Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

QUOTE(kriro @ 2008 09 11, 08:05)
aš grįžtu prie rūbų spintos kvapų.. o bėda tokia: vyras nusipirko naują odinę striukę ir pakabino į spintą, dabar visi toje spintos dalyje kabantys drabužiai man smirda ta oda? ką daryt? kaip išvėdint tą striukė, aš jau ir kieme laikiau .. na, skalbti kažkaip dar nesinori,gal sakau į kokią valyklą nunešt, bet kaip tada ta oda... ką daryt, neįsivaizduoju? g.gif  g.gif

pabandyk imaut i rubu krepsi smile.gif
Atsakyti
bandžiau, bet tai kad ta striukė kilometrinė ir netelpa, o vat sukiišt bijau, nes susilamdys dar, kaip tada bus ją išlygint g.gif
Atsakyti
Lauke palaikius kilimą jis igavo šlapio šuns kvapą, gal kas žinote kaip jį panaikinti, net valymas valykloje nepadėjo?
Atsakyti
o tai gal reikėtų jį gerai išdžiovinti ir tuomet su kokiu valiksliu pabandyt sausai išvalyti? doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif Tokio dalykelio, kurio noriu paklausti Jusu dar lyg ir nemaciau forumuose. Atsisiunciau as sena tase dirbtines odos. Ji prisigerusi senienos kvapo. Su samagonu bandziau trint, kvepinau kvepalais...Iki galo nepadeda...Gal jusu protingos galvos ka gero man pasiulys?smile.gif ax.gif Butu cikis, nes noriu ta tase kuo greiciau nesiot tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės,

Gal kuri susidūrėte su vilnos antklodėmis?
Anyta wink.gif padovanojo vilnonę antklodę. Šilta ji tai tikrai. Na bet jau smarvė doh.gif Man ji tikrai š... dvokia. Miegojom vieną naktį kaip tvarte verysad.gif , antrą, bet daugiau neiškenčiau ir išgrūdau tą antklodę į balkoną. Ji jau dvi savaitės kaip ten, bet vis tiek š... dvokia.
Ar valymas valykloje padėtų tokiu atveju? Gal kas žinote, ar vilnones antklodes galima skalbti?

Ačiū už bet kokį patarimą notworthy.gif
Atsakyti
pas mane yra pledas vilnonis naujas, tai irgi dvokia nesvietiskai, pradzioj kazkaip kambariuose laikydavau ir nesuprasdavau, kad cia nuo jo sklinda ne itin malonus kvapas doh.gif tai dabar isploviau ji skalbimo masinoj su visokiais minkstikliais, tai lyg ir padoriau, taciau vistiek dar siek tiek liko to specifinio kvapo..antklodes turbut nepavyks sugrusti i masina doh.gif
Atsakyti
Turiu kelis natūralios vilnos pledus ir vaikišką "Merkio" kaldrytę jau porą metų, plauk neplovus, bet kvapas yra... dėjau ten visokius kvepaliukus ant jų ir t.t. niekas nepadėjo
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 08, 09:16)
Turiu kelis natūralios vilnos pledus ir vaikišką "Merkio" kaldrytę jau porą metų, plauk neplovus, bet kvapas yra...  dėjau ten visokius kvepaliukus ant jų ir t.t. niekas nepadėjo

tai va, bet gal sakau yra kokiu nors ,,smetonisku,, patarimu kaip ta kvapa panaikint g.gif
Atsakyti
doh.gif jei neina to kvapo išnaikinti, tai ne kas. Įsivaizduojat mano situaciją: antklodė tai dovanota anytos rolleyes.gif , o jei ji tikrai visada dvoks, tai nenorėčiau aš su ja užsiklojus miegoti. Kaip reikės vyrui teisintis unsure.gif Ir nežinau tada, kaip man ta antklode atsikratyti be jokių ginčų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 10 08, 12:12)
doh.gif jei neina to kvapo išnaikinti, tai ne kas. Įsivaizduojat mano situaciją: antklodė tai dovanota anytos rolleyes.gif , o jei ji tikrai visada dvoks, tai nenorėčiau aš su ja užsiklojus miegoti. Kaip reikės vyrui teisintis  unsure.gif Ir nežinau tada, kaip man ta antklode atsikratyti be jokių ginčų doh.gif

na as tikrai nekenteciau to kvapo kiekviena kart atsigulus i lova doh.gif nezinau kokia ten pas jus situacija, bet as tai be jokiu kalbu ir gincu padeciau tokia antklode i sandeliuka smile.gif
Atsakyti

as praeita rudeni gavau vilnone antklode dovanu, tai dvoke kaip zoologijos sodas. Bet miegot tai silta po ja, tai kankinomes, pora menesiu laaabai laaabai dvoke, po poros menesiu tik kai pvz supraikaituodavai labai dvokdavo, o po metu jau nebera kvapo bigsmile.gif tai arba mesk lauk arba kentek metus
Atsakyti