Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(witalyli @ 2007 08 22, 09:24)
Sveikos mamytės, norėjau paklaust gal kuri darė mišrainę morkos koriejietiškai aš buvau pirkus parduouvėj labai skanios ir aštrios tai norėčiau namie pasigamint, tik kažin kaip su tom morkom tarkuotom daryt ar kepint ar virt... g.gif  tai gal kuri žinot ir padėtumėt  blush2.gif

Nežinau, kaip daryti žiemai morkas korėjietiškai, bet greitam vartojimui yra toks prieskonių mišinys (ir kada aš išmoksiu nuotraukas įkelt? nu, apsileidimas, ne tas žodis... būtų daug paprasčiau ir aiškiau doh.gif ).
Būna prie prieskonių parduotuvėj. Pakelis toks kaip ir rudas ir dar yra ant jo morkų sutarkuotų nuotrauka. Užrašas rusiškai "Priprava dlia morkovi po - koreiski". Ant pakelio yra ir ruošimo eiga. Tikiuos supratot, ką norėjau pasakyti.
O jei tiksliai (pasidėjau pakelį sau po nosim), tai pakelio sudėtis tokia (verčiu pažosžiui): česnakas, skonio ir kvapo stiprintojas, čili, bazilikas, karis, juodieji pipirai, muskatinis riešutas. O gaminant reikia dar pridėti į sutrakuotas morkas aliejaus ir acto (rašo, kad pakaitintų iki užvirimo).
Manau, kad galima būtų bandyti ir žiemai taip pasigaminti, pridėjus visų minėtų prieskonių arba nusipirkus gatavą pakelį , tik gal pakaitinti reiktų.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2007 08 22, 12:46)
Nežinau, kaip daryti žiemai morkas korėjietiškai, bet greitam vartojimui yra toks prieskonių mišinys (ir kada aš išmoksiu nuotraukas įkelt? nu, apsileidimas, ne tas žodis... būtų daug paprasčiau ir aiškiau doh.gif ).
Būna prie prieskonių parduotuvėj. Pakelis toks kaip ir rudas ir dar yra ant jo morkų sutarkuotų nuotrauka. Užrašas rusiškai "Priprava dlia morkovi po - koreiski". Ant pakelio yra ir ruošimo eiga. Tikiuos supratot, ką norėjau pasakyti.
O jei tiksliai (pasidėjau pakelį sau po nosim), tai pakelio sudėtis tokia (verčiu pažosžiui): česnakas, skonio ir kvapo stiprintojas, čili, bazilikas, karis, juodieji pipirai, muskatinis riešutas. O gaminant reikia dar pridėti į sutrakuotas morkas aliejaus ir acto (rašo, kad pakaitintų iki užvirimo).
Manau, kad galima būtų bandyti ir žiemai taip pasigaminti, pridėjus visų minėtų prieskonių arba nusipirkus gatavą pakelį , tik gal pakaitinti reiktų.



Reikes paieskot parduotuvej ... mirksiukas.gif o kas gamina tos prieskonius,gal ne taip paklausiau...kokios firmos jie saldvos, snta marios ar dar kokie g.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2007 08 22, 21:24)
Reikes paieskot parduotuvej ... mirksiukas.gif  o kas gamina tos prieskonius,gal ne taip paklausiau...kokios firmos jie saldvos, snta marios ar dar kokie  g.gif

Ant pakelio rašo, kad Maskva, "Cikorija", bet kažkodėl dar paminėta ir Lenkija "Cikorija".
Atsakyti
Mainau cukinijas i uogienes stiklaini arba konservuotos misraines, galima ir i mezgimo ar nerimo siulu likucius. Arba saldumynus tongue.gif
Papildyta:
Uzsukamus nuo konservu stiklainius keiciu i piniginius vienetus:
mazesnius nei 0,5 l - 0,05 ct
0,5 l - 0,10 ct
1,0 l - 0,15 ct
1,5 l - 0,20 ct
didesni 0,25 ct
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2007 06 20, 15:42)
Galvoju, ar kuri rašėt labai skanų dalyką ( tinka prie mėsos, lašiakų...)
1kg mėsinių pomidorų
1kg česnakų
Viską per mėsmalę sumalti, įdėt druskytės pgl.skonį. Ir į stiklainius su užsukamu dangteliu. Nereik specaliai konservuot.
thumbup.gif dalykas, jau kaip mes mėgstam ir labai paprasta+ aštru 4u.gif

Tas super dalykas daba pas mane,kaip prieskonis...česnakų ilgai nereiks lupt...gal česnakai per švieži buvo...o gal pomidorai ne visai mėsiniai...o gal mūsų burnos per švelnios...
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2007 09 07, 18:53)
Tas super dalykas daba pas mane,kaip prieskonis...česnakų ilgai nereiks lupt...gal česnakai per švieži buvo...o gal pomidorai ne visai mėsiniai...o gal mūsų burnos per švelnios...



