Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Pas mus ketvirtokų mokytoja nuo pirmos klasės pagal "Pupą" dirba ir sakė į nieką kitą nekeistų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 26, 15:33)
Merginos, aūūū-ū-ū  ploja.gif kas galėtų pakonsultuoti dėl šio puslapio?  4u.gif

Sveika, nelabai kuo galiu padėti. Registravaus jau seniai ir nebeprisimenu kokiu vartotuju, kam buvo akcija 4u.gif . Vat kai išsiaiškinsi ir mums papasakosi biggrin.gif . Neįsivaizduoju kuo gali skirtis, nes man tai leidžiama ir mokomuosius filmukus, žaidimus ir testus (kurių aš nelabai naudoju pamokų metu. Nežinau kodėl blush2.gif ) naudoti.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 26, 20:43)
Pas mus ketvirtokų mokytoja nuo pirmos klasės pagal "Pupą" dirba ir sakė į nieką kitą nekeistų mirksiukas.gif

As du metai su ja. Bet man truksta 4oj klasej skaitymo tekstu, kaip minejau, bet radom iseiti, uzduodu papildomai paskaityt po teksta namie is Saltinio ir kas antra diena atsiskaito. O jau kaip neskaite pradzioj doh.gif Vos ne puse klases, o dabar papuola vienas, kitas, bet kai teko per visas pertaukas stovet prie manes ir skaityt garsiai, tai daugiau nebenori TOKIO MALONUMO lotuliukas.gif skaito namie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 26, 22:06)
As du metai su ja. Bet man truksta 4oj klasej skaitymo tekstu, kaip minejau, bet radom iseiti, uzduodu papildomai paskaityt po teksta namie is Saltinio ir kas antra diena atsiskaito. O jau kaip neskaite pradzioj doh.gif Vos ne puse klases, o dabar papuola vienas, kitas, bet kai teko per visas pertaukas stovet prie manes ir skaityt garsiai, tai daugiau nebenori TOKIO MALONUMO lotuliukas.gif skaito namie thumbup.gif



Ir aš turiu tokių nuolatinių "neskaitytojų" ir niekaip nesumąsčiau kaip čia juos priversti. Pasinaudosiu tavo idėja - garsiu skaitymu šalia manęs per pertraukas. Įsivaizduoju kaip jiems "patiks" biggrin.gif
Atsakyti
mes ir is Saltiniu mokom, bet labai norisi prie Pupu pereit, bet nera lesu...
nusiunciau i pasta si bei ta sventems ir zalingu iprociu prevencijai, gal rasit kazka naudingo 4u.gif
Atsakyti

Na va, merginos, praėjo mano didysis rūpestis - apmokymai pradinių klasių mokytojoms apie smart board panaudojimą pradinio ugdymo procese clap.gif clap.gif clap.gif Viskas praėjo labai neblogai thumbup.gif .
Besiruošiant šiam seminarui , atradau, jog turiu prikaupusi daug laisvai platinamų žaidimų skirtų matematikos veiksmams, pasaulio pažinimui. Užtrukau kokius dvejus metus doh.gif, kol tiek praturtėjau, o nenaudojau nė pusės doh.gif . KAžkaip pasimiršo g.gif . Ar norėtumėte pasižiūrėti?
Dėl Šviesoforo. PAs mus mokykloje niekas neorganizuoja, bet keletą scenarijų parsisiunčiau iš pradinukas.ku.lt. Nežinau kokiu mastu organizuojate šį renginį, bet galbūt galima bibliotekoje ar info kabinete vaikams leisti pažaisti mokomąjį žaidimą "Mieste". Labai neblogas. Baigiu pasidaryti pateiktis apie kelio ženklus. Dar niekur neplatinau, nes vis kažkaip jautėsi, jog nebaigtos. Bet galiu į paštą įdėti, gal tiks.
Auditas biggrin.gif . Draugės mokyloje praeitą savaitę baigėsi auditas. Pas pradinukes, sakė, buvo po vieną pamoką. Dėmesį kreipė į uždavinių skelbimą, metodų įvairovę, vertinimą. blink.gif Bet konkrečiai apie pradinukių reikalavimus nelabai žinau. Reiks pasidomėti rolleyes.gif

Tiesa, mes su trečiokais taip pat mokomės iš Pupų. Bet man jau dabar trūksta skaitymui tekstų. Kaip organizuojate? Bandau laužti su papildomu skaitymu, bet doh.gif
triniti.gif tease.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutagra: 26 spalio 2010 - 20:34
QUOTE(rutagra @ 2010 10 26, 21:31)
......
Besiruošiant šiam seminarui , atradau, jog turiu prikaupusi daug laisvai platinamų žaidimų skirtų matematikos veiksmams, pasaulio pažinimui. Užtrukau kokius dvejus metus  doh.gif, kol tiek praturtėjau, o nenaudojau nė pusės doh.gif . KAžkaip pasimiršo  g.gif . Ar norėtumėte pasižiūrėti?
........



4u.gif 4u.gif 4u.gif už apmokymus. Labai norėčiau žvilgtelėti į žaidimus blush2.gif
Atsakyti
na va, is diskusiju aiskeja, kad tobulu vadoveliu ir programu nebuna, visur savi pliusai ir minusai. Dabar dirbu su treciokais, skaitymo lyg ir pakanka, bet kaip ir jus "Saltinius" senus, taip ir as labai daznai issitraukiu SENAS gramatikos knygas. Ir dazniausiai mokomes kiek reikia is ju, o ne kiek Saltinis nori pagal tema. Cia tai tikrai Saltiniu minusas (gramatikos nenuoseklumas)
Atsakyti
Turiu vaikiškų dainelių karaokė diską. Norėjau įdėti į paštą - netelpa. Gal kartais turite ir neverta stengtis?
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 10 27, 00:35)
Turiu vaikiškų dainelių karaokė diską. Norėjau įdėti į paštą  - netelpa. Gal kartais turite ir neverta stengtis?


Aš ir norėjau atsiųsti muzikos į paštą, davė nuorodą, bet man niekaip nepavyksta ax.gif Gal tau pavyks suspausti ir įdėti per čia...
http://www.2shared.com/
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 27, 07:29)
Aš ir norėjau atsiųsti muzikos į paštą, davė nuorodą, bet man niekaip nepavyksta ax.gif Gal tau pavyks suspausti ir įdėti per čia...
http://www.2shared.com/

Bandžiau, bet 4u.gif . Bet gal dėl lėto interneto. Reiks mokykloje pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Pateiktys apie kelio ženklus man neatsidaro. Pabandykite atidaryti, ar čia tik man taip? g.gif
Atsakyti