Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

planuoju savo maziuli leist i Boruzeles darzeli nuo rudenio. Kokia grupe rekomenduotumete pasirinkti (bus 1 m. 10 men)?
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 03 22, 18:17)
idomu kuri geresne grupe,kaip aukletojos,nes is pirmo zvilgsnio gali atrodyti labai fainos,o kai paliksim vaikucius nlb jais dometis,kodel pasirinkot boruziuku grupe?nepykit,kad taip klausineju,bet labai aktualu ir norisi savo turtui visko ko geriausia blush2.gif

Man labiau patiko čia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvalija @ 2010 03 15, 12:32)
sveikos mamytes. gal kas zinote apie saltinelio darzelio mazuju lopselinuku grupes? kiek zinau jos yra 2...  aciu labai uz informacija  4u.gif

galiu informuoti apie šio darželio pačių mažiausių lopšelinukų grupę Ežiukus. Į jį ėjo mano vyresnis, dabar ir mažiukas nuo spalio keliauja. Man viskas gerai. Vaikinas išeidamas iš grupės auklėtoją išbučiuoja rolleyes.gif , tai manau daug ką pasako tongue.gif Šeimininkėlė dabar nauja koks mėnuo, bet kol kas viskas tvarkoje.
Kita lopšelinukų grupė yra truputį vyresnių vaikučių, bet apie ja gal kas kitas papasakos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terė: 25 kovo 2010 - 21:25
Mūsų dukrytė lanko Boružėlės darželį. Net nesitikėjom, kad bus toks SUPER darželis. Maitinimas labai geras (dažnai keičiasi racionas), daug veiklos. Dukrytė, kaip ir mes su noru eina į darželį.
Atsakyti
QUOTE(Terė @ 2010 03 25, 22:24)
galiu informuoti apie šio darželio pačių mažiausių lopšelinukų grupę Ežiukus. Į jį ėjo mano vyresnis, dabar ir mažiukas nuo spalio keliauja. Man viskas gerai. Vaikinas išeidamas iš grupės auklėtoją išbučiuoja  rolleyes.gif , tai manau daug ką pasako  tongue.gif  Šeimininkėlė dabar nauja koks mėnuo, bet kol kas viskas tvarkoje.
Kita lopšelinukų grupė yra truputį vyresnių vaikučių, bet apie ja gal kas kitas papasakos  smile.gif

labai butu idomu atsiliepimai apie ziogeliu grupe,mes jau dvi dienos kaip einame i ja smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ieskancios savo vaikuciams darzeliu,tikiu kad labai sunku issirinkti geriausia,kad patiktu ne tik jusu vaikuciams ,bet ir jums as manau ,jei vaikui gerai jis laimingas sugrizta is darziuko namo ,vadinasi gerai ir mums.
Cia viena mamyte nelabai graziai aprase lopseli-darzeli Linelis,bet man jis nuostabus ir ne tik isore,bet ir vidumi turiu siokia tokia galimybe kartais matyti viska is arciau ir tikrai galiu jums pasakyti,kad ten lankantys vaikuciai nera nuskriausi,tikrai jais visai pasirupinta,juk matau kai kartais vaikuciai verkia rytais issiskirdami su tevais,bet juk ne del to ,kad jiems blogai cia,jiems tiesiog liudna issiskirti,bet as ne apie tai,tai va matau kaip aukletojos sedi juos apsikabinusios ,juos guodzia ir po minuteles jie jau eina ramus zaisti,matau kokie jie laimingi grizta is lauko ,arba su dainom eina i sale, nu nezinau mano viena mergyte jame uzaugo pas auletoja Virgute ir Jolita ir esu labai patenkinta ,kiek mokejo eilerasciu ,daineliu,o kokius grazius darbelius lig siolei saugom is dailes burelio,o dabar vedu mazute pas Danute nu nuostabi vaikai aplipe ja visa laika ir padejeja Gintare,dar reiktu tokiu paieskoti thumbup.gif
Kai buvo lopseliuke ejo pas Diana,Linute padejeja Loreta,as galvodavau,kad esu bloga mama,nes mano mergyte issiskirdama ne vienos asareles nepraliejo,bet kai reikdavo eiti namo verkdavo,zodziu zinau ir Jurga,ir Maryte ,ir Vidute,ir visas kolektyvas mano akimis ziurint,tai atrodo,kad moterys dirba darba,sunku darba, tikiuosi su tuo visos sutiks,bet tikrai nera blogesnes uz kitu darzeliu auletojas,tad rinktis vistik reiks paciom,cia mano nuomone,parasiau tik tai ka zinau ir garantuoju atsiprasau,kad taip issipleciau.Visoms sekmes renkantis pacia geriausia ugdymo istaiga savo vaikuciams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 08 balandžio 2010 - 19:56
mielos mamytes, ka zinote apie vasarinius darzelius g.gif kiek man zinoma simet vasariniu bus "du gaideliai" (ten mano mergyte ir eina) bet kiek aukletojos sako buna chaosas didelis, nes visi vaikuciai viename darzelyje, aukletojos svetimos ir t.t... verysad.gif nesinori kad vaikui ir taip neseniai pradejus lankyti darzeli (jai 2 metukai) butu sokas, gal kas turite patirties su vasariniais darzeliais? o cia dar pasisake apie "gera meniu" ka vadinate geru? nes musu darzelyje sake pagrinde yra kiauliena ir vistiena, aceit ir kituose tas pat (krize) doh.gif o kur triusiena ir jautiena, ar cia prabanga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2010 04 20, 12:56)
mielos mamytes, ka zinote apie vasarinius darzelius g.gif kiek man zinoma simet vasariniu bus "du gaideliai" (ten mano mergyte ir eina) bet kiek aukletojos sako buna chaosas didelis, nes visi vaikuciai viename darzelyje, aukletojos svetimos ir t.t... verysad.gif nesinori kad vaikui ir taip neseniai pradejus lankyti darzeli (jai 2 metukai) butu sokas, gal kas turite patirties su vasariniais darzeliais? o cia dar pasisake apie "gera meniu" ka vadinate geru? nes musu darzelyje sake pagrinde yra kiauliena ir vistiena, aceit ir kituose tas pat (krize) doh.gif o kur triusiena ir jautiena, ar cia prabanga? g.gif

