Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

Pabandyk įsidėti kokių kvapų į spintą. Yra pirkti aromatizuotų džiovintų gėlių. wub.gif Aš jas kosmetikos spintelėje medvilniniame maišelyje laikau. Atidarai spintelę, knisiesi ir armomaterapijos seansas tuo pačiu metu tongue.gif
arba pabandyk visokius kvapus kur reklamuoja (http://www.airwick.co.uk/) ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egline: 05 liepos 2005 - 00:24
Nusipirkom buta, kuriame pries tai gyvene zmones laike suni. Tai dabar toks suns kvapas visame bute. Man labai nepatinka. Gal kas susidure su tokia problema ir gali patarti kaip ji panaikinti?
Atsakyti
QUOTE(Wilte @ 2005 09 30, 14:02)
Nusipirkom buta, kuriame pries tai gyvene zmones laike suni. Tai dabar toks suns kvapas visame bute. Man labai nepatinka. Gal kas susidure su tokia problema ir gali patarti kaip ji panaikinti?

blink.gif nežinau kas tai per šuns kvapas, nes mes nuo vaikystės laikėm šunį ir tarp draugų daug kas turi šunis.... Gal pasakysi, kad mes jau įpratę, bet..... Nuo šuns neturėtų būt kokio tai spec. kvapo - nebent nuo jo "reikaliukų'....O čia tai jau "ragas" - nelabai kilimams padeda ir įvairūs kilimų valikliai - geriausia mest lauk... o iš kur pas jus tas kvapas sklinda????? schmoll.gif šuns kvapas?...keistai man vis dar skamba.
Atsakyti
Mačiau per teliką rodė, kad reikia pabarstyti sodos ant kilimo, o po to susiurbti. Nebandžiau, bet įdomu kaip veikia, vistiek blogiau nebus
Atsakyti
Sveikos,
Pas mane atsirado kažkoks keistas kvapas namuose ir niekaip negaliu išnaikinti. Rodos, tvarkausi vos ne kasdien, naudoju visokius chemikalus, vėdinu, deginu aromatines žvakes, o jisai vistiek neišnyksta. Jau kartais einu namo ir galvoju, koks bus kvapas.
Gal kuri žino kokį efektyvų būdą išnaikint, kad namai namais kvepėtų, o ne kažkokiu pyp... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2006 02 11, 12:32)
Sveikos,
Pas mane atsirado kažkoks keistas kvapas namuose ir niekaip negaliu išnaikinti. Rodos, tvarkausi vos ne kasdien, naudoju visokius chemikalus, vėdinu, deginu aromatines žvakes, o jisai vistiek neišnyksta. Jau kartais einu namo ir galvoju, koks bus kvapas.
Gal kuri žino kokį efektyvų būdą išnaikint, kad namai namais kvepėtų, o ne kažkokiu pyp... doh.gif

