ko-oksidas.html ir titano dioksido smile.gif 4u.gif
[/quote]
Aciu labai. bandysiu deti i sviestmedi. manau gausis kas nors rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena biggrin.gif

Aš kaip tik prabandžiau tokį kūno kremą sausai odai:

taukmedžio sviestas, apelsinų žiedų vaškas
sėmenų, šaltalankio, kviečių gemalų aliejai,
šalpusnių ištrauka, bičių vaškas.
aliejai ir vanduo - 1:1. Super assa.gif

Tik dar norėčiau nugalėti sėmenų kvapą, kuris per gėles išlipa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 balandžio 2010 - 10:57
Dėl tų kremų nuo saulės, man dar įdomu, kaip jūs spf apskaičiuotumėt? ir ZnO nebalintų veido? Iš kur gautumėt viso kito?

Gidėjau, kad ne visi kremai pasaugo nuo saulės tiek, kiek ant jų rašoma. Kaip manot galima pasitikėti tokiu kremu? Man jo filtrai gana įtartini atrodo?

Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 04 28, 18:51)
Dėl tų kremų nuo saulės, man dar įdomu, kaip jūs spf apskaičiuotumėt? ir ZnO nebalintų veido? Iš kur gautumėt viso kito?



SPF tai neaišku, kaip reiktų apskaičiuoti, turbūt dėti rekomenduojamas ingredientų proporcijas, ir tiek. O ZnO tai taip, balina veidą, jis gi yra baltų miltelių pavidalo. Visi tie produktai, kur Kunigunda išvardino, tai kaip suprantu, yra Aroma-Zone, o titano dioksidas tai nežinau kur, bet lyg rašė, kad AN bus.
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 04 28, 18:51)
Gidėjau, kad ne visi kremai pasaugo nuo saulės tiek, kiek ant jų rašoma. Kaip manot galima pasitikėti tokiu kremu? Man jo filtrai gana įtartini atrodo?


O kodėl jie atrodo įtartini?
Tik kad tam puslapy labai mažai info, reiktų atskirai pasiieškot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 04 28, 10:50)

...šalpusnių ištrauka...

sakykit, jus, pati pasidaret ar pirkot kur nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 04 28, 21:53)
sakykit, jus, pati pasidaret ar pirkot kur nors  4u.gif



Pati pasidariau.

Puikios šviežios pavasario gėlelės wub.gif Apie jų jauninantį poveikį odai tai pas rimtus prancūzus paskaičiau.
Papildyta:
PS Nusiraminau - sėmenų kvapukas "lipa" tik pirmas 30 s. Po to kūnas lengvai kvepia apelsinų žiedlapiais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 04 28, 21:03)
Pati pasidariau.
Puikios šviežios pavasario gėlelės wub.gif Apie jų jauninantį poveikį odai tai pas rimtus prancūzus paskaičiau.

o kur gavot salpusniu geru?
Atsakyti