Nežinau kuo jums netinka maitinimas, mano mergaitei tai labai patinka maistas.Kiek paskaitai tai tikrai kiekvieną dieną vis kitoks meniu ir dar keturis kartus. Ar Jūs namuose pateikiat vaikui tiek skirtingų patiekalų, o triušieną , tai manau ne kiekvienas gali leisti sau ir namuose nusipirkti, tai ką kalbėti apie darželius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuteli @ 2010 04 21, 17:22)
Nežinau kuo jums netinka maitinimas, mano mergaitei tai labai patinka maistas.Kiek paskaitai tai tikrai kiekvieną dieną vis kitoks meniu ir dar keturis kartus. Ar Jūs namuose pateikiat vaikui tiek skirtingų patiekalų, o triušieną , tai manau ne kiekvienas gali leisti sau ir  namuose nusipirkti, tai ką kalbėti apie darželius. smile.gif

niekas nesake zodelio "NETINKA" schmoll.gif tik klausiamaja forma viskas pateikta ax.gif o kiek zinau yra darzeliu, kur ir kita mesyte ne tik kiauliena maitinama, nes finansavimas tam tikrai yra kieki sveitimo skyrius teigia essen.gif tai jeigu musu grupe alergiska, kodel negalima tuo ir pasinaudoti... o namuose mes irgi deriname maistuka ir nemaitiname desrelemis schmoll.gif o siaip viskas o.k. tame darzelyje thumbup.gif
Atsakyti
vedu savo mažylį į "Du gaidelius" ir esu labai patenkinta maitinimu. Praėjusias vasaras teko lankyti kituose darželiuose, todėl galiu nesunkiai palyginti. Iš tikrųjų prie mūsų darželio maitinimo vargu ar galima būtų prikibti, nes racionas subalansuotas, vaikai gauna jų amžiui būtinų maisto medžiagų smile.gif patiekalai tikrai įvairūs smile.gif nors mano vaikas nėra alergiškas, tačiau, kiek žinau, alergiukai už darželį moka tokią pat sumą kaip ir kitų grupių vaikučiai smile.gif kažin, ar būtų įmanoma už 8 LT per dieną mažyliui pateikti kažką labai įmantraus... Juk vaikas valgo ne tik pietus, o keturis maitinimus, iš kurių visi yra svarbūs smile.gif visuomet reikia pagalvoti - ar aš namuose sugebėčiau vaikui paruošti 4 skirtingus maitinimus už 8LT per dieną? labai abejoju smile.gif Juk vien sūrelis, kuriuos darželyje vaikai priešpiečiams gauna tikrai dažnai, vidutiniškai kainuoja 1LT. O kaip mano kitos mamytės? smile.gif

beje, dar kartą belieka pasidžiaugti darželio darbuotojų kūrybingumu ir atsidavimu savo darbui smile.gif išties džiugu, kaip vienas šauniausių Lietuvos darželių, "Du gaideliai" pateko į projektą "Tau Mama", kur vaikučiai savo mamytes sveikins LNK televizijos ekrane. Taigi, mielos mamytės, visas sveikinu su artėjančia "profesine" mūsų švente!
Atsakyti
mes ir pradejom lankyt darzeli lopseli "DU GAIDELIAI" viskas mums tiko ir maitinimas pritaikytas pagal reikalinga mums dieta ir naujos veiklos, aukletojos, tik baisiai esu pikta ant teveliu kurie veda savo sergancius mazylius i darzeli verysad.gif to pasekoja kiti mazyliai buna apkresti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nareta20: 30 balandžio 2010 - 12:33
QUOTE(nareta20 @ 2010 04 30, 12:29)
mes ir pradejom lankyt darzeli lopseli "DU GAIDELIAI" viskas mums tiko ir maitinimas pritaikytas pagal reikalinga mums dieta  ir naujos veiklos, aukletojos, tik baisiai esu pikta ant teveliu kurie veda savo sergancius mazylius i darzeli  verysad.gif to pasekoja kiti mazyliai buna apkresti  doh.gif


Cia turbut visu darzeliu problema doh.gif sia ziema ir mes pravargom doh.gif is kitos puses, bandau suprast ir tevus, dauguma bijo prarast darbo vietas, biuleteniai irgi prastai apmokami. Nors kazin ar cia pasiteisinimas schmoll.gif
Atsakyti