Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

daug kas priklauso nuo bendro sutarimo smile.gif mūsų auklėtoja viską labai puikiai išsprendė per tėvų susirinkimą - buvo ilgai diskutuojama dėl sirguliuojančio vaiko vedimo į darželį ir prieita prie bendros išvados, su kokiais simptomais vaiką dar galima vesti. tuomet paprasta ir auklėtojai, ir nebūna tėvų pasipiktinimo, nes viskas iš anksto suderinta. o tuomet viskas gula ant mūsų, t.y. tėvelių, sąžinės - ar saugom savo mažiukų sveikatą ar tempiam į darželį net ir smarkiai sergantį.
Atsakyti
QUOTE(Mėta_M @ 2010 05 03, 19:10)
daug kas priklauso nuo bendro sutarimo smile.gif mūsų auklėtoja viską labai puikiai išsprendė per tėvų susirinkimą - buvo ilgai diskutuojama dėl sirguliuojančio vaiko vedimo į darželį ir prieita prie bendros išvados, su kokiais simptomais vaiką dar galima vesti. tuomet paprasta ir auklėtojai, ir nebūna tėvų pasipiktinimo, nes viskas iš anksto suderinta. o tuomet viskas gula ant mūsų, t.y. tėvelių, sąžinės - ar saugom savo mažiukų sveikatą ar tempiam į darželį net ir smarkiai sergantį.


Va cia tikrai puiki iseitis thumbup.gif jei ne siais, bet kitais metais reiks per susirinkima pabandyti irgi taip isspresti sia problema thumbup.gif
Atsakyti
mano galva, vaikui geriausia darželyje bus tuomet, jei egzistuos tėvų ir auklėtojų dialogas, artimas bendradarbiavimas smile.gif užtat ir džiausiuosi, kad vedu savo vaiką į "Du gaidelius", nes mūsų darželio auklėtojos (tiek kai ėjo į lopšelį, tiek dabar darželio grupėje) visuomet linkusios išklausyti ir rasti bendrą kompromisą smile.gif tuomet ir nepatenkintų nebūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta_M @ 2010 05 04, 20:17)
mano galva, vaikui geriausia darželyje bus tuomet, jei egzistuos tėvų ir auklėtojų dialogas, artimas bendradarbiavimas smile.gif užtat ir džiausiuosi, kad vedu savo vaiką į "Du gaidelius", nes mūsų darželio auklėtojos (tiek kai ėjo į lopšelį, tiek dabar darželio grupėje) visuomet linkusios išklausyti ir rasti bendrą kompromisą smile.gif tuomet ir nepatenkintų nebūna smile.gif

o kokią jūs grupę lankote?
Atsakyti
mano mažius eina į varliukų grupę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta_M @ 2010 05 07, 20:59)
mano mažius eina į varliukų grupę smile.gif

Manoji taip pat lanko varliukų grupę smile.gif . Labai smalsu kokio vaikučio mamytė esate blush2.gif
Atsakyti
Mamytes, ar Jusu vaikuciai pradeja lankyti darzeli ramiai naktimis miega? nes mano tai istisai verkauja naktimis cry.gif ar gali buti susije su viena is aukletoju, kad jos bijo? nors kas gali zinoti 2 metuku vaiko galvyteje kas dedasi g.gif gal cia mums taip atrodo, kad su viena aukletoja praleidus diena buna rami, su kita ne, namo grizusi pikta, naktimis verkia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2010 05 13, 14:47)
Mamytes, ar Jusu vaikuciai pradeja lankyti darzeli ramiai naktimis miega? nes mano tai istisai verkauja naktimis cry.gif ar gali buti susije su viena is aukletoju, kad jos bijo? nors kas gali zinoti 2 metuku vaiko galvyteje kas dedasi g.gif gal cia mums taip atrodo, kad su viena aukletoja praleidus diena buna rami, su kita ne, namo grizusi pikta, naktimis verkia verysad.gif


cia turbut Roma turi mintyje???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nareta20: 13 gegužės 2010 - 15:26
QUOTE(lioniukė @ 2010 05 13, 15:47)
Mamytes, ar Jusu vaikuciai pradeja lankyti darzeli ramiai naktimis miega? nes mano tai istisai verkauja naktimis cry.gif ar gali buti susije su viena is aukletoju, kad jos bijo? nors kas gali zinoti 2 metuku vaiko galvyteje kas dedasi g.gif gal cia mums taip atrodo, kad su viena aukletoja praleidus diena buna rami, su kita ne, namo grizusi pikta, naktimis verkia verysad.gif

o,siaube,gal tada bandykit i kita darzeli ar kita grupe? unsure.gif
Atsakyti
netikiu kad čia kaltos auklėtojos, gal tik šiaip sutapimas. Juk šiais laikais vaikai yra saugomi ir gerbiami.
smile.gif
Atsakyti
nenoriu minėti savo vaiko vardo, tiesiog mano mažiui čia gera smile.gif o dėl lopšelio auklėtojų, tai jos irgi buvo puikios smile.gif tiesą sakant, aš taip pat nemanau, kad čia yra auklėtojų kaltė smile.gif reikia tinkamai savo vaiką paruošti darželiui ir reikiamai nuteikti, kad jam bus gera, kad kiekvieną rytą jo laukia, kad auklėtojos myli vaikučius ir pan.. aš savajam stengiausi kaip galima labiau tą įteigti ir didelių problemų nebuvo smile.gif visgi ne visi tėveliai nori kalbėtis ir atvirai bendrauti su auklėtojomis, tuomet ir kyla įvairių asociacijų smile.gif nemanau, kad auklėtojų elgesys gali sukelti vaikui diskomfortą, nebe tie laikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta_M @ 2010 05 14, 22:49)
nemanau, kad auklėtojų elgesys gali sukelti vaikui diskomfortą, nebe tie laikai smile.gif

... gal tiesiog ne elgesys, o šiaip "kaip žmogus" - na bendros charakterio savybės ir pan. Mums irgi ne visi žmonės vienodai patinka, vaikams taip pat. O dėl elgesio tikrai labai sutinku, ne tie laikai, ir manau šiais laikais kiekvienas galvoja apie savo darbo vietą, pirmiausiai, todėl darbą stengiasi atlikti kuo geriau smile.gif
Atsakyti