Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 63

Sveikutes, skaitineju jusu temele, idejas gaudau, stai ka palei pamata namo pas save is mulco raudono(nelabai jo spalva matosi fotkeje) ir akmenuku pasidariau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bitutte:))) @ 2012 06 07, 11:31)
laba diena ar galima prisijumkti prie jusu pasnekesiu man aktuali si temele smile.gif kuriu aplinka pas anyta norisi kam parodyti kad patartu ivertintu:) stai vienas alpinariumas nezinau kas jam labiau tiktu ar  mulcas is zieves ar akmenukai man labiau noretusi akmenuku bet kaip jums atroddo labiau cia tiktu?My Webpage

As dar cia nerasiau, bet issakysiu savo nuomone kas man graziausiai atrodytu, man butu graziau ne joks mulcas, o zydintys kiliminiai augalai ir koks dodesnis kupstelis geliu (as uz ziedelius)
Atsakyti
Tolimesnis veiksmo vystimasis ax.gif Spygliuočiai tupi su vazoneliais kolkas,likę augalai irgi nera nekolnojamas turtas rolleyes.gif Dešineje noriu sodinti irgi geltinspyglį šliaužiantiį tujuką. 1-Ar nebus klaida,kad visi gelsvi augaleliai? .2-Ar vertėtų azaliją sodinti vietoj vienadienės?
3 Gavau patarimą nesirinkti spalvoto mulčo,nes jis nublunka . g.gif
http://images38.fotk...lytes124-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 07 birželio 2012 - 14:42
QUOTE(kristinkag @ 2012 06 07, 14:25)
As dar cia nerasiau, bet issakysiu savo nuomone kas man graziausiai atrodytu, man butu graziau ne joks mulcas, o zydintys kiliminiai augalai ir koks dodesnis kupstelis geliu (as uz ziedelius)

norejau ikelt foto bet kazko nesikrauna tai va parasysiu kolkas>:) visi 4augalai yra zydintys isskirus spigliuocius laksvos zydi baltai kiti orandzines spalvos smulkus ziedeliai vyduryje auga maza juka trumpam ikista ir dar kiliminiai gvazdikeliai smulkus zydinciu augalu cia manau tikrai pakanka smile.gif turiu foto bet kazko sringa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bitutte:))) @ 2012 06 07, 16:03)
norejau ikelt foto bet kazko nesikrauna tai va parasysiu kolkas>:) visi 4augalai yra zydintys isskirus spigliuocius laksvos zydi baltai kiti orandzines spalvos smulkus ziedeliai vyduryje auga maza juka trumpam ikista ir dar kiliminiai gvazdikeliai smulkus  zydinciu augalu cia manau tikrai pakanka smile.gif turiu foto bet kazko sringa blush2.gif

Tai nuoroda gal ydekit jei ne kompe o fotki ar picasa yra nuotraukos
Atsakyti
QUOTE(bitutte:))) @ 2012 06 07, 10:31)
laba diena ar galima prisijumkti prie jusu pasnekesiu man aktuali si temele smile.gif kuriu aplinka pas anyta norisi kam parodyti kad patartu ivertintu:) stai vienas alpinariumas nezinau kas jam labiau tiktu ar  mulcas is zieves ar akmenukai man labiau noretusi akmenuku bet kaip jums atroddo labiau cia tiktu?My Webpage

mulčią dėčiau, kad nereiktų ravėt kol suaugs pagrindiniai augalai (prieš tai plėvelę reiktų dėti - geotekstilę, nuo vejos kraštus arba juostelę, arba taupant - pačią plėvelę įkasti, kad veja neitų gėlynan). Rinkčiausi medžio mulčią - būna žmonės patys smulkina pasigamina arba nusipirkti irgi būna - čia ne pušies žievės, šiaip kažkokios medienos. Su laiku jis papilkėtų ir atrodytų žemės spalvos, neišsiskirtų stipriai iš aplinkos, kaip akmenukai ar natūrali pušų žievė, kuri turi rudumo.

