Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blogi kvapai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Vijola
Mes nusipirkome buta, kuriame anksciau gyvene zmones, laike suni, katina ir zuvi. Tai is pradziu buvo nieko, bet kai dabar sujudinom viska, nes norim pasidaryt bent kosmetinis remonta, tai padek dieve. Pasirodo visas linoliaumas sumy..... Kazkoks kosmaras ieini i namus, tai i koki tulika. Pabuvus - apsipranti, nesijaucia, bet iejus i vidu, tai padek dieve
Solopgang
gal kas zinote kaip panaikinti is senos spintos bloga kvapa 4u.gif
keliames i nuomojama buta, o ten esanciu baldu kvapas toks nekoks, senienom smirdi sad.gif ka galima padaryti?
girdejau galima kazkuo isvalyti, tik nezinau kuo g.gif
aciu uz patarimus 4u.gif
manu
QUOTE(etsia @ 2006 04 04, 11:47)
gal kas zinote kaip panaikinti is senos spintos bloga kvapa  4u.gif
keliames i nuomojama buta, o ten esanciu baldu kvapas toks nekoks, senienom smirdi sad.gif ka galima padaryti?
girdejau galima kazkuo isvalyti, tik nezinau kuo  g.gif
aciu uz patarimus  4u.gif
*

is gerai ismirdusios senos spintos kvapo nepanaikinsi niekaip. kazkada as su tokia viena kovojau - ir sveiciau visokiomis priemonemis ir vedinau savaitemis ir citrinas ir druskas dejau. kol vedini lyg ir susilpneja tas kvapas, bet vos uzdarai ir vel ne kas. po keliu metu donkichotiskos kovos trenkiau ja lauk su didziausiu dziaugsmu biggrin.gif
Solopgang
QUOTE(manu @ 2006 04 04, 20:19)
is gerai ismirdusios senos spintos kvapo nepanaikinsi niekaip. kazkada as su tokia viena kovojau - ir sveiciau visokiomis priemonemis ir vedinau savaitemis ir citrinas ir druskas dejau. kol vedini  lyg ir susilpneja tas kvapas, bet vos uzdarai ir vel ne kas. po keliu metu donkichotiskos kovos trenkiau ja lauk su didziausiu dziaugsmu  biggrin.gif
*

tai negi jos niekaip negalima isvalyti g.gif verysad.gif
mamaedita
Labux, gal as cia ne visai i tema, (kaip kokia dviracio zyniu blondine) bet gal zinote kaip parestauruoti, tiksliau, apsaugoti nuo tolimesnio kirvarpu grauzimo sena mociutes spnta? Dabar mes keliames gyventi i nauja nama, o buto rusyje turiu dar senelio ppadaryta drabuziu spinta. As jos ismesti nenoriu, man ji labai patinka kaip relikvija, prisiminimas apie senelius, o ir vietos jai atsirastu naujame name,kvapo ji neturi, bet yra truputi "skyleta", tai vyras rekia ant manes, kad atnesiu i nauja nama kirvarpu su ta spinta. Gal zinot kuo apsaugoti????
Amalia
QUOTE(mamaedita @ 2006 04 05, 13:44)
...vyras rekia ant manes, kad atnesiu i nauja nama kirvarpu su ta spinta. Gal zinot kuo apsaugoti????
*

Tavo vyras teisus, deja.
Teko matyti laida per televizija, kad buna tuo uzsiiminejancios firmos. Gal pasiteiravusi ka rastum. Pamenu, rode, kad i toki konteineri ikisa. Kuo jas naikina, nepamenu. Butu ziema, sakyciau, salty pastatyt, prie minus 20 visos lervos isstiptu g.gif
zujka
Deja neišstiptų, jos neįtikėtinai gajos. Mes vieno baldo irgi turėjome atsisakyti, nes niekas negelbėjo:(
zuikelisv
Galbūt žinote kokias nors priemones, kurios panaikina mašinoje išsiliejusio pieno kvapą. Dėmė nedidelė, bet kvapas nerealus doh.gif tas kas buvote susidūrę, manau suprantate apie ką kalbu...
Jokie kapitaliniai mašinos salono plovimai, siurbimai- nepadeda doh.gif ką jau kalbėti apie mašinos salonui skirtus kvapus...
neaiski
Panasiai ir man buvo atsitike pries tai turetoj masinoj...
Irgi bandem visokias priemones-
niekas nepadejo.Taigi ir patarti neturiu ka, tik paguosti smile.gif
eimi

