Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(kriro @ 2008 09 15, 12:09)
na, aš  noriu pkalausti, o tai tą plėvelę ant braškių kada reikia dėti ir kaip ją prie žemės pritvirtinti? pas amne daug braškių yra ir jos tokios na, metinukjės dar tik, bet pavargau su žole kovot, nes kaimynai neravi adržo savo, visos žolės pas mane perlipa, tai galvoju gal ta plėvelė padėtų? kažin, ar galima ją tiesti dabar?


Kaip tiksliai reikia, tai ir nežinau g.gif Bet aš dalį dengiau ankstyvą pavasarį, o kitą dalį uždengiau po derliaus, apšienavus lapus. Kaip jos su ta plėvele žiemos nežinau, dar neturiu patirties. O prie žemės tvirtinau storesnę vielą sulenkus pasagėlės forma - prikaliau prie žemės ir tiek tongue.gif
Gal kas gali pasakyti, kaip jos žiemoja po ja? g.gif
Nes aš tai tik pavasarį apie tai galėsiu parašyti lotuliukas.gif
Atsakyti
tai aš tuomet lauksiu pavasario biggrin.gif
Atsakyti
Labas, uogyčių mylėtojos smile.gif
Sigute***, labai malonu, kad jus čia sutikau smile.gif Savo senasias braškes žadu naikint, o naujos beveik derliaus nedavė - irgi mesiu lauk. Kur pas mus nusipirkt gerų daigelių, iš turgaus nenoriu, gal Dembavoj? Ar teko iš ten pirkt? Ir gal kokią veislikę patartumėt ax.gif
Atsakyti
O gal kas turit idėjų, kaip man žiemai braškes ir žemuoges balkono loveliuose "preparuoti"? Labai norėčiau išsaugoti kitiems metams... ax.gif
Atsakyti
Geriausias budas balkoninem braskem ziemoti - pasodinti i zeme. Balkone braskes auginu 4 metai, viska isbandziau. Kuo greiciau kur nors sodink, nes nebespes isisaknyti. Saviskes pasodinau pries menesi. Turiu raudonais ziedais, siemet auginau laipiojancias - vijoklines (tapau grazios reklamos auka)..
Atsakyti
ar imanoma tai 'vijoklinei' braskei perziemot bute? balkone tikrai issals g.gif
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2008 10 03, 15:41)
Geriausias budas balkoninem braskem ziemoti - pasodinti i zeme. Balkone braskes auginu 4 metai, viska isbandziau. Kuo greiciau kur nors sodink, nes nebespes isisaknyti. Saviskes pasodinau pries menesi. Turiu raudonais ziedais, siemet auginau laipiojancias - vijoklines (tapau grazios reklamos auka)..



Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 10 03, 17:36)
ar imanoma tai 'vijoklinei' braskei perziemot bute? balkone tikrai issals g.gif

Nebent saltame rusyje (apie 0 laipsniu) retkarciais sudrekinant. Mano rusys siltas - neislaike. Bandyk, gal kaip nors issaugosi. Siaip nesiltoj ir nesaltoj (apie +10) laiptineje is 5 daigu man isgyveno 2 ir dave derliu. Sekmes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 04 spalio 2008 - 09:13
Sveikutes ax.gif As is balkono zemuoges isinesiau i kambari ir jos toliau zydi, mezga bigsmile.gif O jei remontantines braskes isinesciau i kambari? g.gif tikriausiai kitais metais jau butu niekam tikusios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 04 spalio 2008 - 10:38
QUOTE(milereta @ 2008 10 04, 10:12)
Nebent saltame rusyje (apie 0 laipsniu) retkarciais sudrekinant. Mano rusys siltas - neislaike. Bandyk, gal kaip nors issaugosi. Siaip nesiltoj ir nesaltoj (apie +10) laiptineje is 5 daigu man isgyveno 2 ir dave derliu. Sekmes.


Gal reiktų laiptinėj ir man pabandyt..
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2008 10 04, 12:37)
Sveikutes  ax.gif  As is balkono zemuoges isinesiau i kambari ir jos toliau zydi, mezga  bigsmile.gif  O jei remontantines braskes isinesciau i kambari?  g.gif  tikriausiai kitais metais jau butu niekam tikusios?

As 2 kartus nesiau i kambari ir, po kiek laiko, pas mane jas apipuldavo amarai (nezinau is kur jie islysdavo), jos pradedavo skursti. Paskui nebebandziau. Gal tau bus kitaip. Siaip braskems visada reikalingas polisio periodas..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Reikia jusu patarimo blush2.gif Kaip manot,kada geriau braskytes sodint g.gif dabar ar jau geriau pavasari? Ir dar,gal kokia veisle patarsit blush2.gif
Atsakyti