Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(rutagra @ 2010 10 26, 21:34)


Tiesa, mes su trečiokais taip pat mokomės iš Pupų. Bet man jau dabar trūksta skaitymui tekstų. Kaip organizuojate? Bandau laužti su papildomu skaitymu, bet  doh.gif
triniti.gif  tease.gif

As jau minejau, kad mes papildomai skaitom is senu Saltiniu, ir pvz as uzduodu pirmadieni, tai treciadieni skiriu 5 min per pamoka atsiskaitymui (as klausineju, o jie atsako, labai gerai matosi, kas skaite, kas ne) Is pradziu po puse klases ateidavo neskaite, palikau po pamoku skaityti 5 kartus, dabar atsiranda vinas kitas, bet kai prastovi per visas pertraukas prie manes garsiai beskaitydamas, kitasyk nebepamirsta namie paskaityt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(viga @ 2010 10 28, 22:55)
as su pupa dirbu nuo pirmos klases, i saltini nekeisciau. o vat gile man nepatinka. Mielai sugrizciau prie jonynienes vadoveliu.

Kas dirbate su  Raktu? Kaip jį vertinate? g.gif

Man patinka, liuks mokytojo knyga. Tik labai butu fainai,jei isleistu DVD pvz ax.gif Juk visose mokyklose yra galimybe paziureti per kompa, ar DVD pvza pie gyvunus . Zodziu, kai kurios temos tikrai galetu but su irasais (issisvajojau, ane lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Duosiu ir aš senus Šaltinius savo pirmokams ax.gif Stipresniesiems jau ir taip duodu, bet dabar duosiu ir kitiems ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 29 spalio 2010 - 09:46
Kas dirbate su Raktu? Kaip jį vertinate? g.gif


Aš dirbu su ,,Raktu" ketvirtus metus. Vadovėlis galima sakyti gana geras, patinka ir man, ir vaikams. Labai patinka vaikams užduotis iš vadovėlio, kur reikia papildomai patiems ieškotis informacijos iš interneto.
Bet va su pratybomis... Niekada nespėjam. Tai lieka daug vaikams namuose. O iš pratybų tas gerai, kad yra dažnai užduočių, kurias reikia atlikti su tėvais. Bet vaikai atvirai sakė, kad tėvai nelabai patenkinti tuo. schmoll.gif Nieko, tegu pabendrauja su savo vaiku.
Buvau seminare, kur susitikom su ,,Rakto" autore (viena iš jų). Tai išsakėm savo nuomonę, kad per daug užduočių pratybose. Tai ji atsakė, kad nebūtina visko daryti. Bet kam tada tėvai pinigus leidžia???? g.gif
Papildyta:
[Kiek turto pašte radau! thumbup.gif Kiek kilo minčių, po atostogų grįšiu kaip naujai gimusi 4u.gif Ačiū, merginos! clap.gif wub.gif


smile.gif Neerzinkit... Ir aš noriu, bet dar negaliu... O per kiek laiko jūs užsitarnaujate tą slaptažodį ? ax.gif
Papildyta:
Į paštą išsiunčiau:
1. Perskaityta knyga per atostogas.
2. perimetro, ploto radimo taisyklė.
3. Suskaičiuok ir nuspalvink (anglų kalbai).

O čia bendrauja pradinukės dėstančios anglų kalbą pradinėms klasėms?
Atsakyti
Pašte rasite gražių rudens vaizdelių, kuriuos galėsite panaudoti kalbant apie rudenį, dailės, muzikos pamokose. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=domassss,2010 10 29, 15:24]
Kas dirbate su Raktu? Kaip jį vertinate? g.gif
Aš dirbu su ,,Raktu" ketvirtus metus. Vadovėlis galima sakyti gana geras, patinka ir man, ir vaikams. Labai patinka vaikams užduotis iš vadovėlio, kur reikia papildomai patiems ieškotis informacijos iš interneto.
Bet va su pratybomis... Niekada nespėjam. Tai lieka daug vaikams namuose. O iš pratybų tas gerai, kad yra dažnai užduočių, kurias reikia atlikti su tėvais. Bet vaikai atvirai sakė, kad tėvai nelabai patenkinti tuo. schmoll.gif Nieko, tegu pabendrauja su savo vaiku.
Buvau seminare, kur susitikom su ,,Rakto" autore (viena iš jų). Tai išsakėm savo nuomonę, kad per daug užduočių pratybose. Tai ji atsakė, kad nebūtina visko daryti. Bet kam tada tėvai pinigus leidžia???? g.gif
Papildyta:
[Kiek turto pašte radau! thumbup.gif Kiek kilo minčių, po atostogų grįšiu kaip naujai gimusi 4u.gif Ačiū, merginos! clap.gif wub.gif
As diru pagal Jonyniene ir esu patenkinta. Kiti mokytojai pas mus dirba su raktu. Bet is tikruju kai dukra parnesa namo pratybas ir ten reikia po darbo dar namu uzduotis atlikti tai tikrai erzina doh.gif Ir tada kyla negeros mintys schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif už diplomų pavyzdžius. Puikus sumanymas. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2010 10 29, 06:05)
..........