mums irgi "to aromato"-feeee padėjo atsikratyt tik...laikas cool.gif
*ramunė*
QUOTE(zuikelisv @ 2006 05 26, 09:13)
Galbūt žinote kokias nors priemones, kurios panaikina mašinoje išsiliejusio pieno kvapą. Dėmė nedidelė, bet kvapas nerealus doh.gif tas kas buvote susidūrę, manau suprantate apie ką kalbu...
Jokie kapitaliniai mašinos salono plovimai, siurbimai- nepadeda doh.gif ką jau kalbėti apie mašinos salonui skirtus kvapus...
*

Konkrečiai pieno kvapui naikinti nežinau ar tiks,tačiau ir nepakenks.Kad ilgam išliktų mašinoje geras kvapas aš darau taip:labiausiai mėgstamo kvapo smilkalą plastelinu priklijuoju prie metalinio padėklo ar pan.(kad neužsidegtų salonas rolleyes.gif )ir uždegus smilkalą visas dureles ir visa kita laikau uždarytas iki smilkalas sudega arba dar ir ilgiau.Kvapas laikosi labai ilgai thumbup.gif
Utiuitiutė
Nepadės niekas irnesakyk.gif Per kokius tris metus kvapas dings, bet žiemą, pašildžius, ir vėl atsiras doh.gif
JN
aš esu skaičiusi, kad kvapus namie išnaikina keptuveje kuri laiką kepinamos kavos pupelės. Pati nebandžiau, bet nujaučiu,kad gali būti smile.gif
ou_jeaa
o mes tai auginam šunį ir kiliminė danga blink.gif
tai kvapelis nelabai unsure.gif
tad ruošemės dėt laminuotas grindis,nes visas kilimas atsiprašant sumyštas ir smirda schmoll.gif
padruske
QUOTE(zuikiausia @ 2004 12 12, 20:17)
Mums pavyko kvapa panaikinti spec kvapais, kurie yra skysto pavidalo, išpilstyti stikliniuose indeliuose. Tas indelis kišamas į rozetę, o kvapo intensyvuma galima reguliuoti pačiam  smile.gif Kainuoja apie 36lt, bet tikrai verta, nes skystis naudojasi labai po truputi, o efektas - pastebimas iš karto. Buto net sieos buvo prisigėrusios to kvapo, tai beveik mėnesio prireikė, kol išaikinom. Kantrybės!
*

