Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(leliuko_mama @ 2010 10 26, 21:14)
mes ir is Saltiniu mokom, bet labai norisi prie Pupu pereit, bet nera lesu...
nusiunciau i pasta si bei ta sventems ir zalingu iprociu prevencijai, gal rasit kazka naudingo  4u.gif

O kaip pasižiūrėti, kad nežinau slaptažodžio? g.gif
Papildyta:
O pas mus turėtų auditas būti po naujų metų verysad.gif . Tačiau sklinda kalbos, kad nebus, nes nėra pinigų, kad galėtų šitokį būrį tikrintojų apgyvendinti, išmaitinti ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 27, 13:46)
Pateiktys apie kelio ženklus man neatsidaro. Pabandykite atidaryti, ar čia tik man taip? g.gif

neatidaro ir man nes reikia power pointo programos omano kompe jo nera. Paste ir daugiau darbu yra pointo programa. geriau siusti paprastesniu o ne sudetingu
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kodėl jums neatidaro g.gif . juk kiekvienam kopiuteryje ji yra. ji kaip ir word-turi būti.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 10 27, 14:40)
Niekaip nesuprantu, kodėl jums neatidaro g.gif . juk kiekvienam kopiuteryje ji yra. ji kaip ir word-turi būti.

kaip ir mokytojos per kvailos ir musu kompai tokie pat
Atsakyti
neatidaro ir pas mane, nes mano senesne programos versija... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2010 10 26, 23:10)
na va, is diskusiju aiskeja, kad tobulu vadoveliu ir programu nebuna, visur savi pliusai ir minusai. Dabar dirbu su treciokais, skaitymo lyg ir pakanka, bet kaip ir jus "Saltinius" senus, taip ir as labai daznai issitraukiu SENAS gramatikos knygas. Ir dazniausiai mokomes kiek reikia is ju, o ne kiek Saltinis nori pagal tema. Cia tai tikrai Saltiniu minusas (gramatikos nenuoseklumas)

pritariu, man nepatinka Šaltiniuose gramatikos pateikimas, taip pat išsitraukiu ,,senovines" gramatikos knygas, pati renkuosi ką po ko pateikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 10 26, 21:27)
parašyk arden  a.ž, greičiau pastebės  smile.gif

Okaip tai padaryti? blush2.gif Ačiū, kad ,,atsiliepi į mano pagalbos šauksmą" help.gif
Atsakyti
labos 4u.gif

aš irgi jau po seminaro, gavom užduotį parengt pateikt su smart programa doh.gif teks sukt galvą ką čia tokio sugalvot.
Papildyta:
kai paruošiu namų darbus, įmesiu į paštą savo darbą biggrin.gif
Papildyta:
dar pasiūlymas. gal norėtumėt kurios skype konferenciją savo pradinukių pasidaryt, kartais taaaip norisi išsiliet, o viešai nenoriu rašyt blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, arden, 4u.gif Pasižadu būti aktyvi ir naudinga thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(arden @ 2010 10 27, 17:48)
labos  4u.gif

aš irgi jau po seminaro, gavom užduotį parengt pateikt su smart programa  doh.gif  teks sukt galvą ką čia tokio sugalvot.
Papildyta:
kai paruošiu namų darbus, įmesiu į paštą savo darbą  biggrin.gif
Papildyta:
dar pasiūlymas. gal norėtumėt kurios skype konferenciją savo pradinukių pasidaryt, kartais taaaip norisi išsiliet, o viešai nenoriu rašyt  blush2.gif  4u.gif

4u.gif aaaaaaaaaaa ssssssss skype kudree
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 26, 17:43)

Džiaugiuosi, kad patiko biggrin.gif
Papildyta:
Mielos kolegės, gal kurios dirbate su e-dienynais smile.gif . Norėčiau padiskutuoti. Mes šiais metais dienynų paprastų nebeturim, todėl viską pildom e-dienyne.
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 10 27, 13:30)
neatidaro ir man nes reikia power pointo programos omano kompe jo nera. Paste ir daugiau darbu yra pointo programa. geriau siusti paprastesniu o ne sudetingu

Pas mane yra ta programa, pati skaidres per ją darau ir kitas visas atidaro, o čia kažkas ne taip schmoll.gif ...
Atsakyti