Nu galvoju kas čia per receptas g.gif Jau mane vien kilogramas česnakų baido ax.gif
Ar tikrai skanu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2003 08 13, 08:50)
Žaliasis daržovių troškinys
2 kg kopūstų,
1 kg žalių paprikų,
1 kg svogūnų,
2 kg neprinokusių pomidorų,
1 kg morkų, petražolių lapų,
0,5 stiklinės vandens, cukraus, druskos,
0,5 l aliejaus,
0,5 stiklinės acto (9 proc.), laurų lapų, maltų juodųjų pipirų.
Visas daržoves nuplauname (morkas nuskutame), supjaustome nedideliais gabalėliais ir paeiliui apkepame aliejuje. Daržoves sudedame į puodą, užpilame vandeniu, kuriame ištirpintas cukrus ir druska, ir troškiname. Nuplauname ir supjaustome petražoles. Į troškinį sudedame petražoles ir kitus prieskonius. Patroškiname 5 min.
Supilame actą, sumaišome ir karštą troškinį sudedame į iškaitintus stiklainius. Iš karto sandariai uždarome dezinfekuotais dangteliais.[/color]

Kažkaip kilo noras šiemet...užsiimt eksperimentais...pasirinkau apie 8 rec. iš šitos temos...padariau...visi guli sklepe...ateis jiems dar laikas...ale šitas buvo paskutinis...neprsiruošė nieks išnešt...baiginėjasi...nors šalia švieži pomidorai,agurkai...ale geras...jei spėsiu,reiks dar užmaišyt...visada darau su nukrypimais...dadėjau kalifjoro didelę galvą ir porą didelį...ir česnakas pas mane karalius...vargo daug,kai kiekvieną reik apkept...ale skanumėlis...
Atsakyti
labai aciu mielosios uz misrainytes,daug prisirasiau,reix ryt eit pamegint daryt ax.gif pirmas kartas tai tikiuos kad prisvilusiu blynu nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Siemet gaminau misraine pagal drauges recepta.Mano seimynai labai patiko.Misrainei reikia: 2 kg. morku,1 kg. agurku,1 kg. pomidoru,2 kg. paprikos,1 kg. svogunu,1 stikline aliejaus,20 juoduju pipiru zirneliu,2 valg. s. druskos,2 valg. s. cukraus,1 valg. s. acto esencijos,1 valg. s. medaus,1 stikline vandens. Morkas isvirti,nulupti ir supjaustyti 1 cm. griezineliais.Agurkus pjaustyti siaudeliais.Pomidorus nuplikyti karstu vandeniu,nulupti ir supjaustyti gabaliukais.Paprikas pjaustyti kasnio dydzio gabaliukais.Svogunus pjaustyti kubeliais ir kepti,ipylus 1 stikline aliejaus.Viska sudeti i viena puoda,sudeti pipirus,druska,cukru,acto esencija,medu ir vandeni.Ismaisyti ir pavirti.Tada misraine pilstyti i iskaitintus stiklainius ir uzsukti.Skanu tiek siltos,tiek saltos essen.gif
Atsakyti
BUROKELIŲ MIŠRAINĖ ŽIEMAI

4kg. žalių burokėlių,
0,5kg. Paprikos,
0,5kg .svogūnų,
1,5kg .raudonų pomidorų,
1st. Cukraus,
2 šaukštai druskos,
1st. 9% acto,
1st. Aliejaus,
maltu karčiūjų ir kvepainčiųjų pipirų,
2 galvos česnako.


PARUOŠIMAS
Sutarkuoti žalius burokelius,supjaustyti pomidorus skiltelėmis,svogūnus šiaudeliais,paprikas kubeliais,susmulkinti česnaką,viasas daržoves ir prieskonius sudėti į puodą išskyrus česnaką ir kaitinti 40 min.nuo užvirimo,po to sudėti česnakus ir kaitinti dar 10 min. Karštus burokėlius sudėti į stiklainius ir uždaryti.

SKANAUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sia misraine glime naudoti ir sriubai tereikia imesti kelias bulves i wuolia. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,noriu pasiūlyti tokią mišrainę su ryžiais 4u.gif


1 kg morkų
1 kg svogūnų
1 kg paprikos
400 gr ryžių plikytų
5 kg blanširuotų pomidorų
100 gr druskos
200 gr cukraus
0,5 l aliejaus
Nemaišant virti 1 val. ant silpnos ugnies ir 15 min virti maišant.
Viską į puodą dėti taip kaip surašyta.Sėkmės verdant, skanaus valgant. 4u.gif
Atsakyti
na mamytes ir as siemet nusprendziau isbandyti naujus receptus.. ax.gif
labai mane gundo zalioji darzoviu misraine g.gif reiks butinai pameginti..o kas gausis parasysiu kai paragausim mirksiukas.gif
Atsakyti