Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos salotos

[quote=georgiana,2011 11 11, 10:36]
pasikartosiu, vakar ismeginauu salocikes 'Paslaptis" pagal rusaites:
vistienos krutinele virta,
200-300 gr sampinjonu,
4 marinuoti agurkeliai,
mazas indelis koncervuotu anansu,
150 g olandisko surio,
svogunas didokas,
majonezas koki megstate
eiga:
vistytes krutinele isvirti ir supjaustyti kvadrateliais, sampinjonus apkepti su svogunais, agurkelius supjaustyti kvadrateliais, suri stambiai sutarkuoti per burokine tarka, ananasus galima stambiau, as pjausciau smulkiau ir pabaigoj uzpilti majonezu ir gerai ismaisyti, paskatininti baziliku ar kitais megiamais prieskoniais, papuosti metos sakele (p.s.) cia mano improvizacija :ax

Išbandyta, skanu 4u.gif
Atsakyti
Paprastos ir lengvos, tikras džiaugsmas skarndukui thumbup.gif

Gaminam:

Ant lėkštės prilaužome Aisbergo salotų sluoksniuką.
Ant jų dėliojame plonai pjaustytas konservuotų persikų skilteles.
Ant viršaus - plonai pjaustytus šviežios kriaušės griežinėlius.
Na ir galiausiai - pripjaustome ir rateliu išdėliojame virtos vištos krūtinėlės griežinėlius.
Padažiuką gaminame iš majonezo, perpus mažiau švelnių garstyčių ir žiupsnelio kario.

O čia mano Mamos variantas:

Ant lėkštės prilaužome Aisbergo salotų sluoksniuką.
Ant jų paskirstome avokado kubelius.
Ant viršaus - plonai pjaustyti šviežios kriaušės griežinėliai.
Na ir galiausiai - pripjaustome ir salotas "užklojame" virtos vištos krūtinėlės griežinėliais.
Viršutinis sluoksnis - smulkinti graikiški riešutai.
Padažiukas toks pats kaip ir mano variante thumbup.gif


Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pingvinukas lolo: 29 kovo 2012 - 00:37
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 10:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Na ir as busiu "beveik" isbandzius jusu salotas.... smile.gif tik vistyte naudojau virta (nes recepta perskaiciau tuomet, kai ji jau buvo puode biggrin.gif ) Bet visvien, super salotos!
Atsakyti
QUOTE(CYRENE @ 2012 01 04, 02:18)
Atsiprašau, jei jau buvo kažkur minėtos šios vištienos salotos, bet labai noriu pasidalinti ir aš savo receptu. Man net dabar seilės kaupiasi jas prisiminus...  ax.gif

Proporcijų nerašau, nes darau iš akies, pagal savo skonį:
Virta vištienos krūtinėlė
Obuoliai (geriau saldarūgščiai, bet ne saldūs)
Saliero stiebų

Išvirtą krūtinėlę susmulkiname, salierus ir obuolius smulkiais gabaliukais supjaustome ir viską sumaišome su majonezu (aš dedu geresnį riebesnį), druska, pipiriukas.
Skonis bent jau man pasakiškas!  wub.gif

Salierų tikrai nepagailiu, obuoliukų pagal skonį, kiek kam norisi gaivumo ar rūgštelės.
Skanaus!

Aš darau labai panašias. Imu krūtinėlę virtą, agurkus žalius ir marinuotus salierus (būna pirkti tokie balti "makaronai" stiklainėlyje). Sumaišau majonezą su trupučiu garstyčių ir dedu ant šių salotų. Labai skanu. Labai.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kažkada svečiuose teko valgyti labai skanias salotas, bet pamenu tik tiek, kad jose buvo virta vištienos krūtinėlė ir brokoliai, kitų produktų nepamenu. Viskas buvo labai labai smulkiai supjaustyta ir sumaišyta berods su majonezu. Gal kuri žinot šį recepta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pabuciuota @ 2012 08 02, 15:11)
Sveikos smile.gif Kažkada svečiuose teko valgyti labai skanias salotas, bet pamenu tik tiek, kad jose buvo virta vištienos krūtinėlė ir brokoliai, kitų produktų nepamenu. Viskas buvo labai labai smulkiai supjaustyta ir sumaišyta berods su majonezu. Gal kuri žinot šį recepta? smile.gif


Man atrodo į tokias salotas galite bet ką dėti: ir agurką, pomidorą, kukurūzą. Vynuogės labai skanu su vištiena.
Atsakyti
Sveikos. Pastebejau, kad daug kur naudojat majoneza, o gal zinot koki receptuka salotu be majonezo, tokiu lengvu? ax.gif
Atsakyti
Su aliejumi, pvz.?
Atsakyti
Tai manau daugumoje salotų majonezą galima pakeisti aliejumi.
Aš dažniausiai darau iš to, kas guli šaldytuve: pekinas, paprika, pomidorai, agurkai, vištiena, pagardinu šviežiais krapais, žolelėmis, pipirais, druska. Padarau padažiuką iš aliejaus ir citrinos sulčių. Puikiai tinka ir kopūstas (baltas ar raudonas, taip pat ir žiedinis), konservuoti kukurūzai, brokoliai, kas mėgsta saldų derinį - vynuogės, persikai, ananasai, mango.
Retai laikausi receptų, dažniausiai improvizuoju, iš to ir gimsta skaniausi patiekalai smile.gif

Vienas man patikusias salotas vasarą radau inertnete, įdedu nuorodą - vištienos salotos su avokadu: http://www.mamosrece...otos-rasos.html
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 11:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu

Išbandžiau šias salotas, na tikrai super thumbup.gif Visiems svečiams laaabai patiko! Be galo paprasta ir skanu. Padažą dariau iš Hamkerio ir virinto vandens.
Atsakyti
Manasis salotų su vištiena variantas : kepta vištienos krūtinėlė, salotų lapai, agurkas, pomidoras. Padažas : natūralus jogurtas + garstyčios, šiek tiek pipirų.
Čia yra nuotraukytė kaip jos atrodo 4u.gif
https://www.facebook...5...e=1
Atsakyti
As su dziovintaios pomidorais darau vistienos salotas thumbup.gif Tikrai labai skanios-
virta vistienos krutinele,zalias agukas,mazi marinuoti agurkeliai,pekino salota,poras ir dziovinti pomidorai,viska sumaisai su Helmans majonezu ir vsio,niam niam thumbup.gif
Atsakyti