Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai vardai

Philippe, Arthur, Eric, Samuel wub.gif
Arianne, Sophie, Emma wub.gif
Atsakyti
Kazkas pradzioje rase, kad grazus vardas Monika, bet reiksme nefaina, kad vienisa. As pati esu Monika ir kiek pazistu Moniku nera ne vienos vienisos smile.gif tai siaip ta reiksme vardo nera labai svarbi, ta prasme nenulemia zmogaus likimo biggrin.gif va, o graziausi tarptautiniai vardai man, yra gana neiprasti: Casandra, Andromeda, Aureole, Athena...
Atsakyti
mergaitei -- Lara, Adrianna
berniukui -- Thor, Hadrian, Ronan
Atsakyti
Gyvenu uzsienyje (cia ir liksiu). Negaliu nuspresti, koki varda duoti berniukui? Na, mergaite gali buti ir Laura, ir Ema, ir Kristina. Su tuo problemu nebutu. Bet jei turesime sunu, koki duoti varda, kad ir lietuviams, ir uzsienieciams butu lengvai isimenamas ir istariamas? Juk negaliu pavadinti Tautvydu ar Algimantu. Reikia paprasto vardo, kuris butu, na, tiesiog tarptautinis. Dvieju vardu irgi nenoreciau duoti, kadangi tik painiava bus, kai kas megins tuos vardus perrasyti...
Atsakyti
Sveika,
Eeip as irgi gyvenu uzsieny .Tai mes buvom sugalvoja duoti varda Erikas..
Nu man jis labai patinka.... smile.gif Bet daba turim nuostabia mergyteEvelina...
Tai amerikonai taip ir tare kaip ir rasosi clap_1.gif
Atsakyti
Mes irgi gyvename uzsienyje...ir turime 3 sunus rolleyes.gif Man paciai mergaitiskus vardus sugalvoti irgi daug lengviau, ju daugiau yra tarptautiniu...kaip ir tu minejai Kristina, Ema ir t.t. Pirmas sunelis Tadas, tai daugiausia visi pataiko ir perskaito lengvai. Antrasis Dominykas, taip ji ir vadiname namie, bet ant JAV dokumentu raseme Dominik. Trecias pagrandukas, Tomas, ant Jav dok. uzraseme amerikoniska varianta Thomas. Man dar labai grazus vardas Alexander , Aleksandru ar Aleksiuku galetum vadinti wub.gif Yra daug graziu vardu, bet pati is savo patirties zinau, kaip sunku isrinkti varda savam 2.gif Taigi sekmes wink.gif

Geras...tik dabar pastebejau, kad tavo nikas Alexandra laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 14 gruodžio 2004 - 07:20
Kazkur yra tolia temele biggrin.gif
Andrius-andrew
Augutas-Augustus
justinas-justin
karolis-corolus
Paulius-Paul
Lukas-Luke
oi daug tu vardu yra biggrin.gif
Atsakyti
Gal geriausiai nueitii sita psl ir ten labai daug vardu yra, ivairiu kalbu. Suradus patinkanti varda gali ant jo paspaust, tada buna aprasymas ir prie kai kuriu vardu buna Related Names, kuri paspaudus duoda kitu to vardo formu. Galima pasiieskot grazaus vardo ir ji kaipnors perkurti ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monie: 22 gruodžio 2004 - 17:36
sveiki ir sveikos,
mano pimoji zinute siejasi su maloniu rupesteliu. birzelio pradzioje turetu pasauli isvysti musu sunelis, bet jau nuo dabar pradedu sukti galva, koki isrinkti varda, kad tenkintu visus, mat mes gyvename Prancuzijoje, o mano vyras libanietis, reikia, kad ir lietuviskos saknys turetu tame atspirti!
laukiu jusu pasiulymu!
Atsakyti
Aš tai duočiau prancūzišką vardą -romantika... wub.gif wub.gif
Kita išeitis - duoti libanietišką ir lietuvišką vardą thumbup.gif Čia galie prisiminti Alaną Ibrahimą Chošnau. Na, jo nė vienas vardas nėra lietuviškas, bet atiduota duoklė jo rytietiškai kilmei.
Dar variantas - duoti tarptautinį vardą, vadinamą krikštavardį. Tai jau reiktų vartyti bažnytinius kalendorius. Be to, reikia nepamiršti, kad Jonas=Hansas=Džonas=Žanas=Janas=Jasius=Ivanas... cool.gif
Atsakyti
Duokite vardą iš Biblijos, tuomet jis ir bus tarptautinis, tarkim TOMAS.
Atsakyti
Mano vyro sese taip pat istekejo uz libaniecio ir ju sunaus vardas tarptautinis Emilis, bet dokumentuose Emil.
Reikia ziureti, kad visomis kalbomis, visos raides aiskiai skambetu ir nereiketu aiskinti, kuria kalba kaip turi tartis ar rasytis.
Atsakyti