Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(*AMRI* @ 2009 08 28, 08:36)
Labai megstu burokelius,bet nelabai moku juos pagaminti.Gal galetumes parasytirecepteliu kokiu misrainiu su burokeliais?Ir dar gal kas zino,sriubu rceptu(na tu kur parduotuvese buna jau gatavu pirkti).Buciau labai dekinga 4u.gif

Skaitant nuo pirmo puslapiuko tikrai yra ir sriubų ir mišrainių mirksiukas.gif Aš dariau agurkinę sriubą ir dar mačiau su pupelėm yra.
O burokėlių mišrainė, kurią aš dariau pagal kažkieno receptą ir man labai skani yra keliais postais auksčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Neri29,2009 08 20, 20:48]
Sveikos, net sarmata rasyti blush2.gif
Prizadejau receptuku ideti, bet dingau pati kelioms dienoms. O cia per ta laika tiek priraset puslapiu doh.gif

Zadeti mano receptukai: 4u.gif
AGURKINE SRIUBA:
1 kg. perliniu kruopu (isvirti)
1 kg. morku (tarkuoti burokine tarka)
2 kg. agurku (neluptu, pjaustytu kubeliais)
1 kg. svogunu (kubeliais)
1 kg. pomidoru

3 saukstai druskos
1/2 stiklines cukraus
2/3 stiklines acto
prieskoniu (Lauro lapeliai, pipirai, kvapnieji pipirai)

morkas ir svogunus apkepti aliejuje, kol suminkstes siek tiek. Visusproduktus sudeti i puoda , ir troskinti kol suminkstes . Acta pilti jau i pacia pabaiga. supilti i stiklainius , uzsukti, apversti ir siltai apkloti iki ryto biggrin.gif
As pati agurku visada dedu siek tiek daugiau.

O kai ziema tingisi gaminti, tai paprasciausia. Imeti i vandeni sultinio kubeli, kelias bulvytes supjaustai, suverti sia kose, ir agurkine sriuba gaunasi. Super . wub.gif

Bandysiu šiandien šitą virti , perlines jau išsiviriau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=*Nerutė *,2009 08 28, 13:19]
[quote=Neri29,2009 08 20, 20:48]
Sveikos, net sarmata rasyti blush2.gif
Prizadejau receptuku ideti, bet dingau pati kelioms dienoms. O cia per ta laika tiek priraset puslapiu doh.gif

Zadeti mano receptukai: 4u.gif
AGURKINE SRIUBA:
1 kg. perliniu kruopu (isvirti)
1 kg. morku (tarkuoti burokine tarka)
2 kg. agurku (neluptu, pjaustytu kubeliais)
1 kg. svogunu (kubeliais)
1 kg. pomidoru

3 saukstai druskos
1/2 stiklines cukraus
2/3 stiklines acto
prieskoniu (Lauro lapeliai, pipirai, kvapnieji pipirai)

morkas ir svogunus apkepti aliejuje, kol suminkstes siek tiek. Visusproduktus sudeti i puoda , ir troskinti kol suminkstes . Acta pilti jau i pacia pabaiga. supilti i stiklainius , uzsukti, apversti ir siltai apkloti iki ryto biggrin.gif
As pati agurku visada dedu siek tiek daugiau.

O kai ziema tingisi gaminti, tai paprasciausia. Imeti i vandeni sultinio kubeli, kelias bulvytes supjaustai, suverti sia kose, ir agurkine sriuba gaunasi. Super . wub.gif

Bandysiu šiandien šitą virti , perlines jau išsiviriau thumbup.gif
[/quote]

Itariu kaip tai skanu, manieji ir vel tokio dalyko nevalgo. doh.gif Kaip isauklet?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 28, 13:34)
Itariu kaip tai skanu, manieji ir vel tokio dalyko nevalgo.  doh.gif Kaip isauklet?

pabandyk kelias dienas prieš tai išvis nieko neduot valgyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 28, 12:34)
Itariu kaip tai skanu, manieji ir vel tokio dalyko nevalgo.  doh.gif Kaip isauklet?

as nuo mazu dienu jei bandydavo ka priestarauti, sakydavau kad ne pageidavimu sou,kas pagaminta ta ir valgot, tai dabar viska kramsnoja tiek mesytes,tiek salotas,tiek darzoves tiek vaisius,zuvi ir t.t.... ir ausys linksta lotuliukas.gif
Atsakyti
My Webpage
Na va mano agurkinė sriuba , dar karšta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2009 08 28, 17:44)
My Webpage
Na va mano agurkinė sriuba , dar karšta  thumbup.gif

nu grazu , panasus vaizdelis ir mano smile.gif o kiek tau stiklainiu gavosi ?
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2009 08 28, 18:46)
nu grazu , panasus vaizdelis ir mano smile.gif o kiek tau stiklainiu gavosi ?

