Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Šiauliuose

QUOTE(lik @ 2008 10 07, 15:03)
Kokiam rajone gyvenat? 4u.gif

Pietiniam smile.gif , o ką?
Atsakyti
QUOTE(merlina @ 2008 10 07, 16:38)
Pietiniam smile.gif , o ką?

Tai siūlau lankytis pas Norkuvienę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lik @ 2008 10 08, 10:25)
Tai siūlau lankytis pas Norkuvienę 4u.gif

ačiū už patarimą 4u.gif , reiks pasidomėti šia gydytoja g.gif . o patys gal irgi pas ją lankotės biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(merlina @ 2008 10 08, 12:13)
ačiū už patarimą 4u.gif , reiks pasidomėti šia gydytoja g.gif . o patys gal irgi pas ją lankotės biggrin.gif ?

Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lik @ 2008 10 08, 14:47)


Kaip čia man greičiau viską susitvarkius, nes vėl pas mus per daug leukocitų, tai reik pas gydytoją eit doh.gif . Kažkaip nemanau, kad kazlauskienė, kažką normalaus man patars schmoll.gif .
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Norėčiau paklausti, gal kas lankosi pas gyd. Praspaliauskiene? kaip jums si gydytoja? man kazkaip nelabai unsure.gif visas ligas nori antibiotikais gydyti, gerai, kad retai sergame, o po paskutinio apsilankymo, ir visai nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lenatrif @ 2008 10 11, 13:41)
Laba diena  4u.gif

Norėčiau paklausti, gal kas lankosi pas gyd. Praspaliauskiene? kaip jums si gydytoja? man kazkaip nelabai  unsure.gif visas ligas nori antibiotikais gydyti, gerai, kad retai sergame, o po paskutinio apsilankymo, ir visai nusivyliau  verysad.gif


Labutis,
Mes lankomes pas Praspaliauskiene. As siaip siuo momentu susidariusi nuomone , kad visi gydytojai raso iskarto antibiotikus, kad save apsidrausti. O kas Jums atsitiko per paskutini apsilankyma?
Atsakyti


Jei neklystu,ten dar sesele pas ja.. schmoll.gif
Papildyta:

Va va.. tai ar tokie atvejai ne del pertelkliaus pacientu... g.gif Mano nuomone tikrai delto.
[/quote]
taip taip yra tokia sesele schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lenatrif @ 2008 10 11, 15:41)
Laba diena  4u.gif

Norėčiau paklausti, gal kas lankosi pas gyd. Praspaliauskiene? kaip jums si gydytoja? man kazkaip nelabai  unsure.gif visas ligas nori antibiotikais gydyti, gerai, kad retai sergame, o po paskutinio apsilankymo, ir visai nusivyliau  verysad.gif



Aš pati kažkada pas ją lankiausi - man ji nea doh.gif schmoll.gif
Kai nunešiau saldainiu - "pagerėjo" - bet man tokie daktarai schmoll.gif nebejau pas ją doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lenatrif @ 2008 10 11, 15:41)
Laba diena  4u.gif

Norėčiau paklausti, gal kas lankosi pas gyd. Praspaliauskiene? kaip jums si gydytoja? man kazkaip nelabai  unsure.gif visas ligas nori antibiotikais gydyti, gerai, kad retai sergame, o po paskutinio apsilankymo, ir visai nusivyliau  verysad.gif


Šiaip tai mes lankomės pas gydytoją Petrulytę, kur su Praspaliauskiene vienam kabinete dirba, bet kai ji atostogauja ar kur išvykus būna, tenka aplankyt ir Praspaliauskienę, kartą net pas mus į namus atėjusi buvo, kai dukra sirgo, o Petrulytė atostogavo. Tai šiaip ji man geresnis variantas už Petrulytę - konkretesnė, ir vaistų kitokių išrašė - ne vien sirupėlio, kurį mums vis siūlo ir kuris nepadeda...O ir seselė Praspaliauskienės normalesnė. Pas Petrulytę nuėjus atrodo, kad ne ji paradui vadovauja, o sesutė Vera - paskutinį kartą dukra buvo aprėkta, kai bijojo skiepytis ir verkė... schmoll.gif Kam dirbti su vaikais, jei nemoki nuraminti, kai bijo??? O su Petrulyte tai paskutinis bajeris toks: duoda ji mūsų mažiukei šokoladinį saldainį po apsilankymo, o aš sakau: "Palaukit, ją nuo šokolado beria." Gydytojos atsakymas:"Nieko neatsitiks..."
Atsakyti
QUOTE(ulencija @ 2008 10 14, 16:59)
O su Petrulyte tai paskutinis bajeris toks: duoda ji mūsų mažiukei šokoladinį saldainį po apsilankymo, o aš sakau: "Palaukit, ją nuo šokolado beria." Gydytojos atsakymas:"Nieko neatsitiks..."


nu geras blink.gif doh.gif
Atsakyti
O aš mačiau šiandien savo kieme Gyd. Kazlauskienę. Žiūriu pro langą kažkas su taksu parvažiuoja, ogi Kazlauskienė bigsmile.gif . Galvonu nu geras, negi tiek daug pinigų turi kad su taksu važiuot į iškvietimus g.gif . O dar tas taksas laukė jos doh.gif
Atsakyti