Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvukų namučiai,

Nėštumas – nuostabus ir stebuklingas laukimo jausmas… jis leidžia mums vėl tikėti Angelais ir stebuklais, vėl tikėti svajonėmis!

Mūsų temutėje laukiamos visos pilvūziukės- plepėkim, dalinkimės patirtimi ir išgyvenimais, juk kartu šis kelias bus dar lengvesnis ir smagesnis!

user posted image

✿ Mūsų puškuojančios pilvūziukės ✿

Meile - 2015-07-24
Delfinukas - 2015-07-29
auksek-2- 2015-08-28
Vitaleja - 2015-09-01
Karmensita - 2015-09-11
Dolilina - 2015-09-15
Krown-2- 2015-09-16
Ruta.B - 2015-09-21
Lock-2- 2015-10-08
šifonyte - 2015-10-30
AnaMari - 2015-11-28
Olija777 - 2016-01-04
austela-2- 2015-12 mėn.
RositaK-2- 2016-02 mėn.
Aive - 2016-02 mėn.
19891010 - 2016-02-29
zieminuke -2
Mercuria
floria -2
angelas sargas -2 identiski
*ziemuze*

Visos naujokės kurios įtrauktos į sąrašėlį (ir kurios neįtrauktos) prašom drąsiau jungtis, bendrauti, nes mūsų gretos sparčiai retėja! Lįskit visos iš pogrindžio, pasakokit savo naujienas, klauskit jei kas neduoda ramybės, ir šiaip dalinkitės mintimis bigsmile.gif Į foto albumą prisijungimą gaus aktyvios, jau pažįstamos ir periodiškai besilankančios pilvuziukės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krown: 22 liepos 2015 - 18:55
Krown ačiū už naujus gražius namukus, kažkaip pagal sąrašą greitai ir mūsų eilė ateis:)

Jau net baisu darosi unsure.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
Ner uz ka ;-) aha, as irgi galvoju, kad greit cia mes pakilom i saraso virsu biggrin.gif bet jau ir laukiu as pasimatymo su savo pupsikais blush2.gif wub.gif su kiekviena diena vis sunkiau save nesioti rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pupsiai jau 1500 ir 1400 gr, o aš dar net ne dekrete formalia!!!Pritariu dėl sunkumo juos nešiot, nors tuo pačiu gėda skústis, nes jūs dar ilgiau juos nešiojat! O ir šiaip tiek laukta, taip norisi, kad viskas būtú gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2015 07 22, 20:48)
Mano pupsiai jau 1500 ir 1400 gr, o aš dar net ne dekrete formalia!!!Pritariu dėl sunkumo juos nešiot, nors tuo pačiu gėda skústis, nes jūs dar ilgiau juos nešiojat! O ir šiaip tiek laukta, taip norisi, kad viskas būtú gerai smile.gif


O kiek liko iki dekreto?
Atsakyti
Aciu, Krown, kad itraukei i saraseli 4u.gif
Noriu paklausti ar jums pute pilva? Is ryto as kaip zmogus, tik truputi pilvukas pupso nuo gero gyvenimo, po pietu pradeda dideti, o jau po vakarienes atrodo kad sprogsiu lotuliukas.gif
Ka besuvalgyciau jis taip issipucia, kaip kokiu nezinau 5 menesiu biggrin.gif Kazin ar nespaudzia mano maziuko....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivė: 22 liepos 2015 - 21:18
Savaitė pagal mėnesines, beveik dvi savaitės pagal gyd. skaičiavimą. Nors pagal echo galėčiau eiti rytoj į dekretą.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2015 07 22, 21:19)
Savaitė pagal mėnesines, beveik dvi savaitės pagal gyd. skaičiavimą.  Nors pagal echo galėčiau eiti rytoj į dekretą.


Bet tai kaip skirtingai skaičiuoja.. Skaičiuoklėse, kur atsižvelgia, kad darytas IVF, ima punkcijos datą ir prideda dvi savaites atgal (atseit mmm pirma diena 28 d.cikle). Mano gydytoja kažkodėl paskaičiavo ne nuo punkcijos, o nuo įsodinimo. Tai irgi skirtumas, bet penkių dienų. O pagal echo, tai jo, būčiau buvus ir aš nieko prieš anksčiau išeit smile.gif
Krown, ačiū už naujus namus:) Aš irgi kažkaip labai į priekį pasislinkau, nors kaip pirmakartė, jaučiuos visiškai žalia dar ir sunku patikėt kad viskas jau greit smile.gif Jau matyt laikas ir tašes po truputį komplektuotis, maža ką..
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Krown, ačiū mirksiukas.gif 4u.gif

Aive, tai gal kokius vaisių ar daržovių daug valgai, ankštinių, miltinių? Nuo jų pūčia biggrin.gif Ir šiap neštukių žarnynas tingus, tai vidoms, manau, daugiau ar mažiau pūčia ax.gif Nesijaudink, tikrsi leliukas saugus 4u.gif

Lock, buvai pasimatyme? bigsmile.gif Dideli kokie thumbup.gif wub.gif

Ryt aš eisiu, kaklelį tikrins, kažkiek baugu, bet tikiu, kad viskas bus gerai wub.gif

Šiandien ištraukiau savo vaikučių mažyčius rūbelius, surūšiavau ir dabar jau daugmaž žinau, ko mažylėj truksta. Pradėsių po truputį laisvint lentynas ir kraut kraitelį wub.gif
Atsakyti
Buvau. Lankau dienos stacionarà dėl tų gimdos susitraukimų. Aš labai džiaugiuos, kad jie dideli, tik kad mano gimda persitempus nuo tokios kūdikių gausos biggrin.gif tai pergyvenu, kad anksčiau nepagimdyčiau. Kaklelio nematavo, tikiuos viskas su juo gerai.
Atsakyti
Krown aciu iz naujus namucius. Tikrai kaip keista save saraso virsuje matyti smile.gif kaip greit laikas prabego, jau arteja didysis susitikimas wub.gif
Atsakyti