Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

kuo dazniau wedinti reikia, ir stengtis atsikratyti tu wisu senu dalyku g.gif nes jei prikwepinci wiska tai susimaise jie padrys dar didesne smarwe...
Atsakyti
pas mane panaši situacija buvo, įsikėlėm į ne itin maloniai kvepantį butą. Kvapa naikinau kava. Visur pristatinėdavau puodeliu su kava arba palikdavau atvirus kavos indelius. Pakankamai grietai pasikeitė namuose kvapas, tokis šiltas, jaukus daba
Atsakyti
Cinamono kvapas labai wub.gif
Atsakyti
pas mus nėra šios problemos, tačiau man patinka, kuomet namai kvepia. Perku aromatingus sausus augaliukus, juos sudedu i inda ir pastatau. ir grazus dekoras ir kvapas malonus. taip pat lasinu specialu alieju i degancia žvakę, užuolaidas apipurškiu specialiais kvepaliukais audiniams. visa tai perku parduotuvėje "Aromatai"
Atsakyti
smilkalų nedeginčiau pradžioj, o viską, kas tik įmanoma skalbčiau ir džiovinčiau lauke, nes tas kvapas net į sienas įsigėręs kartais būna, ir tikrai nesuprasi, nuo ko jis, ar nuo vaistų naudojamų, ar dar kažkas, plaučiau, šveisčiau, vėdinčiau patalpas, užuolaidas, kiek įmanoma baldus ir pan., po savaitės turėtų būt gerai man atrodo unsure.gif čia kaip į kelis metus rūkomą patalpą užeit, daryk ką nori, kvapas jaučiasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 12 06, 01:34)
: čia kaip į kelis metus rūkomą patalpą užeit, daryk ką nori, kvapas jaučiasi  doh.gif

kaiр : рiršu i akį рataikei cha cha cha 4u.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dijaarntuis @ 2008 12 02, 15:44)
kuo dazniau wedinti reikia, ir stengtis atsikratyti tu wisu senu dalyku  g.gif  nes jei prikwepinci wiska tai susimaise jie padrys dar didesne smarwe...

unsure.gif ax.gif
Atsakyti
Stiprus druskos tirpalas sutraukia kvapus. Pabandyk 4u.gif
Atsakyti
pas mus airijoj yra toks Febreeze purskalas audiniams. tai juo papurskus kilimus, uzuolaidas ir kitus , kvapus sugeriancius, audinius, kvapas isnyksta nes tas purskalas taip veikia, kad dziudamas panaikina bloga kvapa, man nes is bliuskutes bloga kvapa iseme, toki, kaip per ilgai dziusta ir lyg parugsta wink.gif jei turi pazistamu uzsieny, paprasyk. gal parves wink.gif dar blogus kvapus naikina acto tirpalas, tik nezinau kokiom proporcijom reikia ji pilt
Atsakyti
Manau dazniau vedinti reikia, ir slapiai viska isvaliti. Ten kilima, dulkes, baldus (minkstus irgi).siek-tiek padeda/
Atsakyti
4u.gif zinau ,kad is saldytuvo(kai nedarineji kokias 3 dienas biggrin.gif ) bloga kvapa labai gerai istraukia kavos pakelis mirksiukas.gif
Atsakyti
va cia ir man aktuoli temele, 18metuku gyvenau pas kriksto tevelius kaime, ten ir gyvuliukai laikomi, o kai isikrausciau i miesta sukurusi seima atvaziuoju aplankyti ir tik tada pasijuto smalkiu kvapas... jie yra jau ipratei ir nebejaucia, o mums atvaziavus jauciasi kol apsipranti, o gryzus i savo namucius tenka maudytis ir plauti visus rubus nes kvapas buna isigeres juodai, ka galit patarti? namai tai dideli... g.gif
Atsakyti