Jeigu yra laiko ravėjimui, tai galima visai nemulčiuoti 4u.gif kiliminiai augalai, vasariniai (serenčiai, petunijos), kol pagrindiniai užaugs. Tvarkingas, išravėtas irgi gražiai atrodytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagi: 07 birželio 2012 - 16:25
QUOTE(mot99 @ 2012 06 07, 13:34)
as irgi atsakysiu, jei nesupyksit  biggrin.gif
sunku aisku spresti is vienos nuotraukos, gal kitu rakursu atrodytu kitaip, bet mano neprofesionalia nuomone kuo ten bemulciuosit, alpinariumas sioje vietoje nu neisipaiso ir viskas... toks svetimkunis atrodo patupdytas tarp laukiniu zydinciu pievu ir sodo. Dar dabar, kol augalai nedidukai, bet kai isivaizduoju ugtelejusia pusi ir egle ir lyg lanksvos ten dar auga - man atrodo tokia nevisai neturali augalu sangruda naturalios gamtos apsuptyje, kuri su niekuo naturaliai nesusirisa...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Man cia visai grazu butu jurginai, kosmejos, kaimiskos lelijos, bijunai. Neseniai kaip tik skaiciau straipsni kaip lietuvaiciai nusipeza su savo aplinkos puosyba, kai va tokio stiliaus sodybose pradeda deti skaldas, sodinti spygliuocius, petunijas plastiko vazonuose ir t.t. Ten kaip tik ir rase, kad tokiu atveju jau geriau diemedis, bijunas, lelija, jurginas, ruta, meta. As tai 100 proc su jais sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2012 06 07, 11:03)
kodel ne zemauges alyvas, zemaugius jazminus ir putinus.


QUOTE(mot99 @ 2012 06 07, 12:34)
man atrodo tokia nevisai neturali augalu sangruda naturalios gamtos apsuptyje, kuri su niekuo naturaliai nesusirisa...



QUOTE(kuzdaite @ 2012 06 07, 16:31)

drinks_cheers.gif

Man smth1 pasiulyti augaliukai taip dailiai cia isipaisytu wub.gif kam zmones darko savo aplinka? verysad.gif

Dar cia buvo postas su spalvotu mulcu ir akmenukais.... niekaip nesuprantu, kai akmenukai ir mulcas tampa pagrindiniu aplinkos akcentu wub.gif schmoll.gif augaliukai ikisami tarsi tarp kitko... tas irgi labai liudina. paziuri i kai kuriuos kiemus, o ten gelynu vietose taip ir raitosi spalvoto mulco arba baltu-juodu-raudonu akmeneliu gyvateles, rastai ivairiausi stropiai isbarstyti... na ir augaliukai lyg tarp kitko, kad ta vieta vistik galetu gelynu ar alpinariumu vadintis. liudna ziureti... na bet mada tokia, nieko nepadarysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 06 07, 17:10)
drinks_cheers.gif 

Man smth1 pasiulyti augaliukai taip dailiai cia isipaisytu  wub.gif  kam zmones darko savo aplinka?  verysad.gif

Dar cia buvo postas su spalvotu mulcu ir akmenukais.... niekaip nesuprantu, kai akmenukai ir mulcas tampa pagrindiniu aplinkos akcentu  wub.gif  schmoll.gif  augaliukai ikisami tarsi tarp kitko... tas irgi labai liudina.  paziuri i kai kuriuos kiemus, o ten gelynu vietose taip ir raitosi spalvoto mulco arba baltu-juodu-raudonu akmeneliu gyvateles, rastai ivairiausi stropiai isbarstyti... na ir augaliukai lyg tarp kitko, kad ta vieta vistik galetu gelynu ar alpinariumu vadintis.  liudna ziureti... na bet mada tokia, nieko nepadarysi  biggrin.gif

pas mane 5 gelynai kur vien geles kur cia isvardinote ir sitoje vietoje norejome kazko kito nes cia planuojame tokia poilsio erdve su supynemis zydiniu pas mus aplink labai daug erdves ir vien geliu nesinori norisi ir kazkokio spigliuocio tiesa nuo vejos ira juostele tik per zemai ikista truputi reiktu kilstelti ja smile.gif blush2.gif dar kazkas rase kad vietos gelems mazoka del sito sutinku nes pati su vyru gincijuosi juk vien lanksva kokia uzauga 4u.gif aciu uz nuomones
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 06 07, 16:31)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Man cia visai grazu butu jurginai, kosmejos, kaimiskos lelijos, bijunai. Neseniai kaip tik skaiciau straipsni kaip lietuvaiciai nusipeza su savo aplinkos puosyba, kai va tokio stiliaus sodybose pradeda deti skaldas, sodinti spygliuocius, petunijas plastiko vazonuose ir t.t. Ten kaip tik ir rase, kad tokiu atveju jau geriau diemedis, bijunas, lelija, jurginas, ruta, meta. As tai 100 proc su jais sutinku drinks_cheers.gif

man idomu ka reiskia va tokio stiliaus sodybose?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti