Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

Ar yra mamyciu kuris leidzia i Pusyneli ax.gif noreciau paklaust i kokia grupe vedat, kokios aukletojas rekomenduotumet? Mums pavasari bus 2 metai, eisiu i darba noriu leisti i si darzeli. Laukiu atsiliepimu ...... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle_p @ 2010 11 16, 14:37)
Ar yra mamyciu kuris leidzia i Pusyneli  ax.gif noreciau paklaust i kokia grupe vedat, kokios aukletojas rekomenduotumet? Mums pavasari bus 2 metai, eisiu i darba noriu leisti i si darzeli. Laukiu atsiliepimu ...... 4u.gif

mes einam i Pusyneli mums jis thumbup.gif i ziogeliu grupe aukletojos musu Reda ir Loreta, jos mums thumbup.gif maniskiui tuoj bus 3m. tai nepakliusit i musu grupe unsure.gif o apie kitas aukletoja nieko nesu girdejusi blush2.gif
Atsakyti
sveikute,du gaideliai yra labai geras darzelis mano vaikuciai eina o ir aukletojos labai geros,o drevinuko nerekomenduoju drauges vaikas ten ejo tai sake ten siaubas
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(a.narus @ 2006 10 14, 13:03)
Aš savo dukryte vedu į" "Šaltinėlį". Auklėtoja nuostabi  thumbup.gif  thumbup.gif Ji net nenori namo keliauti. Svarbiausia renkantis darželį - atrasti gerą auklėtoją....

Atsakyti
QUOTE(DZUKAITE2010 @ 2010 11 19, 11:22)
sveikute,du gaideliai yra labai geras darzelis mano vaikuciai eina o ir aukletojos labai geros,o drevinuko nerekomenduoju drauges vaikas ten ejo tai sake ten siaubas

mano tai vaikas eina į "Drevunuką" l.noriai, vis šneka apie savo auklėtojas. Jokio siaubo ten nėra biggrin.gif
Atsakyti
na gal ir taip juk ne visos auklitojos venodos
Papildyta:
mielosios gal zinote is kur gauti varles kauke mazgei penktadieniui reikia. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištiš @ 2010 11 03, 16:55)
Siandien siaip,pasidairymui,uzsukau i "Girinuka'. Savo pipira ketinu leisti i darza kita rudeni,tai po truputi gaudausi info. Nieko visai pasirode. Sakykit,i kuria lopsiuku grupe geriau butu eiti? Kazkaip mazokai atsiliepimu cia apie si darzeli g.gif


Mes ten ejom i 6 grupe, pas Alina. Labai faina aukletoja thumbup.gif thumbup.gif
Del kitu nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(DZUKAITE2010 @ 2010 11 19, 11:22)
sveikute,du gaideliai yra labai geras darzelis mano vaikuciai eina o ir aukletojos labai geros,o drevinuko nerekomenduoju drauges vaikas ten ejo tai sake ten siaubas

Mano ir dukra ėjo į ''Drevinuką'' ir dabar sūnelis eina,ir jokio siaubo ten nemačiau g.gif
O apie ''Du gaidelius''jau buvo diskutuota.
Atsakyti
Pavasarį mums bus du metukai. Planuojame eiti į lopšelį-darželį Volungėlė. Kurias auklėtojas rekomenduotumėt, o kurių vengti?
Atsakyti
Labadiena, 4u.gif
noriu pasakyti gera naujiena... Kaledos arteja, dovanas perkame vaikuciams, o darzeliuose sprendziame klausima apie Kaledu seneli- kas is tevu ar pazistamu siemet pabus Kaledu seneliuku? Noriu pasakyti, kad jei kam reiketu KALEDU SENELIO ALYTUJE darzeliuose ar mokyklelese, zinau kontakta. 865528883 arba rasykite man sms. Pagelbesiu. Kaina apie 80 litu.
Nuosirdziausiai ...

Atsakyti
Sveikos mažųjų alytiškių mamytės!

Kreipiuosi į Jus kaip į labiau išmanančias šioje srityje blush2.gif gal numanote, kiek maždaug grupių, kurias lanko 4-5 metukų amžiaus vaikai, būna darželyje? Ketinu atlikti tyrimą, ir nenumanau, kiek tokių vaikučių galiu tikėtis rasti viename darželyje g.gif dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meema @ 2010 12 14, 15:41)
Sveikos mažųjų alytiškių mamytės!

Kreipiuosi į Jus kaip į labiau išmanančias šioje srityje blush2.gif gal numanote, kiek maždaug grupių, kurias lanko 4-5 metukų amžiaus vaikai, būna darželyje? Ketinu atlikti tyrimą, ir nenumanau, kiek tokių vaikučių galiu tikėtis rasti viename darželyje g.gif dėkoju iš anksto 4u.gif

musu darželi apie 20 4u.gif
Atsakyti