Reikia tą pyp... surasti ir išnaikinti, nes kitaip nieko nebus mirksiukas.gif
gali degint kiek nori aromatinių žvakių. Beje, smilkalai stipriau kvepia už žvakes mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane irgi panasiai buvo...nu nesmirdejo, bet.... mirksiukas.gif
tai zodziu paaukojau del kvapo 35 Lt berods ir nusipirkau lektrini kvapikli , nu zinot...as nezinau kaip ji pavadint..pilnos parduotuves tokiu...menesiui panasiai uztenka vieno buteliuko, bet pasiteisino fantastiskai, tikrai nesigailiu sumokejusi. Dabar jau naudoju gal metai, gal maziau, ir jei kartais to buteliuko ir neber- namai visvien kvepia smile.gif
Papildyta:
prisiminiau bigsmile.gif Ambipure
blush2.gif nezinau kaip rasosi
Atsakyti
Manau reiketu issiauiskinti priezasti del ko atsirado toks kvapas ir ta priezasti naikinti, o nemaskuoti kitomis priemonemis...
Atsakyti
pas mus po remontų kvapas buvo, tai irgi pirkom ambipure, tik manajam nuo jo galvą pradėdavo skaudėt. tai dabar naudoju, kad užmuščiau kitus kvapus(kaip pavyzdžiui iš ventiliacijos)
Atsakyti
Jei tas kvapas atsirado, tai reikia butinai ieskoti priezasties.
To kvapo priezastis gali buti kur nors uz spintu ar spinteliu, dujines. Pasidaryk "generaline" tvarka, tikriausiai atrasi smile.gif
Perskalbk visus rubus spintose, jei ten irgi jauti kazkoki kvapa. Gali buti, jog pradejai naudoti kokius nors prieskonius ar maista koki laikai ne saldytuve. Gal i baldus isigere? Zodziu, viska isversk, iskalbk, issveisk, isvedink ir tikrai turetu pasikeisti thumbup.gif
Man nuo gaivikliu irgi galva skauda schmoll.gif
O tu visu cheminiu priemoniu reikia labai mazai naudoti. Jomis kvapo "neuzmusi".
Reikia ziureti, kiek ml siulo i litra vandens pilti ir butinai tu instrukciju laikykitis, kitaip sugadinsit grindis, baldus. Pati geriausia valymo priemone yra vanduo, su pora ml valymo priemoniu, tik tam, kad "atristu" vandens molekules ir siek tiek dezinfekuotu. As, aisku, nekalbu apie WC ir vonia, dusa.
Atsakyti
4u.gif Pritariu, kad pirmiausia reikia surasti negero kvapo šaltinį g.gif . Pas mano draugus tai ši problema buvo labai sudėtinga. namuose atsirado pelytė. Jai pastatė spąstus, ji įkliuvo bet sugebėjo pabėgti po grindimis ir ten numiro. Tai po kelių savaičių kvapelis buvo blink.gif . Turėjo žmonės grindis lupti neapsikentę. Tai dar gerai, kad surado. sako jau beveik mumija buvo tongue.gif
O šiaip man sintetiniai kvapai namuose nelabai schmoll.gif Aš turiu aromaterapinę lempą į kurią pagal nuotaiką ir situaciją pilu įvairų eterinį aliejų. Labai mėgstu citrinos ir greipfruto. Oras būna toks gaivus smile.gif ir kvėpavimo takams nauda. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skipe @ 2006 02 11, 14:18)
Beje, smilkalai stipriau kvepia už žvakes  mirksiukas.gif


Kas tiesa tas tiesa... Aš pas save irgi smilkalais sukūriau namų kvapą biggrin.gif pirkau rožiū kvapo bokštelius iš PRAXIO. Tai dabar malonus namų kvapas.
Tik nepirkit smilkalų iš Maximų po 2 litus, jis tikrai smirda... bent jau man...

QUOTE(Nerytė @ 2006 02 11, 15:58)
Manau reiketu issiauiskinti priezasti del ko atsirado toks kvapas ir ta priezasti naikinti, o nemaskuoti kitomis priemonemis...


O ghal neseniai remontą kokį darėt? Turiu draugą interjero dizainerį. Tai jis pasakojo, kad pas juos yra toks paprotys - jei klientas nepatinka arba be ryšio elgiasi arba yra skrudžas, tai jie įdeda į ventiliacijos angą kiaušinį su pradurta skylute. Po savaitės namie pasidaro neįmanoma būti ax.gif

QUOTE(egliosha @ 2006 02 11, 16:01)
pas mus po remontų kvapas buvo, tai irgi pirkom ambipure, tik manajam nuo jo galvą pradėdavo skaudėt. tai dabar naudoju, kad užmuščiau kitus kvapus(kaip pavyzdžiui iš ventiliacijos)

O dėl sintetinių gaiviklių.... nežinau, teta naudoja tokį, tik man pradeda galvą skaudėt nuo jo irgi, nepatinka man tie sintetiniai kvapai....

Yra dar liaudiškas būda... Reikia mažam puode pavirinti kavą su kokia vanile ar cinamonu ar pan. KArtais maloniai prisotina namus...
Atsakyti