Man patinka, liuks mokytojo knyga. Tik labai butu fainai,jei isleistu DVD pvz ax.gif Juk visose mokyklose yra galimybe paziureti per kompa, ar DVD pvza pie gyvunus . Zodziu, kai kurios temos tikrai galetu but su irasais (issisvajojau, ane lotuliukas.gif )


Svajonės kartais pildosi ... smile.gif smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 29, 18:38)

......... Kiti mokytojai pas mus dirba su raktu. Bet is tikruju kai dukra parnesa namo pratybas ir ten reikia po darbo dar namu uzduotis atlikti tai tikrai erzina doh.gif Ir tada kyla negeros mintys schmoll.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2010 10 28, 22:55)

Kas dirbate su  Raktu? Kaip jį vertinate? g.gif



Mes su Raktu dirbam antri metai. Patinka labiau negu Jonyniene, bet su pratybom ir vargstam - tikrai truksta laiko, o kai kurios uzduotys ir per sunkios mano mokinukam. smile.gif

Kas del skaitymo - esu dariusi taip: nueinu i mokyklos biblioteka ir susirandu vienodas knygeles. Pvz.: „Trumpos pasakaites“. Parsinesu jas isdalinu vaikams ir susitariu, kad pirma pasakaite jie perskaitys namie. Po keliu dienu aptariam - pasakojam, atsakom i klausimus. Kita pasakaite skaitom klasej su vaikais per lietuviu pamoka. Taip bandau laviruoti. Laiko atima, bet ka padarysi. tongue.gif Po pasakaite per savaite ar pan. Aisku vienodas knygeles rasti visiems vaikams sunku, tai kartais darau taip - viena knygute ant suolo. Arba dar galima taip: viena eile skaito viena knyga, kita - kita, o trecia - dar kita. Po to gali pristatyt knyga ar knygos skyriu, pasakot, iliustruot. Jau cia kaip mokytoja sumastys bigsmile.gif
Va taip 4u.gif Gal kam pagelbesiu... ax.gif
Atsakyti
del papildomo skaitymo: pernai mokslo metu pradzioje klasei nupirkau 2 knygas : viena skirta mergaitem, kita- berniukams. Iteikiau geriausiai skaitantiems ir susitarem, kada atnes knyga ir pats nutars kuriam vaikui duoda toliau. iklijavom lapelius, rasem skaitytoju vardus, fiksavom laika per kelias dienas perskaite. atpasakoti nereikejo, as tik paklausdavau klausimu ir budavo aisku, kas skaite, o kas ne.
rezultatas:abi knygos liko pas vaikus, net neatrenkam pas kuriuos, nes papildomai niekur nesirasiau lotuliukas.gif

bandysiu dabar pasinaudoti kazkurios pateikta ideja mirksiukas.gif - skaityti is senu saltiniu, nes dirbam su pupa.
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2010 10 31, 11:28)
del papildomo skaitymo: pernai mokslo metu pradzioje klasei nupirkau 2  knygas : viena skirta mergaitem, kita- berniukams. Iteikiau geriausiai skaitantiems ir susitarem, kada atnes knyga ir pats nutars kuriam vaikui duoda toliau. iklijavom lapelius, rasem skaitytoju vardus, fiksavom laika per kelias dienas perskaite. atpasakoti nereikejo, as tik paklausdavau klausimu ir budavo aisku, kas skaite, o kas ne.
rezultatas:abi knygos liko pas vaikus, net neatrenkam pas kuriuos, nes papildomai niekur nesirasiau lotuliukas.gif

bandysiu dabar pasinaudoti kazkurios pateikta ideja  mirksiukas.gif - skaityti is senu saltiniu, nes dirbam su pupa.

Aš šiemet į šios srities pastiprinimą pasitelkiau bibliotekininkę: vykdome projektą "Pradėk dieną su knyga" (skaitome bibliotekoje kiekvieną penktadienį per pirmą pamoką (liet. kalba)). Renkamės įvairius skaitymo būdus, nuolat galvojam, kaip aktyvinti skaitymą.
Atsakyti
Sveikutės, dirstelėjau diskutuojat apie "Šaltinius". Nu man tai nežmoniškai visko daug ir nieko nespėju. schmoll.gif Žiūriu atsilikus visa savaite. Pabandžiau sudiėlioti iki Žiemos atostogų, tai taip ir lieku visa savaite atsilikus.
Dirbu su "Riešutu" matematikos. thumbup.gif Man tai ŠOK vadovėlių serija jėga. Ir mokytojo knygos pagalbininkės.
thumbup.gif
Kaip faina, kad yra naudojančių SMART lentą. bigsmile.gif Tai kai man jau pastatys klasėj, tai turėsiu su kuo konsultuotis. blush2.gif unsure.gif Gal gi gausiu iki žiemos atostogų, tai visos žiemos atostogos bus paskirtos mokslams su SMART lenta. Ko tai labai laukiu.
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 10 31, 11:45)
Aš šiemet į šios srities pastiprinimą pasitelkiau bibliotekininkę: vykdome projektą "Pradėk dieną su knyga" (skaitome bibliotekoje kiekvieną penktadienį per pirmą pamoką (liet. kalba)). Renkamės įvairius skaitymo būdus, nuolat galvojam, kaip aktyvinti skaitymą.

Man patiko idėja-puiki mintis. tikrai bandysiu paskirti vieną pamoką bibliotekoje. o jūs ten skaitote atskiras knygeles, ar vieną? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 31 spalio 2010 - 15:36
QUOTE(b.s @ 2010 10 31, 16:33)
Man patiko idėja-puiki mintis. tikrai bandysiu paskirti vieną pamoką bibliotekoje. o jūs ten skaitote atskiras knygeles, ar vieną? g.gif

Parašiau pašte nuorodą, kur labai iš arti galite susipažinti su šiuo projktėliu. Tikiuosi, bus naudinga mirksiukas.gif
Atsakyti