si buda isdandem ir mes.jokio bjauraus kvapo nei tualete, nei kambariuose.
Papildyta:
beda su kvapu yra ir pas mane.isikraustem i nama, kuri nuomavosi vienisas vyras su dviem mazais vaikais.saldytuvas visas buvo apaugias pelesiais.kvapas baisus.saldytyvo pakiais neimanoma, nes jis,kaip mazas kambarys padarytas.ka daryt?
Gyvenimas yra gražus
Pas mus panašiai buvo, bet ne mašinoj, o vežimėly: kišenėj palikom puoduką su pienu ir pastatėm į rūsį, nes mažai tuo vežimu tada naudojomės, tai kai kitą kartą jį lauk išsitempėm irgi nosis nuo kvapo užsirietė. Nuolat atsegta ta kišenė lauke būdavo, ir dabar lyg ir nieko 4u.gif
zirzliuke
pas mus namie smirda kilimine danga. pries tai gyvenusi seima turejo maza vaikiuka, todel spejam, kad kilimas buvo ne karta apsisiotas doh.gif tai kvapas tikrai nekoks... o keisti kilimines dangos nelabai turim galimybiu... gal kas zinot kaip naikinti ta kvapa. kilima ploviau kelis kartus, bet nieko negereja....
jolaxus
turėjom tokią bėdą, tai "prigesinom" kvapą tik vos ne iki sraigtelio išardę mašiną lotuliukas.gif turėjom galimybę mašiną laikyti nuosavo namo kieme, tai tiesiog sausiems ir karštiems savaitgaliams išimdavom sėdynes, atsukdavo vyras nuo dugno kažkokius varžtelius, kad pasikeltų tas ant dugno esantis "audinys", ten po juo atrodo dar eina kažkoks lyg polistirolo/gumos paklotas, tai tiesiog iškedendavom visą auto ir palikdavom vėdintis ir džiūti. o jei atidengus dar rasi kokių rūgpienio likučių, tai be abejo verta juos išvalyti. sėkmės 4u.gif
rasaite
Geriausiai nmaikina kvapus elektriniai oro gaivikliai.Tik ne Ambi-pur o Air-wic geriausias žalios arbatos kvapas 4u.gif thumbup.gif
Forma
kaip atsikratyti per ventiliacija ateinanciu kaimynu pietu kvapu doh.gif ar yra spec kazkokios ventiliacijos groteles, kurios neileidzia kvapu is angu o tik isleidzia?
winterlady
Pas mus irgi tokia pat problema, gelbtimes toje ventilecijos angoje esančiu ventiliatorium, bet juk nelaikysi visą laika, nes elektros ir taip nemažai sunaudojam... Gal kokia spec. medžiagine danga kokia yra kuri sulaikytų kvapus?
Ceresne
QUOTE(vilmaarch @ 2006 06 29, 11:00)
kaip atsikratyti per ventiliacija ateinanciu kaimynu pietu kvapu  doh.gif  ar yra spec kazkokios ventiliacijos groteles, kurios neileidzia kvapu is angu o tik isleidzia?
*

pas mumis irgi tokia beda buvo senajame bute,tiesiog isitaiseme elektrini ventiliatoriu ir kai pajausdavome kaimynu pietu kvapus isijungdavome ir kvapas dingdavo. mirksiukas.gif
Forma
QUOTE(Ceresne @ 2006 06 29, 17:56)
pas mumis irgi tokia beda buvo senajame bute,tiesiog isitaiseme elektrini ventiliatoriu ir kai pajausdavome kaimynu pietu kvapus isijungdavome ir kvapas dingdavo. mirksiukas.gif
*

ka daryti kai ventiliacijos anga virs virtuviniu spinteliu gaunasi ir jos pasiekti neimanoma g.gif

dar norejau paklausti ar imanoma kazkaip padaryti, kad i ta pacia ventiliacijos anga is vienos puses ieitu gartraukio ismetamasis vamzdis o is kitos sienos puses vonios ventiliacija? kaip padaryti, kad gartraukio kvapai neitu i vonia g.gif gal kas buvote susidure su panasia situacija?
rosenda
QUOTE(zirzliuke @ 2006 06 27, 08:14)
pas mus namie smirda kilimine danga. pries tai gyvenusi seima turejo maza vaikiuka, todel spejam, kad kilimas buvo ne karta apsisiotas  doh.gif  tai kvapas tikrai nekoks... o keisti kilimines dangos nelabai turim galimybiu... gal kas zinot kaip naikinti ta kvapa. kilima ploviau kelis kartus, bet nieko negereja....
*

zirzliuke,nesupyk,bet tokiu atveju as isviso be kilimo gyvenciau,nei su apsisiotu ir smirdanciu.
Amalia
QUOTE(zirzliuke @ 2006 06 27, 07:14)
pas mus namie smirda kilimine danga. pries tai gyvenusi seima turejo maza vaikiuka, todel spejam, kad kilimas buvo ne karta apsisiotas  doh.gif  tai kvapas tikrai nekoks... o keisti kilimines dangos nelabai turim galimybiu... gal kas zinot kaip naikinti ta kvapa. kilima ploviau kelis kartus, bet nieko negereja....
*

