Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(vai2 @ 2010 11 08, 17:13)
Praėjo mano pirma diena mokykloj, ačiū už žaidima su siūlų kamuoliuku. Visiems labai patiko.



Prašom, džiaugiuosi, kad patiko... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2010 11 08, 16:24)
I nauja tema reiks itraukti domasss, ju kuriom klasem dirbi ir tavo gimimo data? svajokle5, vai2 ir b.s. siuskit i az man savo duomenis mirksiukas.gif


domassss -gegužės 7 d., dirbu su 4 - okais.

Ačiū, kad užfiksavot mano pasirodymą. 4u.gif O kaip su tais slaptažodžiais į jūsų lobyną ? ax.gif Bent jau norėtųsi žinoti, kada jie užsitarnaujami ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2010 11 08, 20:44)
Sveikos merginos, gal kas galit paaiskint man ka reiskia modifikuoti bendrasias programas? Kitiems vaikams isskirta lietuviu, matematika, anglu, o va pas mane praeita savaite atejo naujas mokinys, kuris isskirtas is visos mokyklos ir prie jo parasyta modifikuoti bendrasias programas g.gif

Mūsų mokykloje mokytojos mokiniams modifikuoja - tik palengvina užduotis. Paruošia jų mažiau ir lengvesnes. Tokias, kad mokinys galėtų atlikti.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 11 08, 21:42)
Mūsų mokykloje mokytojos mokiniams modifikuoja - tik palengvina užduotis. Paruošia  jų mažiau ir lengvesnes. Tokias, kad mokinys galėtų atlikti.

Betgi reikia rasyti visoms pamokoms programas doh.gif
Atsakyti
Gal turite idėjų, kaip pamokoje įsivertina patys mokiniai savo darbą. Aš darau labai elementariai t.y.: labai gerai suprato -atsistoja, gerai- sėdi, nesuprato-atsitupia.
Atsakyti
[quote=INEXS,2010 11 08, 22:05]Betgi reikia rasyti visoms pamokoms programas doh.gif
[/quote]
taip, reikia.
Papildyta:
[quote=Irma.r,2010 11 08, 22:43]Gal turite idėjų, kaip pamokoje įsivertina patys mokiniai savo darbą. Aš darau labai elementariai t.y.: labai gerai suprato -atsistoja, gerai- sėdi, nesuprato-atsitupia.
[/quote]


Gali nupiešti veidukus-šypsenėles: suprato-linksma šypsena; nesuprato - liūdna. Arba šviesoforo spalvomis: žalia-viską suprato, geltona-nelabai, raudona-stop, nieko nesuprato. Aš turiu nusipirkusi šviesoforo spalvų lipukus, kur parduotuvėje klijuoja kainas. Tada vaikai prieina, pasiima reikiamą spalvą ir klijuoja prie vieno bendro lapo. Kitą kartą padarau didelį šviesoforą be spalvų, o jie suklijuoja lipukus.
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 08 lapkričio 2010 - 22:21
QUOTE(elimak7 @ 2010 11 08, 19:46)
Sveikos mergaites. Siandien buvo tevu susirinkimas. Tai noriu paklausti, kaip Jusu mokiniu tevai uzduoda klausimus, ar diskutuoja susirinkimu metu, nes maniskiai tai pasedi, paklauso  ir jokiu klausimu neturi. As baigiu ir jie eina namo. LAbai vargina kai niekas savo nuomones nesako, net nezinau ka galvoja g.gif


Turbūt visur tas pats. O kai išeina už durų, tai šnekės doh.gif oi, oi, oi. O per susirinkimą tyli. Nežinau kaip kalba mano, bet kai išeinu iš sūnaus susirinkimo, tai visos aptaria už durų visas bėdas. Nežinau man kažkaip atrodo, kad žmonės abejingi viskam. atidaviau vaikąauklėkitės. Rūpi 3-5 tėvams.
Atsakyti
Pastebėjau, kad vaikai įsivertindami save yra nedrąsūs, arba nenori išsiskirti iš kitų, kurie supanta temą, daro ką dauguma pasirenka, o dažniausiai tik labai gerai t.y. renkasi "viską supratau". Noriu sugalvot tokį įsivertinimą, kuris jiems būtų suprantamas ir tikslus. Nors ištikrųjų aš pati nesuprantu ar reikalingas ir tiklingas toks įsivertinimas. mirksiukas.gif Patiko mintis, dėl tuščio šviesoforo, kur galima suklijuoti spalvas. Bet ar negali taip atsitikti, kad vaikas klijuos tą spavą kuri jam patinka, o ne tokią, kuri reiškia temos įsisavinimą, supratimą?
Atsakyti
QUOTE(Irma.r @ 2010 11 08, 23:26)
Pastebėjau, kad vaikai įsivertindami save yra nedrąsūs, arba nenori išsiskirti iš kitų, kurie supanta temą, daro ką dauguma pasirenka, o dažniausiai tik labai gerai t.y. renkasi "viską supratau". Noriu sugalvot tokį įsivertinimą, kuris jiems būtų suprantamas ir tikslus. Nors ištikrųjų aš pati nesuprantu ar reikalingas ir tiklingas toks įsivertinimas.  mirksiukas.gif Patiko mintis, dėl tuščio šviesoforo, kur galima suklijuoti spalvas. Bet ar negali taip atsitikti, kad vaikas klijuos tą spavą kuri jam patinka, o ne tokią, kuri reiškia temos įsisavinimą, supratimą?

