Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Dolphin @ 2010 04 15, 10:59)


ačiū už tokį išsamų atsakymą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 04 15, 11:12)
ačiū už tokį išsamų atsakymą  bigsmile.gif

kad tik mačytų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2010 04 14, 14:31)
Labai gera kaukė su pieno grybu.

Gal konkrečiau. Kaip tik turiu pieno grybą.
Atsakyti
Gal kas jau darėsi kremukus veidui, tai jų noriu paklausti iš kur gavo kai kurių ingredientų.
Kas tas bičių vaškas ir iš kur gauti. Turių bičių vaško žvakę iš bitininko pirktą, tai gal ji tinka.
Ir iš kur galima gauti molio dantims valyti.
Ir dar kakavos svisto kur galima būtų isigyti.
Patarimas: aš dažnai nešuosi kavos likučius nuo sugertos kavos į vonią ir jais nusišveičiu odą, Kvepia ir pamaitina. Dar galima sumaišyti su medum. Tik to to vonią reikia paplauti dušo srove. Bet man ir tas procesas patinka.
Atsakyti
QUOTE(Bonapartas @ 2010 04 26, 12:02)
Gal kas jau darėsi kremukus veidui, tai jų noriu paklausti iš kur gavo kai kurių ingredientų.
Kas tas bičių vaškas ir iš kur gauti. Turių bičių vaško žvakę iš bitininko pirktą, tai gal ji tinka.
Ir iš kur galima gauti molio dantims valyti.
Ir dar kakavos svisto kur galima būtų isigyti.
Patarimas: aš dažnai nešuosi kavos likučius nuo sugertos kavos į vonią ir jais nusišveičiu odą, Kvepia ir pamaitina. Dar galima sumaišyti su medum. Tik to to vonią reikia paplauti dušo srove. Bet man ir tas procesas patinka.


Paprasčiausia rasti - per google, ten išmeta, kas LT prekiauja wink.gif
Pavyzdžiui:
www.kvapunamai.lt
www.aromanatural.lt
Atsakyti
Nesuprantu, kaip pati nepagalvojau. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Bonapartas @ 2010 04 26, 16:06)
Nesuprantu, kaip pati nepagalvojau. Ačiū.


Nėr už ką wink.gif Sėkmės ieškant tinkamiausių smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noreciau jungtis prie jusu. savo klausima buvau uzdavusi matyt ne toje temoje, tai noreciau jusu pasiklausti tokio dalyko. koki apsaugini kremuka nuo saules butu galima pagaminti mazyliui? vasara jau arteja, noreciau savo mazylei sukurti naturalu gera apsaugini krema... 4u.gif zinau, kad alyvuogiu aliejus gera apsauga nuo saules, bet ar yra kokiu gal pasigaminamu kremuku?
Atsakyti
QUOTE(juste85 @ 2010 04 27, 09:11)
Sveikos merginos, noreciau jungtis prie jusu. savo klausima buvau uzdavusi matyt ne toje temoje, tai noreciau jusu pasiklausti tokio dalyko. koki apsaugini kremuka nuo saules butu galima pagaminti mazyliui? vasara jau arteja, noreciau savo mazylei sukurti naturalu gera apsaugini krema...  4u.gif zinau, kad alyvuogiu aliejus gera apsauga nuo saules, bet ar yra kokiu gal pasigaminamu kremuku?

nusipirkti naturalu krema nuo saules bus daug pigiau nei gamintis, nebent jau turi visokiu monoi, tucuma sviestu, cinko oxido, titano dioksido, zenseniu ekstraktu, mimozu pudros ir t.t. - viska susipirkus kaina bus tokia, kad ne viena krema uz ta kaina nusipirktum ir dar liktu.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 04 27, 18:18)
nusipirkti naturalu krema nuo saules bus daug pigiau nei gamintis, nebent jau turi visokiu monoi, tucuma sviestu, cinko oxido, titano dioksido, zenseniu ekstraktu, mimozu pudros ir t.t. - viska susipirkus kaina bus tokia, kad ne viena krema uz ta kaina nusipirktum ir dar liktu.

jei noreciau pirktinio kremo, tai ji ir nusipirkciau.mane domina gaminami
Atsakyti
siaip cinko oksidas yra gi lietuviskas tepaliukas. tai paimk koki nekala drekinanti kremuka ir to tepaliuko nedaug. bus tau ir apsauga ir dregme wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 04 27, 18:18)
nusipirkti naturalu krema nuo saules bus daug pigiau nei gamintis, nebent jau turi visokiu monoi, tucuma sviestu, cinko oxido, titano dioksido, zenseniu ekstraktu, mimozu pudros ir t.t. - viska susipirkus kaina bus tokia, kad ne viena krema uz ta kaina nusipirktum ir dar liktu.


Galima pasidaryti kremą ir neturint monoi, tucuma sviesto, ženšenio ekstrakto ir mimozų pudros mirksiukas.gif

QUOTE(juste85 @ 2010 04 27, 18:29)
jei noreciau pirktinio kremo, tai ji ir nusipirkciau.mane domina gaminami


Į bet kokį gaminamą kremą (jei nesi gaminusi - tai paprasčiausiai tiesiog į kažkokį aliejų mišinį, galbūt vaikui nebus per riebu vien aliejai) reiktų įdėti cinko oksido http://www.aromanatu...ko-oksidas.html ir titano dioksido smile.gif 4u.gif
Atsakyti