Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(Sigute*** @ 2008 09 01, 21:07)
Foto daryta šiandien, žydi  labai gausiai, žalių uogų tai pat, noksta jau lėčiau. Veislės nežinau, bet  man jos patinka uogas valgome nuo birželio iki spalio.

ir aš tokias pasisodinau prieš kelias savaites.. į veislių pavadinimus nesigilinau kai pirkau.. tiesiog žinau kad remondantinės ir tiek lotuliukas.gif na kt met žiūrėsim kaip čia bus biggrin.gif

o kaip paruošt bražkes žiemai?? ar tiesiog palikt ir psio???
Atsakyti
Tas mano paruošimas tai :lapai nupjauti buvo tuoj po uogų , nuravėtos, išjiaustyti ūsai, kur reikia atsodintos, visų be išimties žemė išpurenta. Šiemet turėjau likusių durpių, tai jas paskleidžiau tarp braškių, truputi žalių Kemiro trašų, bet nepersistengiu, nemyliu aš trašų. Ir manau visas paruošimas, jei dar ūsiokų prisiaugins, išpjausiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2008 09 01, 22:57)
Tas mano paruošimas tai :lapai nupjauti  buvo tuoj po uogų ,  nuravėtos, išjiaustyti ūsai, kur reikia atsodintos, visų be išimties žemė išpurenta. Šiemet turėjau likusių durpių, tai jas paskleidžiau tarp braškių, truputi žalių Kemiro trašų, bet nepersistengiu, nemyliu aš trašų. Ir manau visas paruošimas, jei dar ūsiokų prisiaugins, išpjausiu.  mirksiukas.gif

o jei aš braškes sodinauliepos pradžioj.. dabar jos prileido naujų lapų.. krūmukai gražūs.. ar reikia nupjaut lapus???
Atsakyti
Tik ūsus nupjauk, o lapukai, kereliai tegul auga, kaupia jėgas žiemai, ruošiasi naujam derliui. mirksiukas.gif
Atsakyti
aciū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
O gal zinote ka su tom Mont Everest "ale vijoklinemis" braskemis padaryt pries ziema? Jos leidzia tuos usiukus, kuriuos reikia priristi ar dar kazkaip kitaip pritvirtinti, kad laikytusi kaip vijokliai. Ugyciu kiek zinau turetu buti iki spalio net. Bet va kaip jas paruosti ziemai? Ar palikti viska kaip yra , ar kokius lapus nuskabyti? O gal isvis viska reikes nupjauti palei zeme? g.gif
Atsakyti
Na patarti tiksliai nieko negaliu, bet kaip pasiskaičiau čia forumetai susidariau nuomonę kad tai tos pačios veislės kur ir mes turime ir valgome iki rudens, tik joms leidžiama ūsuotis ir jas raišioja, ir žinoma skiriasi jų kaina. Gal aš klystu bet kas jas isigijo taip teigia. O kaip yra iš tikrųjų, gal kas iš turinčių jas pasisakys. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 07, 23:42)
taip ir aš norėčiau  rolleyes.gif  o kaip laistyt??


sorry, įsiterpsiu į jūsų diskusijas, nors gal per vėlai nes jau rugsėjis.

labai pasiteisinęs būdas mirksiukas.gif tokiose nedidelėse lysvėse drėgmės joms pakanka, per sausras neišdega, o jei skylės pakankamai didelės - tai vandens pakanka, kiek patenka per augalus ir skyles.
Auginau su šiaudais, ir kitais būdais - šis tikrai puikiausias ir sakyčiau ne tinginių, bet protingų žmonių darželis tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Diglė @ 2008 08 30, 08:34)
Sveikutės, o naujai sodintus ūsus prieš žiema pridengiat kuo nors?


reikia pasodinti iki rugsėjo vidurio, kad spėtų įsišaknyti. Dengti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 09 02, 09:02)
O gal zinote ka su tom Mont Everest "ale vijoklinemis" braskemis padaryt pries ziema? Jos leidzia tuos usiukus, kuriuos reikia priristi ar dar kazkaip kitaip pritvirtinti, kad laikytusi kaip vijokliai. Ugyciu kiek zinau turetu buti iki spalio net. Bet va kaip jas paruosti ziemai? Ar palikti viska kaip yra , ar kokius lapus nuskabyti? O gal isvis viska reikes nupjauti palei zeme? g.gif

aš irgi turiu šitų braškių. tik nežinau ką daryt su ateinančia žiema. gal tiesiog ūsus reikia paguldyti ir pridengti? lauksim žinančių. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, isiterpsiu jei galima. ar dar ne per velu sodinti braskes? ir kur aplink KAuna ju galima nusipirkti? turguje neradau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ita2: 12 rugsėjo 2008 - 12:45
na, aš noriu pkalausti, o tai tą plėvelę ant braškių kada reikia dėti ir kaip ją prie žemės pritvirtinti? pas amne daug braškių yra ir jos tokios na, metinukjės dar tik, bet pavargau su žole kovot, nes kaimynai neravi adržo savo, visos žolės pas mane perlipa, tai galvoju gal ta plėvelė padėtų? kažin, ar galima ją tiesti dabar?
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2008 09 12, 12:43)
ir kur aplink KAuna ju  galima nusipirkti? turguje neradau g.gif


Mačiau Senukuose (Pramonės ir Megoj)
Atsakyti