Mano ketvirtokai jau įpratę ir tikrai aš juos karts nuo karto taip patikrinu, įsivertinant. O šiaip tai ir taip matosi, kas supranto, kas ne.
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2010 11 08, 19:44)
Sveikos merginos, gal kas galit paaiskint man ka reiskia modifikuoti bendrasias programas? Kitiems vaikams isskirta lietuviu, matematika, anglu, o va pas mane praeita savaite atejo naujas mokinys, kuris isskirtas is visos mokyklos ir prie jo parasyta modifikuoti bendrasias programas g.gif

Modifikuota, tai ta pati bendrojo lavinimo programa, bet palengvintos , arba kai kurios isimtos uzduotys. Testus ri kontrolines uzduotis atlieka su klase, vertinama pagal klases lygi, bet negalima rasyti- nepasieke lygio(neigiamo vertinimo), nes tu turi sudaryti tokia programa, kad jis ismoktu svarbiauisus dalykus

QUOTE(elimak7 @ 2010 11 08, 19:46)
Sveikos mergaites. Siandien buvo tevu susirinkimas. Tai noriu paklausti, kaip Jusu mokiniu tevai uzduoda klausimus, ar diskutuoja susirinkimu metu, nes maniskiai tai pasedi, paklauso  ir jokiu klausimu neturi. As baigiu ir jie eina namo. LAbai vargina kai niekas savo nuomones nesako, net nezinau ka galvoja g.gif

Pas mane lygiai tas pats, sedi ir ziuri viens i kita. O tu, mokytoja, atkalbek greiciau ir mes eisim doh.gif
Oi, kaip as nemegstu tu tevu susirinkimu, todel ketvirtadieni darysiu tevu diena biggrin.gif Su kiekvienu (aisku kuris nores ateit) pabendrausiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2010 11 08, 20:44)
Sveikos merginos, gal kas galit paaiskint man ka reiskia modifikuoti bendrasias programas? Kitiems vaikams isskirta lietuviu, matematika, anglu, o va pas mane praeita savaite atejo naujas mokinys, kuris isskirtas is visos mokyklos ir prie jo parasyta modifikuoti bendrasias programas g.gif


O čia kaip? g.gif Kiek turėjau modifikuotų mokinių, tai dar nebuvo, kad visus dalykus reikėtų modifikuoti g.gif . Paprastai būna tik pagrindiniai, tik taip rašo išvadose, o jei jau turi būti viskas, tai adaptuota programa g.gif . Na nežinau, gal tik aš nesusidūriau unsure.gif .
QUOTE(elimak7 @ 2010 11 08, 20:46)
Sveikos mergaites. Siandien buvo tevu susirinkimas. Tai noriu paklausti, kaip Jusu mokiniu tevai uzduoda klausimus, ar diskutuoja susirinkimu metu, nes maniskiai tai pasedi, paklauso  ir jokiu klausimu neturi. As baigiu ir jie eina namo. LAbai vargina kai niekas savo nuomones nesako, net nezinau ka galvoja g.gif

Pas mane analogiškai drinks_cheers.gif , net nervina, kai reikia po žodį tampyti, traukyti doh.gif
Atsakyti
Dėl susirinkimų, tai labai jau retai kur pasireiškia diskusijos. Bent man kiek teko vest susirinkimų, tai didžiausios diskusijos vykdavo ir vyksta, kai reikia rinkt pinigus kalėdinėms dovanėlėms doh.gif
Šiaip tai kas rūpinasi, tai ir paskambina, ir ateina į mokyklą pasikalbėti. Matosi, kad svarbu. O per susirinkimą, visi išklauso mano informaciją. Dar pasikviečiu anglų kalbos mokytoją. Ji pasako savo reikalavimus. Ir viskas. Vienas kitas dar po susirinkimo individualiai pasilieka pasikalbėti.
Niekada nedarau susirinkimo vėlai, pvz. 19 val. Esu darius ir 17.00, ir 17.30, ir 18.00, ir 18.30. Jokio skirtumo - vistiek ateina tie patys tėvai.
Atsakyti
QUOTE(Irma.r @ 2010 11 08, 23:26)
Pastebėjau, kad vaikai įsivertindami save yra nedrąsūs, arba nenori išsiskirti iš kitų, kurie supanta temą, daro ką dauguma pasirenka, o dažniausiai tik labai gerai t.y. renkasi "viską supratau". Noriu sugalvot tokį įsivertinimą, kuris jiems būtų suprantamas ir tikslus. Nors ištikrųjų aš pati nesuprantu ar reikalingas ir tiklingas toks įsivertinimas.  mirksiukas.gif Patiko mintis, dėl tuščio šviesoforo, kur galima suklijuoti spalvas. Bet ar negali taip atsitikti, kad vaikas klijuos tą spavą kuri jam patinka, o ne tokią, kuri reiškia temos įsisavinimą, supratimą?

Buvau seminare, kur viena kolegė pasakojo, kaip vaikai naudajasi "nykščio" metodu - jei suprato temą, prie savo krūtinės parodo iškeltą nykštį, jei nesuprato - nykštį slepia kumštuke. Labai informatyvu ir nieko nereikia papildomai ruošt thumbup.gif
Mano klasėse irgi tas pats - susirinkimai bendri būna tada, kai noriu kažką visiems pasakyt bendro. Tada tėveliai tik išklauso, retkarčiais diskutuojame. O kai kas neaišku, ateina individualiai pasikalbėt patogiu jiems metu.Dažniausiai kalbu prie kavos puodelio, tada būna truputį laisviau bendraut biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduuse: 09 lapkričio 2010 - 13:29