Esu kažkur kitoje vietoje minėjusi - yra išrasta speciali priemonė, lietuviška literatūrine kalba vadinama "tekstil refrešer". Pradžioje buvo tik Procter&Gamble gaminama FEBREZE, dabar jau esama ir kitų firmų produkcijos, tikrai turėtų būti ir Lietuvoje, gal tik specialioje parduotuvėje. Būna po pusę litro plastmasiniame inde su purškikliu, Febreze kainuoja apie 4 eurus, kiti pigesni. Būna įvairaus stiprumo, rūbams ar užuolaidoms imama "normal" ar "clasic", kilimams ar mašinos sėdynėms - "extra". Su kiliminėm grindim patyrimo mažiau turiu, vyro švarkas po pasisėdėjimo su rūkoriais papurškus visą smarvę prarado, mašiną irgi retkarčiais pagaivinu. Taip kad gal rastum paieškojusi g.gif
Kenya
Man tokia nelaimė buvo nutikusi pernai liepos mėnesį per pačius karščius... galvojau, uždusiu wacko.gif pirkau, atrodo Vanish ploviklį kilimams (20 litų gyvatė kainavo) ir čia pat prie parduotuvės šveičiau mašiną (įsivaizduoju, kaip puikiai atrodė biggrin.gif ) tai tik iki namų tesugebėjau nuvažiuoti, taip smirdėjo doh.gif paskui tą kilimėlį (uždedamą tokį, medžiaginį) dar skalbti bandžiau, bet net du išsukimai skalbyklėje nepadėjo, teko išmesti, o salono kiliminę danga kokius penkiskart plaunančiu siurbliu su tuo pačiu Vanishu ploviau ploviau ploviau. Gal tas plovimas ir padėjo... svarbu, daug ten vandens su plovikliu pilti ir paskui su tuo siurbliu išsiurbinėti smile.gif
xpander
Na, nereikia taip gasdinti kad per tris metus issigaruos irnesakyk.gif Issigaruos per pusmeti lotuliukas.gif
Pernai isliejau piena ant masinos grindu, tai staigiai vaziavau pas vyra, jis su plaunamu siurbliu pora kart gerai isplove su visokiais valikliais. Dar geras dvi savaites smirdejo, o po to arba nebesmirdejo, arba pripratau g.gif Tiesa, rudeniop, kai jau saltoka buvo, tai pirmus pasildymus masinos irgi uzuosdavau.
O siaip pagrindine priemone plovimas ir kuo dazniau ir kuo gausesniu vandens kiekiu drinks_cheers.gif
Berita
QUOTE(rasaite @ 2006 06 28, 13:33)
Geriausiai nmaikina kvapus elektriniai oro gaivikliai.Tik ne Ambi-pur o Air-wic geriausias žalios arbatos kvapas  4u.gif  thumbup.gif
*

Va va , kaip tik nusipirkau siandien Ambi pir - taip jau kvepejo testeris ax.gif Namuose pajungiu - siaubas kas per kvapo astrumas doh.gif ne kiek nepanasus i testeri schmoll.gif
V&A
QUOTE(Wilte @ 2005 09 30, 13:02)
Nusipirkom buta, kuriame pries tai gyvene zmones laike suni. Tai dabar toks suns kvapas visame bute. Man labai nepatinka. Gal kas susidure su tokia problema ir gali patarti kaip ji panaikinti?
*

