Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(eda77 @ 2010 11 01, 17:46)
Tikiuosi greit isibegesim...  biggrin.gif
Na o mane pasieke zinia, kad musu rajone mokys antrokus plaukti. Tik neisivaizduoju kaip tai darys, nes mes is miestelio turesim vykt miestan i baseina, po to grizt. Ir dar pamoku metu du kartus per savaite...  doh.gif  Laukiu nesulaukiu ka ryt suzinosiu nuvykus darban g.gif

Nepergyvenkite. ilgai nevazinesite, nes vaikai po baseino turi pabuti patalpoje bent jau valandele schmoll.gif kai uz lango ne vasara blush2.gif o dar jeigu galvas blogai issidziovina, tai kita diena i mokykla neateina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 01, 11:48)
Kažkada pas mus viena klasė vaidino pagal pasaką "Ąžuolas ir baravykas". (Kai išaugo mažas baravykas, liepė ąžuolui pasitraukti...) Darbe lygtai turiu natas ir žodžius dainelės apie baravyką ("Algis rado baravyką")

Ačiū už idėją.Jau laikas spaudžia, reik skubėt.O į darbą tikrai nesinori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 10 18, 18:24)
pas pradinukus pildomos temos, lankomumas, vertinam prie kiekvienos pamokos lygiais A, P Pt, N. šiandien kaip sėdau darbe, tai pabaigiau viską  thumbup.gif  pagaliau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ketvirtadienį darau susirinkimą, nieko neplanuoju, nes pirmas, žiūrėsiu kiek vidutiniškai ateina tėvų, išdalinsiu prisijungimo duomenis, paaiškinsiu kas ir kaip. mūsų dienynas yra www.tamo.lt

priminkit kas neturit slaptažodžio: zuzanele, kas dar?

labukas as taip pat dar neturiu saptazodzio , bet manau ,kad irgi esu prisidejusu prie jusus kraicio skrynios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 01, 15:03)
Ko tai nesinori ryt eit į pamokas. unsure.gif

mes dar savaitėlę atostogaujam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suilibuk @ 2010 11 02, 13:13)
labukas as taip pat dar neturiu saptazodzio , bet manau ,kad irgi esu prisidejusu prie jusus kraicio skrynios 4u.gif



Aš taip pat dar neturiu. Ar jau galiu tikėtis, ar per anksti prašau... ax.gif
Atsakyti
Į paštą įdėjau- veiksmažodžius suskirstyk pagal laiką. Užduotis ketvirtokams (tinka ir trečiokams ). Tai užduotėlė savarankiškam darbeliui, - patikrinti, kaip įsisavino veiksm. laikus.
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2010 11 02, 19:11)
Į paštą įdėjau- veiksmažodžius suskirstyk pagal laiką. Užduotis ketvirtokams (tinka ir trečiokams ). Tai užduotėlė savarankiškam darbeliui, - patikrinti, kaip įsisavino veiksm. laikus.

Gal kuri turite matematikos taisyklių atmintinę? (3-4KL.) g.gif
Atsakyti
Merginos, radu lobyną bigsmile.gif . Nežinau kaip jums, bet man tai buvo atradimas. Įkėliau į paštą nuorodą ebibliotekos, kur galima parsisiųsti daug naudingų knygų tiek mokyklai, tiek savo pomėgiams. Taip kad naudokitės į sveikatą mirksiukas.gif

Matematikos taisykles rasi ten pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 02 lapkričio 2010 - 18:21
QUOTE(smilga1972 @ 2010 11 02, 18:20)
Merginos, radu lobyną  bigsmile.gif . Nežinau kaip jums, bet man tai buvo atradimas. Įkėliau į paštą nuorodą ebibliotekos, kur galima parsisiųsti daug naudingų knygų tiek mokyklai, tiek savo pomėgiams. Taip kad naudokitės į sveikatą  mirksiukas.gif

Matematikos taisykles rasi ten pat  mirksiukas.gif

O viešai negalėtumėt įdėti bigsmile.gif labai reikia ax.gif
Atsakyti
Nuoroda super - seilę pavarvinau 4u.gif . Nieko neleidžia parsisųsti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 11 02, 20:36)
Nuoroda super - seilę pavarvinau 4u.gif . Nieko neleidžia parsisųsti  ax.gif  blush2.gif

Puikus puslapis thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Leidžia. Jau parsisiunčiau. Kairėj pusėj yra nuoroda, parodyta kaip siųstis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką parsisiuntėte ax.gif ? Man tai nuoroda atsisiųsti neaktyvi g.gif
Atsakyti