Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai vardai

QUOTE(Ramunita @ 2004 11 12, 21:22)
Aureole...kox keistas vardas! pirma karta toki girdziu! o vat del Athena (Atenes) reikia labai gerai pagalvot,nes tas vardas reiskia labai stipria moteri...


Šitą vardą - Aureole (lietuviškai Aureolė} sugalvojau pati iš žodžio aureolė, o pažiūrėjusi www.behindthename.com pamačiau, kad toks vardas iš tiesų yra. Jis ten įvardintas kaip angliškas smile.gif
Jei kada turėsiu mergytę, tai labai norėčiau ją taip pavadinti. Šis vardas nuostabiai skamba... wub.gif
Atsakyti
Man labai patinka: Sintija, Virginija, Karolina, Erika, Kornelija, Lilijan, Selija, Glorija thumbup.gif

Pažįstu vieną Moniką, ji tikrai niekada nebuvo vieniša - ir draugių turi, ir gerą šeimą. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, visos esamos ir busimos mamytes!
Aciu jums uz graziu ideju pluosta. siaip ne taip mes radome bendra ideja, kuri tiktu visiems. Nutareme pavadinti suneli MATHIAS - lietuviskai tai skambes kaip MATAS, o ir libanieciai seneliai nenusilaus liezuvio betardami MATA.

Sekmes visoms ir dar karta aciu
thumbup.gif
Atsakyti
mes kažkaip apsistojom ties Simonu, kol kas, nes irgi vyras olandas, aš lietuvė, tai reikia kažko daugiau tarptautinio, be lietuviškų raidžių tongue.gif na irgi dažnokas, bet vis ne tiek kiek Matų ax.gif
Atsakyti
EINARAS -- gali buti ir lietuviskas, ir tarptautinis
dar man labai patinka RIDLEY rolleyes.gif
Atsakyti
O ką jus galvojate apie tokius vardus: Sesilija, Millana, Delija, Bella, Glorija,Agnesa, Attila,Kamelija, Pamela?
Man tai iš tiesų gražus vardeliai wub.gif
Jei kada turėsiu dukrytę, vienu iš tokiu pavadinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Millana @ 2005 06 29, 01:39)
O ką jus galvojate apie tokius vardus: Sesilija, Millana, Delija, Bella, Glorija,Agnesa, Attila,Kamelija, Pamela?
Man tai iš tiesų gražus vardeliai wub.gif
Jei kada turėsiu dukrytę, vienu iš tokiu pavadinsiu smile.gif


visi gal ir nieko tik ne Bella schmoll.gif juk is vaiko saipysis
Atsakyti
Attila -- vyriskas vardas.
Atsakyti
QUOTE(Millana @ 2005 06 29, 00:39)
O ką jus galvojate apie tokius vardus: Sesilija, Millana, Delija, Bella, Glorija,Agnesa, Attila,Kamelija, Pamela?
Man tai iš tiesų gražus vardeliai wub.gif
Jei kada turėsiu dukrytę, vienu iš tokiu pavadinsiu smile.gif

Pamela pavadinsi? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
mergaitei: silvija, barbara, viktorija, gabriela, emilija, ema, sofija, erika, klaudija, laura, marija, veronika, ela, paula... mirksiukas.gif
berniukui: adomas, tomas, jonas, emilis, danielis (danielius), erikas, viktoras... mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai tikiuosi berniuko,tai noriu,kad taip pat skambetu ir lietuviskai ir tarptautiskai...tai kol kas tik keli variantai: Lukas,T(h)omas,,na o daugiau su -as tai nelabai kazkaip besugalvoju....tai dar galvoju apie Aleksas(alexas),Deividas,Joris...na bet po poros savaiciu bus gal aisku kas bus berniukas ar mergaite....as labai tikiuosi ,kad nesisleps....
Atsakyti
Labutis! Likimas leme taip, kad gyvenu tolokai nuo Lietuvos.Renkant mazui ar mazei( dar nezinau) varda teks atsizvelgti i dvigubus kriterijus! Vardas turi buti mielas ir lietuvio, ir dano ausiai! Pridedu savo sarasiuka.Gal pagelbetumet ir issakytumet savo nuomone? Aciu!
Mergaitei-Aida,Amelia,Augusta,Ida,Klara,Lora,Nora, Andreja,Aina,Gabriela,Justina,Justa,Perta,Luka...
Berniukui- Justus,Linus,Lukas,Nelius,Petrus,Andrejas...
Aciu uz pagalba! O gal turite kitu ideju?
Atsakyti