greiciausiai tai buvo toks suo, kuris daug seiliuojasi, na pvz bokseris. tada kai jie nusipurto lieka tu seiliu visur, jie isdziusta, o kai pradedi plaut ka tai tas kvapas vel atsiranda. manau su laiku atsikratysit to kvapo, bet gak bandykit naudot tuos elektrinius kvapiklius.
Nananina
thumbup.gif Bloga kvapa galima taip panaikinti reikia ant liustros (lempuciu) uzlasinti po lasa kvapniu kvepalu bet tik po lasiuka ant kiekvienos lemputes,irgi naikina bloga kvapa. thumbup.gif
rys
QUOTE(sanija @ 2006 09 30, 16:25)
Va va , kaip tik nusipirkau siandien Ambi pir - taip jau kvepejo testeris  ax.gif  Namuose pajungiu - siaubas kas per kvapo astrumas  doh.gif  ne kiek nepanasus i testeri  schmoll.gif
*

Nieko gero tas Ambi-pur'as, labai jau silpnas kvapas net iki max atsukus. Nors tą maximumą atsuku pakankamai retai ir šiaip nepalieku ilgai įjungto, nes girdėjau kalbas, kad gali nuo jo tuose daugiabučiuose ("dėžutėse") el. lizdas perdegti. doh.gif Nežinau, ar tai tiesa, bet nerizikuoju blush2.gif
Giselle
QUOTE(Ernesta pkp @ 2006 10 06, 10:36)
thumbup.gif  Bloga kvapa galima taip panaikinti reikia ant liustros (lempuciu) uzlasinti po lasa kvapniu kvepalu bet tik po lasiuka ant kiekvienos lemputes,irgi naikina bloga kvapa. thumbup.gif
*

bet, kaip suprantu, tik kai lempute pakankamai ikaiste, pradeda skleisti kvapa...o jeigu ji dega mazai, tarkim, vonioj ?
jurgiuxm83
doh.gif doh.gif doh.gif
Marseta
QUOTE(zirzliuke @ 2006 06 27, 09:14)
*

Pas mane bute buvo tokia pat problema. Prieš tai gyvenę šeiminikai turėjo katę, tai man atrodo ta kiliminė danga buvo ne kartą katės peženklinta. Plovėm-džiovinom-plovėm-džiovinom ir galų gale išvis pakeitėm kiliminę dangą ax.gif
Nananina
QUOTE(Giselle @ 2006 10 09, 10:33)
bet, kaip suprantu, tik kai lempute pakankamai ikaiste, pradeda skleisti kvapa...o jeigu ji dega mazai, tarkim, vonioj ?
*

nz vonioje tai naudoju elektrini ambipiura,maza patalpa visai gerai smile.gif
sleepy hat
as noreciau namie tiesiog gaivaus naminio kvapo.. be jokiu ten smilkalu,elektriniu gaivikliu ir t.t. kad ir koks malonus bebutu po kurio laiko vis tiek erzint pradeda.. o ka jau kalbet apie zmones su astmom ir t.t. o gyvent atsidarius visus langus ziema irgi ne iseitis. bet gal kai namai su kilimais ir prikisti baldu taip neimanoma? g.gif nors ne pas vienus pazistamus tokiu geru kvapu radus buvau, jie sako, kad jie nieko nedaro ... na net nezinau.. gal kas turi kitokiu pasiulymu nei chemijos ivairios? ax.gif
kazkada po mazo gaisriuko kaimyne patare padeti kambary dideli bliuda su atrodo karstu vandeniu kazko jame ipylus.. tik va nebepamenu ko! tai per nakti visa degesiu kvapa nueme ir labai malonus oras jame buvo wub.gif gal kas girdejote apie toki buda? butu karts nuo karto visai gerai sitaip pagerint aromata namu.. buciau labai dekinga, jei kas prisimintu bobuciu metodus lotuliukas.gif tada ir zmones sveikesni buvo, be tu sintetiku visu...
Milduxs
Atradau zurnale straipsni "Jaukiu namu kvapai" . Be viso kito kokie kvapu aromatai tiktu atskiroms namu patalpoms, jie ten nurodo kas turetu buti kvapniu namu krepselyje:"kvapais prekiaujancios parduotuves papraseme padeti sudaryti aromatinguju priemoniu krepseli, skirta triju kambariu butui kvepinti, kad siu kvapu uztektu metams. Stai ka gavome:
koncentruotas kvapas - 59 lt.
purskiamas kvapas - 77 lt (greitam pakvepinimui, patogus namuose ir biure)
2 dezutes smilkalu - po 48 lt (uztenka pasdien pasmilkyti po gabaleli)
kvapni zvake - 59 lt (romantiskiems vakarams)
kietu kvapu dezute (4 vnt.) - 56 lt (drabuzinei, vonios kambariui, automobiliui, darbo vietai).
Viso: 347 lt arba 29 lt menesiui.

