Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 63

QUOTE(kuzdaite @ 2012 05 18, 17:38)
Profe tai tikrai ne, bet su gelemis knisuosi tiek, kiek save prisimenu bigsmile.gif Taip labai sunku kazka rekomenduoti, nes nematau bendro vaizdo, siaip Jusu gelynelis be galo mazas, daug geliu netilps, pvz., puse jo uzimtu geras keras melsviu 4u.gif Jei foto imestumete, gal ka ir patarciau, be to neaisku tai pietus ar siaure? Prie namo ar vejoje?Molis ar derlinga zeme?Mano pacios maziausiame gelynelyje auga 4 mini rozytes (bordo spalva), 5 krumeliai levandu, keli kupstai elementariu viendieniu (zydi oranzine spalvyte), tada kazkokios kaip viksvos, ziedai panasus i vilkdalgiu (melyni), 5 mazi kupsteliai geltonlapiu melsviu ir 4 kupsteliai raktazoliu, oi dar yra vienas kupstas kazkokiu aukstu slimgu, irgi pavadinimo nezinau 4u.gif O gelyno viduryje ale fontanelis.
Kitame gelynelyje kiek didesniame auga bijunai, rodzersijos, ramunes, flioksai, melsves, laumenes bei raktazoles, esu nemazai vietos jame palikusi vienmetems 4u.gif
Kiti gelynai didesni, tai ten ir augalu daugiau, jei Jus detaliau aprasysite savo busima gelyna, tai tada galesiu daugiau ka parekomenduoti 4u.gif

Gal galėtumėte savo gėlynų nuotraukų įmesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 05 18, 11:04)
o ar ne Tu kažkada apie juozažoles kalbėjai, sėjai, ar maišau kažką? gal jų foto turi?

ir sėjau, ir kalbėjau biggrin.gif Net ir trejų metų senumo foto atknisau (juozažolės mėlynais žiedukais priešais pelynus):
user posted image
Mano pastebėjimai - mažiau dekoratyvios nei levandos ar katžolės. Tačiau tikras bičių "magnetas" wub.gif, nes tai medingas augalas, be to, gana stipriai kvepia. Dabar jau nebeauginu, dekoratyvesni augalai nugalėjo... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 18 gegužės 2012 - 22:41
QUOTE(kuzdaite @ 2012 05 18, 12:40)
Ups blush2.gif As neseniai is lovos, tai kazka prazioplinau, baltai zydi ramunes, rausvai flioksai, violetiskai vilkdalgiai, rausvai bijunai, bet tokiu geliu pasodinus nebus efekto, nes zydi skirtingu laiku, mano galva vis tiek reikia vienmeciu ideti, kad ne taip liudnai viskas atrodytu 4u.gif


labai aciu mirksiukas.gif db kol kas to apskrito darzelio viduryje susodinau rausvaziedes lelijas...tai reiktu kazko zemesnio...gal dar kas patars, ka aplink sodinti. 4u.gif jis nedidelis.
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 05 18, 22:39)
ir sėjau, ir kalbėjau biggrin.gif Net ir trejų metų senumo foto atknisau (juozažolės mėlynais žiedukais priešais pelynus):
user posted image
Mano pastebėjimai - mažiau dekoratyvios nei levandos ar katžolės. Tačiau tikras bičių "magnetas"  wub.gif, nes tai medingas augalas, be to, gana stipriai kvepia. Dabar jau nebeauginu, dekoratyvesni augalai nugalėjo...  blush2.gif


Ačiū smile.gif , vadinasi atmintis neapgavo, sekiau Tavo kiemo vystimosi etapus
lens.gif . O aš kaip tik galvojau kaip alternatyvą levandom...na bet jei dekoratyvumu nusileidžia visgi joms, tai bus matyt, šiemet gausiu daigelių, gyvai pastebėsiu kaip jos atrodo. Jei ne gėlyne, tai gal prieskonyne vietą atras?
Atsakyti
Sveikos merginos, gal cia ir ne i tema, bet nezinau kur rasyti. Gal kas zino, kodel nezydi alyvos, ka darom ne taip?
Is tevu parsivezem alyva, pernai ji buvo visa apsipylusi ziedais-o siais metais-ne vieno ziedo verysad.gif O taip pat pries pora metu pirkom kita alyva...su dviem sudetais ziedeliais. Pas mus-ji jau antri metai nezydi:((
Ka darome ne taip?(nors as specialiai joms nieko nedarau)
Atsakyti
Sveikos.Ikeliu savo saviveikla biggrin.gif Pati vis kazka lipdau,bet gal patarimu duotumet kokiu,kaip man cia geriau uzbaigt savo gelynelius....Aciu
user posted image

user posted image

O cia planuoju kalniuka su didesniais medziais,spygliuociais gal,kad kaimynu nematyt siltnamio biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2012 05 22, 07:33)
Sveikos.Ikeliu savo saviveikla biggrin.gif Pati vis kazka lipdau,bet gal patarimu duotumet kokiu,kaip man cia geriau uzbaigt savo gelynelius....Aciu
..


