Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(pepkė @ 2010 06 23, 12:28)
Pradžiai siūlyčiau pasigavinti nedidelį kiekį, pasižiūrėti ar patiks toks prausiklis, aš vandens (aš naudoju  negazuotą mineralinį) pilu iš akies po nedaug ir maišau, jeigu trūsksta- dar įpilu, kad gautusi norima konsistencija, aliejaus irgi pradžiai užtektų lašelio, o jeigu trūks-dar dapilti (priklausomai kokia yra oda, sausesnė ar riebesnė).



Aciu 4u.gif as butent raudonaji moli pasirinkau, kadangi jis buvo rekomenduojamas odai su issipletusiais kapiliarais smile.gif
Atsakyti
Prekinatės AN, tai gal žinot kaip dažnai ten pasipildo prekes ax.gif Numačius šio bei to užsisakyt, tik va bėda, kad beveik pusės ko man reiktų šiuo metu neturi unsure.gif
Ir kuris eukaliptų EA maloniausiai kvepia?(iš kelių rūšių negaliu išsirinkt blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 23, 20:44)
Prekinatės AN, tai gal žinot kaip dažnai ten pasipildo prekes ax.gif Numačius šio bei to užsisakyt, tik va bėda, kad beveik pusės ko man reiktų šiuo metu neturi unsure.gif
Ir kuris eukaliptų EA maloniausiai kvepia?(iš kelių rūšių negaliu išsirinkt blush2.gif )


Prekės nuolat pasipildo, bet ne iškart... wink.gif
Parašykit narei "Monica" až ir paklauskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 23, 20:44)
Prekinatės AN, tai gal žinot kaip dažnai ten pasipildo prekes ax.gif



pabandyk cia paieskot, gal rasi ko reikia. Pagrindiniu dalyku kosmetikos gamybai visada yra
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 19:45)
Prekės nuolat pasipildo, bet ne iškart... wink.gif
Parašykit narei "Monica" až ir paklauskit smile.gif



QUOTE(Sylvergirl @ 2010 06 23, 20:11)
pabandyk cia paieskot, gal rasi ko reikia. Pagrindiniu dalyku kosmetikos gamybai visada yra

Dėkui mergaitės 4u.gif 4u.gif Norėtus viską užsisakyt iš vienos vietos, siuntimas kainuoja... ax.gif Toj paskutinėn parduotuvėj pvz nėra eterinių aliejų ax.gif
Atsakyti
eteriniai aliejai ne beda, siais laikais ju yra visur, net kai kuriose vaistinese smile.gif
Atsakyti
Noriu labai geros kokybės ax.gif , nes naudosiu veidui.
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 23, 20:44)
Prekinatės AN, tai gal žinot kaip dažnai ten pasipildo prekes ax.gif Numačius šio bei to užsisakyt, tik va bėda, kad beveik pusės ko man reiktų šiuo metu neturi unsure.gif
Ir kuris eukaliptų EA maloniausiai kvepia?(iš kelių rūšių negaliu išsirinkt blush2.gif )

Monicai parasyk AZ, ir del EA kvapo gali paklaust tongue.gif galima susirinkti prekiu krepseli per kelis kartus, t.y. kelis uzsakymus ir atsiimti ar parsisiusdinti vienu metu visa deze 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 24, 15:51)
Monicai parasyk AZ, ir del EA kvapo gali paklaust

Kažkodėl nepatogu lįst į akis blush2.gif
Kuris EA labiau balintų pigmentuotą odą - apelsinų, greipfrutų ar petražolių? g.gif Gal dar koks yra? Man jau nuo skaitymo ir konspektavimo galvelė visiškai susisuko . Apelsinų EA 3 rūšių doh.gif ot galvos skausmas, būtų tik vienas - būtų paprasčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 24 birželio 2010 - 20:20
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 24, 21:16)
Kažkodėl nepatogu lįst į akis blush2.gif
Kuris EA labiau balintų pigmentuotą odą    - apelsinų, greipfrutų ar petražolių?  g.gif Gal dar koks yra? Man jau nuo skaitymo ir konspektavimo galvelė visiškai susisuko .  Apelsinų EA 3 rūšių doh.gif  ot galvos skausmas, būtų tik vienas - būtų paprasčiau biggrin.gif

Strazdanoms balinti aš naudoju tokį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 24, 21:16)
Kažkodėl nepatogu lįst į akis blush2.gif
Kuris EA labiau balintų pigmentuotą odą    - apelsinų, greipfrutų ar petražolių?  g.gif Gal dar koks yra? Man jau nuo skaitymo ir konspektavimo galvelė visiškai susisuko .  Apelsinų EA 3 rūšių doh.gif  ot galvos skausmas, būtų tik vienas - būtų paprasčiau biggrin.gif

Normalu juk, ji savininke, koks cia lindimas smile.gif
manau petrazoles drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 24, 21:26)
Strazdanoms balinti aš naudoju tokį smile.gif


Šito nebuvau pastebėjus. Ačiū 4u.gif Ir kaip jums poveikis? Kaip jį naudojat, turbū į kremus maišot ax.gif ?

QUOTE(Etama @ 2010 06 24, 21:34)
Normalu juk, ji savininke, koks cia lindimas smile.gif
manau petrazoles drinks_cheers.gif

Aš taip pat galvoju dėl balinimo, tik gal apelsinų ir greipfrutų platesnis poveikis - reguliuoja sebumo išsiskyrimą, sutraukia poras, tonizuoja, tiks spuogelių patepimui, celiulito profilaktikai ir kvapas turėtų būt malonesnis. Vat ir neapsisprendžiu ax.gif
Atsakyti