Tai va. as galvoju pradziai isigyti kietu kvapu dezute mirksiukas.gif
Berita
QUOTE(Milduxs @ 2006 11 24, 21:45)

Viso: 347 lt arba 29 lt menesiui.

*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Monada
Oho nebloga sumele gaunasi. Blogiausia, kad cia nere jokiu naturaliu kvapu. As ir kaip sleepy hat noreciau tokio naturalaus namu kvapo... Bet man apie toki siuo metu pasvajot... verysad.gif

Einu is proto, nes nebezinau ka musu namuos daryti (dekui Diev nuomotas butas)! Man tokiu pridususiu kvapu (nezinau net kaip kitaip issireikst) trenkia choc pasiusk. Ir jau vos ne paranoja,kad mano rubai smirda.... unsure.gif Nu nelabai malonu, kai negali to kvapo panaikint. Geriausias rodiklis mano plaukai! Plaunu kas antra diena, nes man rodos, o teisingiau taip ir yra (nes uzuodziu), kad jie turi ta toki savita kvapa, kurio pernest negaliu!

Turim elektrini kvepikli. Tai kol turejau ka tik isplautu skalbiniu kvepaliukus, tai dar puse velnio. Kai uzdegu svetainej grepfruto aromato vaska, namie daug maloniau palieka, bet dabar isigijau gaivu bambuku ir freziju man regis kvepaliukus, tai jie isvis man nieko negaivina! doh.gif

Kol silta laikiau langus atidarytus, o kai arteja ziema tai tik gerai val atidarau. sad.gif

Imk ir nusisauk, nebezinau ko griebtis... Kaip ta kvapa panaikint... gun_bandana.gif gun_rifle.gif
Rimulinka
g.gif Žinok pas mane irgi buvo blogas kvapas namie,ir žinai nuo ko jis buvo ogi nuo kiliminės dangos kadangi dar šuniuką turiu ,ir dar vaikis kartais su batukais pavaikšto po kilimą .O išnaikinau tą kvapą nusipirkau vaniš kilimamas žinok liuks thumbup.gif viskas dingo .Ir dar kvepėjo kokia gera savaite tuo valikliu labai geras tikrai pabandyk 4u.gif
Monada
Kazin ar pades man Vanish. Vakar kazkaip(? Chi chi lotuliukas.gif ) tvarkimosi manija uzejo. Tai parduotuvej nusiaubiau lentynas, prisipirkau visokiausiu valymo priemoniu. Visas sienas nuvaliau, lentynas issveiciau, zodziu generaline tvarka padariau (deja tik 1 kambary...) ir taip besiurbliuojant pakeliau kilimines dangos krasta, o ten dar viena kilimine danga! unsure.gif O po ja dar ir linoleumas!!! blink.gif matyt seiminikai nesivargino senos nuimt, pries nauja tiesiant.... Ka ir bekalbet...
Reiks sabvaitgali dar kilima isplaut, bet bijau, kad i ta apatini neisigertu. doh.gif
Saldainė
QUOTE(Ernesta pkp @ 2006 10 06, 10:36)
thumbup.gif  Bloga kvapa galima taip panaikinti reikia ant liustros (lempuciu) uzlasinti po lasa kvapniu kvepalu bet tik po lasiuka ant kiekvienos lemputes,irgi naikina bloga kvapa. thumbup.gif
*

o kur tu kvepaliuku buna pirkti? juk cia specialus turi buti.. g.gif
upe_5
QUOTE(daržovytė @ 2006 11 29, 01:30)
o kur tu kvepaliuku buna pirkti? juk cia specialus turi buti..  g.gif
*