ale ir rieduliu, cia tiek buvo ar atsivezet? g.gif

o cia mano savaitgalio darbas kaimelyje:

buvo taip:
user posted image

isleidus 100 lt doh.gif
dabar yra taip:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 22 gegužės 2012 - 13:16
QUOTE(Rudojilape @ 2012 05 20, 20:11)
Sveikos merginos, gal cia ir ne i tema, bet nezinau kur rasyti. Gal kas zino, kodel nezydi alyvos, ka darom ne taip?
Is tevu parsivezem alyva, pernai ji buvo visa apsipylusi ziedais-o siais metais-ne vieno ziedo verysad.gif  O taip pat pries pora metu pirkom kita alyva...su dviem sudetais ziedeliais. Pas mus-ji jau antri metai nezydi:((
Ka darome ne taip?(nors as specialiai joms nieko nedarau)


aš kažkur skaičiau, kad smarkiai apgenėtos alyvos nebežydi. Jas reikia genėti po žydėjimo. Gal dėl to jos "supyko"? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2012 05 16, 18:37)
sveikos, merginos, atėjau patarimo. Gal kuri auginat šilkmedį? Susigundžiau šį pavasarį vienoj mugėj, nusipirkau ir laukiu kol sužaliuos. Ir pardavėjas perspėjo, ir internete radau, kad jie labai vėlai sprogsta, nu bet gal jau turėtų kokį ženklą duot, kaip manot? Nes kol kas tik plika rykštelė stypso unsure.gif


Auginu treti metai. Pirkau jau nemaza. Sprogsta jis tikrai velai, paskutinis is visu mano turimu augalu. Siuo metu dar ne visi pumpurai prasikale, lapukai dar visai mazulyciai ir baisiai bijo pavasariniu salnu. Perziemoja be problemu, niekada net nedengiu, o va pavasari reikia saugot. Siemet kad ir kaip dangciau, bet vistiek daug pumpuru nusalo verysad.gif Gaila, nes uogyciu bus maziau, o jos tikrai labai skanios thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Sirvita,2012 05 22, 14:14]
ale ir rieduliu, cia tiek buvo ar atsivezet? g.gif

o cia mano savaitgalio darbas kaimelyje:

Labai grazus senovinis namas, na matosi, kad darbo irgi daug idejote, tik yra vienas tik, man asmeniskai prie tokio namo norisi ir senoviniu geliu - bijunu, kosmeju, jurginu, auskareliu, rutu, medetku ir t.t., o ne paprastu siuo metu parduotuves ir turgus uzvertusiu geliu....
P. S. Tai tik mano pastebejimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 05 18, 17:38)
Profe tai tikrai ne, bet su gelemis knisuosi tiek, kiek save prisimenu bigsmile.gif  Jus detaliau aprasysite savo busima gelyna, tai tada galesiu daugiau ka parekomenduoti 4u.gif

labai aciu, uz atsakyma:) daug pamastymu pas mane dabar galvoje:) foto labai noreciau ikelti - bet dar nelabai turiu ka ikelti - mat mano "gelynas"(jei taip galime pavadinti) siuo metu yra viename kvadratiniame metre prie siltnamio., o veliau, vasaros anroje puseje mazdaug planuoju didesni gelyna pasidaryti prie pavesines( kuri siuo metu dar tik statoma).
tai ir mastau ka kaip padaryti., kad nelepios gelytes butu, mat as dar tik pradedancioji, ir tikrai nenusimanau apie jas....( kol kas mirksiukas.gif )...
o kalbant apie vieta, tai ten sauleta vieta ganetinai, pvesio bur truputi kai pavesine stoves....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 23 gegužės 2012 - 08:03
QUOTE(užsklanda @ 2012 05 23, 09:02)
labai aciu, uz atsakyma:) daug pamastymu pas mane dabar galvoje:) foto labai noreciau ikelti - bet dar nelabai turiu ka ikelti - mat mano "gelynas"(jei taip galime pavadinti) siuo metu yra viename kvadratiniame metre prie siltnamio., o veliau, vasaros anroje puseje mazdaug  planuoju didesni gelyna pasidaryti prie pavesines( kuri siuo metu dar tik statoma).
tai ir mastau ka kaip padaryti., kad nelepios gelytes butu, mat as dar tik pradedancioji, ir tikrai nenusimanau apie jas....( kol kas  mirksiukas.gif )...
o kalbant apie vieta, tai ten sauleta vieta ganetinai, pvesio bur truputi kai pavesine stoves....


galvoju, kad apie mane cia kalba eina biggrin.gif ir as pasidariau siemet toki kapuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti