Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos salotos

Jau ne viena karta dariau vistienos salotas pagal si recepta: Šiltos vištienos salotos su mozzarella. Man ir MB jos laaabai skanios! Pirma karta dariau tiksliai pagal recepta, o dabar jau varijuoju pagal saldytuvo turini, nors nuo esmes stipriai nenukrypstu. Rytoj jas vel zadu daryti, tik desiu mesyte nuo slauneles, vietoj pomidoriuko desiu agurkeli, iceberg salota,o vietoj druskytes - sojos padaziuka ir nedesiu avokado. Valgome su skrudinta duonyte. Apsivalgymas!
Nuosirdziai dekoju Nerytei uz recepta! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 21 spalio 2011 - 21:13
Salotos su vistienos kotletukais
1 pakuote vistienos kotletu Ciki
3-4 vidutinio dydzio bulves
Stiklainiukas marinuotu sparaginiu pupeliu
Majonezas
Druska,juod.pipirai
Isvirtas ir atvesiusias bulves supjaustom griezineliais,keptuveje apkeptus kotletukus-juostelemis.Sparagines pupeles padaliname i kelias dalis.Viska pabarstome juod.pipirais,dedame majonezo ir atsargiai ismaisome.
Atsakyti
Taip pat galima vadinti salotomis. Jos tinka liekniejančioms, net labai, taupantiems laiką bei pinigus, bei norinčioms tiesiog save skaniai pamaloninti.
Receptas:)
Atsakyti
kepta vistienos file, iceberg salotos, pomidoras, agurkas, paprika, kukuruzai koncervuoti, juodos alyvuoges, tarkuotas dziugo suris. vistos file gabaliukus pamarinuoju ( medus, balzaminis actas, garstycios, alyvuogiu aliejus, druska, pipirai) iskepu. kol vista kepa pasiruosiu tiek leksciu, kiek bus valgytoju ir i jas paplesau salotu, pabarstau pjaustytu darzoviu, ant virsaus sudedu vistos gabaliukus ir apslakstau padazu ( saukstelis medaus saukstelis garstyciu, pora saukstu aliejaus ir balzaminio acto ar citrinu sulciu, viska sumaisau), patrupinu dziugo surio ir vuola smile.gif kartais jei noriu gaivesnio skonio dar imetu obuolio griezineliu, o suri pakeiciu graikiniais riesutais.
Atsakyti
pasikartosiu, vakar ismeginauu salocikes 'Paslaptis" pagal rusaites:
vistienos krutinele virta,
200-300 gr sampinjonu,
4 marinuoti agurkeliai,
mazas indelis koncervuotu anansu,
150 g olandisko surio,
svogunas didokas,
majonezas koki megstate
eiga:
vistytes krutinele isvirti ir supjaustyti kvadrateliais, sampinjonus apkepti su svogunais, agurkelius supjaustyti kvadrateliais, suri stambiai sutarkuoti per burokine tarka, ananasus galima stambiau, as pjausciau smulkiau ir pabaigoj uzpilti majonezu ir gerai ismaisyti, paskatininti baziliku ar kitais megiamais prieskoniais, papuosti metos sakele (p.s.) cia mano improvizacija ax.gif
idedu nuotrauka, ji skolinta, saltinis kuharka.ru
user posted image
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 11 11, 08:36)
pasikartosiu, vakar ismeginauu salocikes 'Paslaptis" pagal rusaites:



Bent jau pagal produktus ir nuotrauka atrodo labai skanu. O koks jusu komentaras? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 11 11, 23:48)
Bent jau pagal produktus ir nuotrauka atrodo labai skanu. O koks jusu komentaras? bigsmile.gif

mes salotu megejai ypac tokiu na sakykime elementariu, aisku skanu butu ir su pirktine rukyta vistienos kulsele pasigaminti, zdz kai pabodusios kitos galima pasigamini ir sias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 11 12, 00:48)
Bent jau pagal produktus ir nuotrauka atrodo labai skanu. O koks jusu komentaras? bigsmile.gif

Aš gaminau šias vištienos salotas. Šiap skanu, tik aš naudojau naminę vištienos krūtinėlę, tai truputį buvo sausoka. Bet šiaip skanu smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi nesikartosiu, nes visų receptų neskaičiau. Tai gi, rašau savo mėgstamiausių vištienos salotų receptą. Reikės rūkytos vištienos (aš perku ketvirčius ir nusipjaustau mėsytę) pekino kopūsto, vynuogių be kauliukų (jeigu su kauliukais tuomet juos išrinkti) majonezo, koncervuotų kukurūzų. Pekiną, vynuogės ir vištieną supjaustome. Viską sudedame į dubenį ir gerai išmaišome su majonezu. Nepamirštame druskytės ir pipiriukų rolleyes.gif Skanaus 4u.gif
Atsakyti
visu receptu neskaiciau tai galiu ir pasikartot, bet man si misraine nerealiai skani. Reikes:
2 vnt vistienos rukytu ketvirciu ( galima ir rukyta krutinele)
1 didelis indelis koncervuotu ananasu
2 mazi indeliai koncervuotu raudonu pupeliu
200 - 300 g fermentinio surio
Majonezas

Vistiena supjaustom gabaliukais, ananasus perku gabaliukais dar siek tiek pasmulkinu jei didesnis gabaliukas pasitaiko. Pupeles reikia is skardiniu supilti i kiaurasamti ir nuplaut. Fermentini suri supjaustau kubeliais ir majonezas galima viska ismaisyt arba sluoksniuot. Jei kas megsta galima dar juodu alyvuogiu be kauliuku idet.

Skanaus !!!!
Atsakyti
Atsiprašau, jei jau buvo kažkur minėtos šios vištienos salotos, bet labai noriu pasidalinti ir aš savo receptu. Man net dabar seilės kaupiasi jas prisiminus... ax.gif

Proporcijų nerašau, nes darau iš akies, pagal savo skonį:
Virta vištienos krūtinėlė
Obuoliai (geriau saldarūgščiai, bet ne saldūs)
Saliero stiebų

Išvirtą krūtinėlę susmulkiname, salierus ir obuolius smulkiais gabaliukais supjaustome ir viską sumaišome su majonezu (aš dedu geresnį riebesnį), druska, pipiriukas.
Skonis bent jau man pasakiškas! wub.gif

Salierų tikrai nepagailiu, obuoliukų pagal skonį, kiek kam norisi gaivumo ar rūgštelės.
Skanaus!
Atsakyti
man skanios: kepta vištienos filė, alyvuogės, pekino kopustas, pomidoras, agurkas ir majonezas
Atsakyti