Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(Naira @ 2009 09 03, 11:05)
Sveikos  4u.gif
gal patarsit ir man. Ar indaploveje plautus stiklainius irgi reikia perpilti virintu vandeniu?

4u.gif


Taip
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 09 03, 09:16)
Merginos,o gal kuri darot salotas su kopūstais ir grybais g.gif Aš darydavau,bet paraknisau receptą  blush2.gif

Nežinau, ar toks buvo tavasis receptukas blush2.gif
Aš darau pagal šitą smile.gif
2-3 kg virtų grybų,
3kg kopūstų,
1kg morkų,
1kg svogūnų,
0,5 l aliejaus,
0,5 l pomidorų padažo,
100 g druskos,
100 g cukraus,
maltų pipirų pagal skonį,
druskos ir cukraus kiekį galite reguliuoti pagal save.

Grybus išvirti, kopūstus supjaustyti ir truputyje vandens apvirti, svogūnus ir morkas supjaustyti (sutarkuoti ), apkepti aliejuje, sudėti kopūstus, visus prieskonius, virtus grybus ir troškinti apie 1,5 val. po to sudėti į iškaitintus stiklainius.
Dėl šventos ramybės biggrin.gif , aš dar mišrainę su stiklainiukais pasterizuoju puode kokį 20 min., kad tikrai laikytųsi, nes su grybais juokai menki ax.gif
Dariau pagal šį receptuką 2 kartus, mišrainė labai skani ir man laikėsi, tfu, tfu, tfu...tik aš dar pasterizavau smile.gif
Jei kas darys, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaP: 03 rugsėjo 2009 - 12:12
QUOTE(merga @ 2009 09 03, 10:16)
Ot ačiū už receptuką  4u.gif ,kaip tik kažko panašaus ieškojau thumbup.gif .Tik klausimas kopūstus tikriausia žieminius dėjot g.gif

Papildyta:
Merginos,o gal kuri darot salotas su kopūstais ir grybais g.gif Aš darydavau,bet paraknisau receptą  blush2.gif

Dariau šią mišrainę,bet pagal mane geriau tinka ankstyvieji kopūstai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 09 03, 13:11)
Nežinau, ar toks buvo tavasis receptukas blush2.gif
Aš darau pagal šitą smile.gif
2-3 kg virtų grybų,
3kg kopūstų,
1kg morkų,
1kg svogūnų,
0,5 l aliejaus,
0,5 l pomidorų padažo,
100 g druskos,
100 g cukraus,
maltų pipirų pagal skonį,
druskos ir cukraus kiekį galite reguliuoti pagal save.

Grybus išvirti, kopūstus supjaustyti ir truputyje vandens apvirti, svogūnus ir morkas supjaustyti (sutarkuoti ), apkepti aliejuje, sudėti kopūstus, visus prieskonius, virtus grybus ir troškinti apie 1,5 val. po to sudėti į iškaitintus stiklainius.
Dėl šventos ramybės biggrin.gif , aš dar mišrainę su stiklainiukais pasterizuoju puode kokį 20 min., kad tikrai laikytųsi, nes su grybais juokai menki ax.gif
Dariau pagal šį receptuką 2 kartus, mišrainė labai skani ir man laikėsi, tfu, tfu, tfu...tik aš dar pasterizavau smile.gif
Jei kas darys, sėkmės 4u.gif


as darau pagal sita recepta, jau nepirmi metai. receptas ta spats, tik as dar dadedu prie paprasto pomidoru padazo, truputi laaabai astraus padazo, buna su cili pipirais pomidoru padazas. mums skonis tada geresnis, nes siaip labai svelni ta misraine.
supjaustytus kopustus, virtus grybus, pakeptus supjaustytus svogunus ir atskirai pakeptas tarkuotas morkas - sudedu i puoda, uzpilu ciut ciut aliejaus ir vandens truputi, viska verdu kol kopustai suminksteja, vis paziurint ir dapilant vandens, nes greit isgaruoja. tada i pabaiga dedu druska, pipirus, pomidoru padaza, astru padaza, smulkintu petrazoliu lapeliu. viskas dar kelias minutes perkaista ir pilu i stiklainius, uzsuku ir padedu siltai po kaldra. viskas. niekada nekaitinu, ir nebuvo kad kas negerai butu.

p.s. ta recepta kazkada radau vienam is konservavimo zurnaliuku, jis ten vadinosi "grybu siupinys" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 09 03, 12:05)
gal patarsit ir man. Ar indaploveje plautus stiklainius irgi reikia perpilti virintu vandeniu?

reikia perpilti verdančiu vandeniu. Verdančio vandens tempa apie 99 - 100 laipsnių.
Virintas vanduo gali būti suprantamas kaip kažkada buvęs verdantis.
Papildyta:
QUOTE(dani84 @ 2009 09 03, 16:33)
as darau pagal sita recepta,

iš šios normos gaunasi kiek litrų? Spėju, kokie 8 - 9 doh.gif
Atsakyti
Nori ir mano vyras misraines su kopustais ir grybais.As tai grybu nemegstu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 09 03, 13:11)