Iš visos normos išėjo 16 puslitriukų , tik aš pyliau vandens nors jo receptūroje nėra , be vandens būtų buvę per sausa g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2009 08 27, 18:52)
Papūgėle , aš norėjau obuolių sūrio recepto  blush2.gif . Labai visų atsiprašau , kad aš čia ne į temą  blush2.gif

yra atskira tema apie obuolių sūrį pasivartyk ją yra tikrai super patarimų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 28 rugpjūčio 2009 - 18:15
*Nerutė *
as vakar irgi dariau agurkine misraine agurku sriubai . Modifikavau recepta . Pirmiausiai mesmale sumaliau morkas ir pomidodus . Dejau 3,5 kg agurku . Perliniu kruopu tik 0,4 kg . Druskos 6 v.s. Cukraus 1 stikline . Pyliau 4 st vandens . 300ml raudonojo vyno acto 7 procentu . Isejo 9,5 litro misraines .
O is to kas liko iskart virem sriuba . Visiems l l l patiko . Receptas super .
Atsakyti
ka radau interneto platybese thumbup.gif pati nedarysiu, nes nebalgau zuvies
Naminiai žuvies konservai (Jolantos)
INGREDIENTAI:

1 kg. bet kokios žuvies,
0,5 kg. morkų,
0,5 kg. svogūnų,
300gr. aliejaus,
įvairių prieskonių žuviai,
50 gr. cukraus,
druskos pagal skonį,
0,5 litro vandens.


GAMINIMAS:

Morkas, svogūnus supjaustome griežinėliais, žuvį geriau didesniais gabaliukais ir dedam viską į puodą sluoksniuodami. Poto gerai ištirpiname cukrų, druską, prieskonius ir supilame į puodą, ant galo supilame aliejų. Verdame ant silpnos ugnies 1 valandą.


Obuolių salotos žiemai

INGREDIENTAI:

1 kg paruoštų obuolių,
450 g nuluptų svogūnų,
200 g aliejaus,
45 g cukraus.


GAMINIMAS:
Svogūnus supjaustykite storokais griežinėliais ir trumpai pakepinkite aliejuje, kol pusiau suminkštės, tuomet suberkite cukrų, išmaišykite. Į juos sudėkite nuluptus (be sėklalizdžių), į 8 dalis skiltelėmis supjaustytus obuolius ir 2-3 min. uždengus pakaitinkite (obuolių skiltelės neturi ištižti).

Karštą (verdančią) masę šaukštu dėkite į karštus, sausai iškaitintus 0,5 l talpos stiklainius ir tuoj pat hermetiškai uždarykite dezinfekuotais dangteliais.

Česnakinės cukinijų salotos (Ramunės)

INGREDIENTAI:

1,5 kg kubeliais supjaustytų cukinijų,
100 g česnakų,
100 g krapų,
2 šaukštai cukraus,
1 šaukštas druskos,
0,5 stiklinės aliejaus,
100 ml obuolių acto.


GAMINIMAS:

Susmulkintus česnakus, krapus ir cukinijas sumaišykite su cukrumi, druska, aliejumi ir actu. Palaikykite 2-3 val. Tada sudėkite į paruoštus stiklainius ir kaitinkite 0,5 l stiklainius 20 min., o 1 l. - 30 min. Sandariai uždarykite.

Atsakyti
nusipirkau stiklainiu galvoju nu dabar tai marinuosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu ir primarinavau doh.gif kone visus stiklainius sunaudojau nusipirktus (negalvojau kad tiek daug iseis)receptuka raddau sitoj temelej rodos,tik nepamenu kieno,nes nusikopijavus buvau,taigi:

Pupelių 2kg
pomidorų 2,5kg
paprikų iki 0,5kg
druskos 2 šaukštai
cukraus 2 šaukštai
1 stiklinė acto 9proc.(buvo parasyta acto 0.9% g.gif kadangi turejau tik 9% tai toki dejau,sakau gal klaida ten isivelus buvo,skonio mano akim nepagadino biggrin.gif )
1,5 stiklinės aliejaus
po 200g česnako, petražolių šaknų

Pomidorus, česnakus, papriką, petražoles sumalti per mėsmalę, supilti aliejų, actą, cukrų, druską ir pakaitinti iki užvirimo.Tą masę užpilti šaltas - virtas pupeles. Viską kaitinti ant mažos ugnies 35 - 45 min. Supilstyti į stiklainius ir uždaryti. Skanaus!


tik as dar dejau astriuju pipiru,ir siaip daugiau visokiu astriu prieskoniuku blush2.gif gavosi be proto daug mano akim:13 stiklainiuku po 0.5l ir 2 po 0.6l doh.gif doh.gif kiek virdama ragavau tai tikrai skanu 4u.gif isejo lygiai tiek stiklainiuku ir tik verdant paragaut doh.gif
Atsakyti