Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Šiauliuose

QUOTE(dekarija @ 2015 06 27, 19:49)
Nebėra rašoma pas gydytoja pagal gyvenamąją vietą. Aš galiu pasirinkti pati gydymo įstaigą, kurioje noriu gydytis. Klinika aptarnauja ir tolimiausius pietinio rajono gyventojus, o mūsų nepriema.

Esme, kad dvejų daktarių seselės nusprendė, kad mūsų neprisiims, nes joms reiks važiuoti, o už bendziną joms reiks mokėti pačioms. Tiesiai į mus žiūrėdamos su nepatenkintu žvilgsiu ir tonu klausia ar mes mokėsim... Ir dar sugebėti pasakyti argumenta, kad jei pažadate patys vežioti vaiką, tada proregistruosim...

Visada ieškai kompromiso, ir aišku, kad ne kiekvieną karta važiuos į namus, ir to nereikalaujame, bet mes kalbam šiuo metu apie naujagimį, kuriam gimus tai jos važiuos o ne aš. Jų pareiga aplankyti katik gimusį naujagimį.

Ir kaip jos gali už viską spręsti, tai daktarė gydys ne jos, o jos nusprendė už visus.


Taip, jus prisirasyti galite bet kurioje Siauliu seimos gydytoju centre. Bet tai nereiskia, kad jie pas jus vaziuos i namus, jeigu jiems toli ir nepriklauso pagal gatves. Man ne karta yra taip pasake, kai ieskojau kur uzrasyti mergaites. Nesupykau del to, kaip jus smile.gif Pasirinkau sau tinkama varianta. Be to, pacios gydytojos yra pasakiusios seselems apie sias salygas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aijos: 28 birželio 2015 - 11:35
Sveikos siaulietes rolleyes.gif Pries savaite persikraustem i Siaulius, apsigyvenom Korsako gatveje. uz savaiteles turetu atkeliaut i pasauli musu lelyte... dabar turiu galvosuki, koki gydytoja pasirinkti, arciausiai suprantu mums Geguziu seimos centras, bet niekaip negaliu issiaiskint kas ten dirba ir isvis koki gydytoja ir kur pasirinkti.... padekit prasau ax.gif
Atsakyti
Patarkit gyd. Pietiniame rajone.. Geguziu seimos centre jei reikia padaro tyrimus vietoj? Senojo boksto klinikoj gal kas lankotes? Is bedos ir dainu poliklinika tiktu, tik ne gyd C. Ir L. doh.gif
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimų apie gydytoją D. Krištaponį ir Rimantę Vitkauskienę. Nepasisprendžiu pas kurį perrrašyti vaikus. Krištaponis bandras šeimos gydytojas, o Vitkauskienė vaikų pediatrė. Gal čia atsiliepimai padėtų su apsisprendimu.
Atsakyti

Labas vakaras,rekomenduokit gera šeimos gydytoja Šiauliuose,Dainų poliklinikoje.Ačiū☺☺

Atsakyti