Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(Dorela @ 2010 06 17, 18:57)
na ir eukalipto ne ka geresnis  biggrin.gif

as is AN pirkau metini eukalipta, kvapas niaaam kaip metiniu saldainiuku wub.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitineju jūsų temas ir deduosi į galvą smile.gif Kai ką užsirašau smile.gif
Gal galite man patarti - noriu šampūno natūralaus ir lengvo, tinkančio kasdieniam plovimui, bet aš jį norėčiau pati "pasigerinti" - na pvz vyrui įlašinčiau arbatmedžio EA, nuo pleiskanų, sau - rozmarinų EA. Vnždž man kaip ir tokios šampūno bazės reiktų. Gal galit patarti koks šampūnas tam tiktų.
Atsakyti
sveikos,

turiu nusipirkus beržo dervos, sakykit - ar galima būtų įlašint į šampūną kokį lašą? Naudočiau nuo pleiskanų. O gal čia kokią kaukę pasidaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 06 18, 12:40)
sveikos,

turiu nusipirkus beržo dervos, sakykit - ar galima būtų įlašint į šampūną kokį lašą? Naudočiau nuo pleiskanų. O gal čia kokią kaukę pasidaryt g.gif

Aš už kaukę, nes šampūnas ant plaukų būna trumpai, o kaukę laikysit ilgiau, tai ir poveikis turėtų greičiau pasirodyti. Nors gal ir į šampūną įlašinus padės ax.gif
Atsakyti
Na, pirktinis šampūnas su derva man padėjo, va klausimas, kiek ten jame tos dervos buvo...
ieškau ieškau visur info, kaip ten senovėje su derva ir plaukais elgdavosi, kolei kas nelabai randu....
Atsakyti
O kur pirkot ta berzu derva? 4u.gif
Atsakyti
Dervą pirkau ten, kur prekiauja rusiška kosmetika. Buteliukas 30ml - 5Lt nekainavo. Prie davė popieriuką, su jo panaudojimu, tai ten jis neva skirtas kaip insekticidas. Tačiau derva gryna, be jokių priedų, tai vadinasi, naudoju, kaip noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 06 17, 22:27)
as is AN pirkau metini eukalipta, kvapas niaaam kaip metiniu saldainiuku  wub.gif


mano buvo paprastas eukaliptas irnesakyk.gif

QUOTE(Tynka @ 2010 06 18, 10:39)
Sveikos, skaitineju jūsų temas ir deduosi į galvą smile.gif Kai ką užsirašau smile.gif
Gal galite man patarti - noriu šampūno natūralaus ir lengvo, tinkančio kasdieniam plovimui, bet aš jį norėčiau pati "pasigerinti" - na pvz vyrui įlašinčiau arbatmedžio EA, nuo pleiskanų, sau - rozmarinų EA. Vnždž man kaip ir tokios šampūno bazės reiktų. Gal galit patarti koks šampūnas tam tiktų.

man tai rodos pasirink savo plaukams tinkanti naturalu sampuna ir psio ok.gif beveik kiekvienas gamintojas turi sampunu skirtu kasdieniniam galvom plovimui, o kuris Tau tiks geriausiai, reikia atsirinkti. (nes is forumu supratau kad daugeliui tai padaryti gana sunku, ir vienam tinka viena, kitam kita. ax.gif )
Atsakyti
labas vakaras. 4u.gif labai super jūsų šita temukė. aš ir pati vis dažniau susimastau kad pats laikas daugiau naturalia kosmetika pasidomėti. nes kas bus kai visoki bruda jaunystei jau ant veido tepsi.. ax.gif o jūs pačios visas sudedamasias dalis perkate ar kai ką ir gaminates pačios? juk vasara pilni laukai ir daržai visokių gerybių. taigi, labai įdomu ar jus jas naudojate savo kosmetikai ax.gif ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LAURITA;) @ 2010 06 21, 23:27)
labas vakaras. 4u.gif  labai super jūsų šita temukė. aš ir pati vis dažniau susimastau kad pats laikas daugiau naturalia kosmetika pasidomėti. nes kas bus kai visoki bruda jaunystei jau ant veido tepsi.. ax.gif  o jūs pačios visas sudedamasias dalis perkate ar kai ką ir gaminates pačios? juk vasara pilni laukai ir daržai visokių gerybių. taigi, labai įdomu ar jus jas naudojate savo kosmetikai ax.gif ačiū už informaciją 4u.gif

Aš pasidariau dilgėlių nuovirą ir dabar jį naudoju plaukams ir veidui. Plaukams labai tiko ir patiko. Daugiau viską lyg ir perku. blush2.gif Na nebent, nusipirkusi molio, darausi kaukes (jas kartais pagerinu kokiu nors eteriniu aliejumi, kitos gerina milteliais) smile.gif
Papildyta:
Dar prisiminiau, kad ledukus veidui galima pasidaryti. Aš dabar turiu dilgėlių pasidarius, tai labai gerai ryte atgaivina smile.gif Gal jau sakitei apie actą plaukams, šitą irgi darau ax.gif Jei augni alijošių, gali naudoti jo sultis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 22 birželio 2010 - 10:14
Merginos, nusipirkau raudonojo molio is AN. Turiu Jojobos aliejaus, kazkur kazkada skaiciu apie prausikli is sio molio, vandens ir aliejaus. Tokia kaukyte turetu gautis..bet va proporciju neisivaizduoju..Gal kas tiksliau ka nors zino? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2010 06 22, 23:11)
Merginos, nusipirkau raudonojo molio is AN. Turiu Jojobos aliejaus, kazkur kazkada skaiciu apie prausikli is sio molio, vandens ir aliejaus. Tokia kaukyte turetu gautis..bet va proporciju neisivaizduoju..Gal kas tiksliau ka nors zino? ax.gif

Cia aprasyta , o siaip niekad neziuriu proporciju.viska is akies, tiesiog kad gautusi maloni ir tinkama mase smile.gif ir prausiklis siaip su rasulo/gasulo moliu daromas, bet gal ir raudonas bus nieko g.gif
Atsakyti