Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

kiekviena issakome savo nuomone - juk demokratija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta_M @ 2010 05 17, 21:33)
įdomu, kaip nevedant į darželį vaiko, galima surinkti tiek "idomios" informacijos smile.gif keistas kai kurių mamyčių laisvalaikio praleidimo būdas  rolleyes.gif  kiekvieno žmogaus nuomonė skirtinga - vienam gali patikti, kitam ne, todėl nebūtinai visada reikia pasikliauti paskalomis, draugais, draugų draugais ir pan. smile.gif juk ieškome geriausios vietos savo vaikui, tad kol nenueisime ir nepalankysime patys, nesužinosime, ar ten gera, ar ne. aš pvz esu labai patenkinta ir darželio tikrai nesiruošiu keisti smile.gif sėkmės visoms beieškančioms smile.gif


Kaip matau pati lygiai taip pat leidziate laisvalaiki rolleyes.gif forume skaitinejate kitu mamyciu nuomones, rasinejate zinutes... rolleyes.gif Va taip ar panasiai ir visos mamytes informacija susirenka. tikrai del to nereiketu sarkastiskai apie jas rasyti.
Turbut nesat girdejusi apie rekomendacijas - o kas jas gali duoti: draugai, gimines, pazystami, kurie jau lanke ar lanko ta istaiga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tauromama: 18 gegužės 2010 - 21:05
mano galva, šniukštinėjimai nėra iki galo objektyvus dalykas sužinoti apie tinkamiausią lankymo vietą smile.gif kaip jau sakiau, skirtingi žmonės, skirtingos nuomonės smile.gif tik tiek. todėl manau, kad PAČIOS realią situaciją matome tik palankę smile.gif ir nereikia čia tų pykčių smile.gif ramybės, tiktai ramybės visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta_M @ 2010 05 18, 22:42)
mano galva, šniukštinėjimai nėra iki galo objektyvus dalykas sužinoti apie tinkamiausią lankymo vietą smile.gif kaip jau sakiau, skirtingi žmonės, skirtingos nuomonės smile.gif tik tiek. todėl manau, kad PAČIOS realią situaciją matome tik palankę smile.gif ir nereikia čia tų pykčių smile.gif ramybės, tiktai ramybės visoms smile.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip "Volungeles" lopselis? girdejau,kad vasara bus remontuojama grupe pagal ES reikalavimus. Mums jis toloka,bet noriu dukryte leisti i darzeli nuo metuku laiko.
Atsakyti
QUOTE(titile @ 2010 05 30, 17:43)
O kaip "Volungeles" lopselis? girdejau,kad vasara bus remontuojama grupe pagal ES reikalavimus. Mums jis toloka,bet noriu dukryte leisti i darzeli nuo metuku laiko.

kiek žinau nuo metukų priima į visus darželius
Atsakyti
Jeigu dar nevaiksto tai nelabai nori priimti i kitus darzelius. Buvau i "Lineli" nuejusi tai direktore siule vesti i "Volungele" ten sake ir maitinimas specialus bus.
Atsakyti
aš irgi kažkur girdėjau, kad "Volungėlėje" yra speciali grupė mažiukams, būtent iki metukų smile.gif jei arčiau namų esančiuose darželiuose neįmanoma leisti, nes mažylis dar nevaikšto, tai toks darželis yra puiki alternatyva smile.gif juk paskui, vaikučiui paaugus, galima vesti į bet kurį kitą smile.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai aoie vilties darželį smile.gif
Atsakyti
Gal galite kuri pasisakyti apie Drevinuko darželį? 4u.gif
Atsakyti
Nuo rugsėjo žadame pradėti lankyti darželį. Nunešėme prašymą į l/d "Du gaideliai". Jis mums arčiausiai namų. Perskaičiau, kad galima pasirinkti auklėtoją. Gal kas galite rekomenduoti? Eisim į grupę nuo 1,5 iki 3 m. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milena 69 @ 2010 06 14, 13:20)
Nuo rugsėjo žadame pradėti lankyti darželį. Nunešėme prašymą į l/d "Du gaideliai". Jis mums arčiausiai namų. Perskaičiau, kad galima pasirinkti auklėtoją. Gal kas galite rekomenduoti? Eisim į grupę nuo 1,5 iki 3 m. biggrin.gif


Galėčiau patarti vesti pas auklėtoja Jurgitą, tikrai šauni auklėtoja, labai myli vaikučius, tikrai neturėjom jokiu problemu kaip lankėm lopšelį. smile.gif
Atsakyti