Savo mėgstamiausius kvepalus ant dar neįjungtos lempos purkštelk,tik nepapuršk ant jau karštos lemputės blink.gif sprogs.
O man patinka elektriniai ambipiurai. O jei yra stiprus įsigėręs kvapas, actas panaikina dvoką.
Berita
QUOTE(upe_5 @ 2007 01 06, 00:56)
Savo mėgstamiausius kvepalus ant dar neįjungtos lempos purkštelk,tik nepapuršk ant jau karštos lemputės  blink.gif  sprogs.
O man patinka elektriniai ambipiurai. O jei yra stiprus įsigėręs kvapas, actas panaikina dvoką.
*

drinks_cheers.gif Nors is pradziu mane erzino ju kvapas, bet dabar nusistatau tik ant 1-netuko ir laaabai thumbup.gif
Vaidutia
QUOTE(star @ 2004 12 02, 13:34)
LABAS,
NUOMAVOM BUTA ZMONEMS, KURIE, NESIVARGINO RUKYTI BALKONE mad.gif . REZULTATAS-PRASMIRDES RUKALAIS BUTAS huh.gif . GAL KAS ZINOTE KOKIA VEIKSMINGA PRIEMONE? AR TIESIOG REIKIA  LAIKO IR ATVIRU VISU LANGU?
*

mes irgi rukom bute, bet kvapo nera , nes esam nusipirke kvapu neutralizaroriu, jis beveik bekvapis, aerozolinis...panasus kaip tuliko gaiviklis, tik mazesne bonkute...kainuoja apie 6-7 lt...rimi pirkau...papurski ir jis blogo kvapo daleles skaido kazkaip...niu mes irgi nuomojames buta, bet seimininkai net neitaria kad yra rukoma virtuvej...niu ir pavedinti namus reikia
BrAiVa
aš tai jau nebežinau nei kuom bekvepint, pastaruoju metu toks dvokas doh.gif MB išsiaiškino, kad tai iš sanitarinio mazgo(ar kaip jis ten vadinas) tas kvapas sklinda. gyvenam pirmam aukšte, nu nežinau ko griebtis???štoli eit į namų valdybą skųstis??? g.gif
jufka
Va ma ir labai idomu kaip panaikinti toki dregmes kvapa?
Gyvenu nuosavam name su rusiu rusyje yra irengta pirtele, skalbykla, dusas, sanmazgas dar gal prisideda vamzdiai yra toks nemalonus dregmes kaip sakoma "tukliu" kvapas g.gif
Vilke
bloga ventiliacija. jei nebus gero vedinimo, tai dregmes ir jos kvapo neatsikratysi, net jei kasdien channel purksi biggrin.gif o siaip visu blogus kvapus labai gerai naikina eteriniai aliejai aroaterapinese lempose. jie tuo paciu ir ora dezinfekuoja. nebenaudoju jokiu sintetiniu kvapu, tik eteriius aliejus ax.gif
šokoladas
Sveiki, nusipirkome senovine indauja ir is jos nemalonus kvapas sklinda, lyg susutusios dregmes, nemoku net apsakyti, gal kas susidurete su panasia problema ir radote sprendima. Labai prasau pagalbos ir patarimo. Aciu
Vytautas :)
QUOTE(šokoladas @ 2007 03 08, 11:21)
Sveiki, nusipirkome senovine indauja ir is jos nemalonus kvapas sklinda, lyg susutusios dregmes, nemoku net apsakyti, gal kas susidurete su panasia problema ir radote sprendima. Labai prasau pagalbos ir patarimo. Aciu
*

Iš kokios medžiagos ta Jūsų indauja?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.