Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija 2012

Kuriam laikui ir ar su auto?
Atsakyti
Ten kokia savaite praleisti .
Su savo auto vaziuosim .
Atsakyti
Jei gyvensite vienoje vietoje, tai ramiam poilsiui, vietiniam pakeliavimui gali būti pakankamai arba per mažai, jei aktyvus poilsis. Tad dar netoli yra visa šiaurinė dalis, pradedant nuo Opatijos ir į Istrijos pusę, yra ką pamatyti, be išsekimo. Tad susidėliokite maršrutus, jei bus noro ir jėgų. O nakvoti grįšite į Krk, labai paprasta.
Atsakyti
Subjektyvi, aciuks.gif
Aš taip ir galvoju , gyvent Krk, o visur pavažinėti .Mes nenusėdim vienoj vietoj biggrin.gif Nors vaikai jau apie jūrą baigia galvą išzyzti , tai teks kažkiek laiko pasėdėti prie vandens vacation4.gif
Nusipirkom knygą apie Kroatiją , dar vieną apie Dalmatiją ,turim Europos kelių atlasą , Kroatijos žemėlapį , navigaciją ...manau užteks susiorentuoti smile.gif
Atsakyti
Tiesiai sakau, Kroatijai savaitės per mažai, net jei važiuoti skersai išilgai ax.gif Bet jei patiks tiek kiek spėsite pamatyti, tai gi visada galima grįžti ir pratęsti biggrin.gif Nes kai žmonės per trumpą laiką mano, kad pamatys viską, tai nerealu. Vis tik tai nemaža šalis su daugybe kampelių, salų, miestų, lankytinų vietų. Mes jau tiek metų ten ir visko dar nespėjome pamatyti, bet nepergyvename, taip dar įdomiau, ir grįžti į pamėgtas vietas, ir atrasti ten vis kažką naujo, ir aplankyti naujas.
Atsakyti
Mes taip ir norim , šiuo kartu tik numatytą dalį išnaršyti .Nenorim tik pralėkt ir pliusą užsidėti , kad tipo - va , buvau biggrin.gif Dėl to ir pirkom knygas ,kad aplankyti lankytinas, istorines vietas . Labai mėgstam kažkur nuvykę klajoti po miestą , įlendam visur kur įmanoma ir neįmanoma biggrin.gif
Todėl ir renkamės pirmam kartui tik Krką . Nes pakeliui dar reikia pravažiuoti Budapeštą , Balatoną , Plitvicą ir Zagrebą bigsmile.gif
Atsakyti
Zagrebe (senamiestyje ir centre) nebuvau, tik oro uosto rajone, bet mano vyrui meistas nepaliko ypatingo įspūdžio ax.gif O dėl Plitvicų, tikriausiai žinote, kad tam reikia skirti beveik visą dieną wink.gif Čia kad būtų orientyras grafike.
Atsakyti
Žinau dėl Plitvicų mirksiukas.gif
O Zagrebas dar su klaustuku , bet ten iki jo ranka beveik paduoti , tai gaila būtų neužsukti .

Zagrebas

user posted image

user posted image


Atsakyti
Jei atostogas turit liepos men, tai ir vaziuokit. Nepatiks, kitais metais galesit birzeli imti atostogas.
Esam buve liepa ir rugpjuti. Rugpjucio gale labiau patiko, nes ten nejauti jog ruduo ant nosies, o lietuvoje (pernai) lietus ir +15 tik. biggrin.gif
Svarbu vasara smile.gif
Zinoma jeigu liepa ar rugpjuti dienos metu noresit mieste paminklus lankyti - nefaina bus biggrin.gif Prakaitas musa belenkaip smile.gif
Atsakyti
O jeigu birzelio viduryje vaziuoti ? Gal vesiau truputi nei nuo liepos pradzios ?
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2013 02 24, 20:31)
O jeigu birzelio viduryje vaziuoti ? Gal vesiau truputi nei nuo liepos pradzios ?

Prieš du metus buvome birželio vidury. Apsistojom miestelyje Tučepi prie Makarskos. Oras buvo nuostabus thumbup.gif . Vanduo jau šiltas, vaikų nėjo ištraukti iš vandens. Mano manymu - birželio vidurys yra geriausias pasirinkimas: ir žmonių šiek tiek mažiau, ir apartamentų kainos žemesnės, nei liepą ar rugpjūty.
Vis su nostalgija prisimenam 2011 m. kelionę. Su mielu noru vėl lėktume atostogauti į nuostabiąją Kroatiją...
Atsakyti
O pasyviam poilsiui ten kas vaziuoja? As tai noriu keliaut, bet noriu tevus veztis, o jiems geriau kokia Turkija/Kreta. Bet dabar taip sunku apsispresti, o dar kai ziniu neturiu, ar ten imanoma koks AI biggrin.gif O gal kainos butu nezmoniskos, kaip LT? unsure.gif

Gal kas susidure su tinginio atostogom? ax.gif
Atsakyti