Tas pats ,tu auksas clap.gif yahoo.gif yess.gif assa.gif assa.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Laba,na ir skanumynų čia visokių bigsmile.gif Aš turiu tokį receptuką kuris skamba tai labai jau skaniai,gal kas esate bandžiusios? Kažkas panašaus turėtų gautis į Uncle Bens g.gif

Mišrainė su cukinija
viena didelė cukinija;
5 morkos;
3 vidutinio dydžio paprikos;
1 indelis koncervuotų ananasų;
poras arba cvogūnas.
Daržoves supjaustome gabaliukais ir troškiname apie 50 min.
Tada nupilame sultinį ir supilame marinatą.

Marinatas;nedidelė stiklinė aliejaus;
0,5 stiklinės acto;
1,5 stiklinės pomidorų padažo;
šaukštas cukraus;
šaukštas druskos,
šaukštas krakmolo;
puse šaukštelio čili pipirų.
Užpilame šį marinatą ant daržovių. Dar pakaitiname porą minučių ir dedame į stiklainius.
Atsakyti
Merginos ar kuri bandėt mišrainę palei tokį receptėlį ,radau jį SM g.gif
Agurkai, pomidorai, šparagines pupelės, aguročiai, burokėliai, grybai, paprikos praktiškai viskas.
Marinatui:
1 l vandens
100 g. cukraus
50 g. druskos
100 g. acto
bet aš acto pilu mažiau 80 g. švelnesnis gaunas marinatas. Prieskonius (krapus, pipirus, lauro lapus, česnaką, kalendrą ir pan. ) dedu į stiklainius.
Grybus prieš marinuojant išverdu, o po to nukošiu, sudedu į marinatą ir dar maždaug 10 min. paverdu.
Burokėlius išverdu, nulupu, supjaustau į kelias dalis jei dideli , kad tilptų į stiklainius, užpilu marinatu ir neuždengus pakaitinu stiklainiuose (5-10 min. ) priklausomai kokio dydžio stiklainis. Uždarau dangteliais ir viskas. Žiemą arba ir ne, juos tik išimi sutarkuoji ar susipjaustai ir nuostabiausios mišrainės ar salotos gaunas.
Agurkų ir pomidorų nekaitinu stiklainiuose su marinatu, nes sudėjus į stiklainius paruoštas daržoves užpilu virintu vandeniu maždaug 90 laipsnių karščio, jos pastovi 5-10 min., tada nupilu tą vandenį lauk ir užpilu paruoštu karštu marinatu. Uždengiu ir šiltai apkloju vienai nakčiai .
Šparagines pupeles nuvalius ir nuplovus reikia apvirti, minkštenes gaunas ir geriau pasisavina marinato skonį. Tada sudedu į stiklainius ir kaitinu stiklainiukuose užpylus marinatu. (0,5 l. stikl. -5-7 min. maždaug).
Papildyta:

NAUJA TEMA
Papildyta:
QUOTE(Terija:) @ 2009 09 04, 08:45)
Laba,na ir skanumynų čia visokių  bigsmile.gif  Aš turiu tokį receptuką kuris skamba tai labai jau skaniai,gal kas esate bandžiusios? Kažkas panašaus turėtų gautis į Uncle Bens  g.gif

Mišrainė su cukinija
viena didelė cukinija;
5  morkos;
3 vidutinio dydžio paprikos;
1 indelis koncervuotų ananasų;
poras arba cvogūnas.
Daržoves supjaustome gabaliukais ir troškiname apie 50 min.
Tada nupilame sultinį ir supilame marinatą.

Marinatas;nedidelė stiklinė aliejaus;
0,5 stiklinės acto;
1,5 stiklinės pomidorų padažo;
šaukštas cukraus;
šaukštas druskos,
šaukštas krakmolo;
puse šaukštelio čili pipirų.
Užpilame šį marinatą ant daržovių. Dar pakaitiname porą minučių ir dedame į stiklainius.



Reiks pabandyti,nes pas mane užderėjo cukinių doh.gif .Reik varyti miestan stiklainių (nes pritrūkau doh.gif biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Terija:) @ 2009 09 04, 08:45)



O ananasų indelis koks didesnis ar mažesnis g.gif
Papildyta:
Mamytės,o gal kuri žinoti kokių receptėlių su patisonais g.gif ,nes jų ir turiu tike ,kad nežinau kur dėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 04 rugsėjo 2009 - 07:54
Sveikutės,prisipirkau paprikų nes šiandiena akcija maximoje,ir turiu moliūga ,patarkit ką galėčiau pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti