Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

QUOTE(linette @ 2009 04 10, 20:17)
mano margučiai  ax.gif


Koks grozis bigsmile.gif wub.gif , net pavydas ima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2009 04 10, 19:17)
mano margučiai  ax.gif

wub.gif wub.gif wub.gif siaubas kokie grazus... o i kokius dazus merkei? sintetinius, kad tokios ryskios spalvos?
Atsakyti
Kazkuri klausete kaip gaunasi kiausinis dazytas su ryziais, stai taip man gavosi... tik as neturejau baltu kiausiniu, daziau su kaimiskais tai nelabai ryskiai gavosi, ant balto graziau but buve ax.gif

user posted image
Atsakyti
O kaip nugramdyti tuos ruzavus atspaudus nuo baltu kiausiniu?
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2009 04 10, 17:17)
mano margučiai  ax.gif


Koks grozis wub.gif Mano jau nublanko visai pries jusu doh.gif
Ir as vakar pasiterliojau su vasku,dariau su parafino zvakute.Gavosi,bet labai paprasti pas mane blush2.gif

QUOTE(black_angel @ 2009 04 11, 08:24)
O kaip nugramdyti tuos ruzavus atspaudus nuo baltu kiausiniu?


Nugramdyt tai nugramdziau su indu plovikliu ir kempinele,bet niekam nepatariu to daryt,nes toj vietoj dazai gerai nebekanda,plemuoti manieji liko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bechnaz: 11 balandžio 2009 - 11:10
Man irgi taip atsitiko, tik as is karto pagalvojau, kad gali taip atsitikti, ir kai uzdejusi zolyte surisau kiausinuka i pedkelnes gabaliuka, tai pasistengiau, kad surisimas butu toj vietoj, kur buvo antspaudas. Gavosi visai neblogai, nors aplink truputi ir blyskesne spalva. Ka padarysi, gyveni - mokaisi ax.gif
Atsakyti
Štai ir mūsų margučiai ax.gif Dažyti natūraliai, tik svogūnų lukštuose su įvairiom žolelėm, hibiskų, šlamučio žiedais. Išėjo kai kurie labai šviesūs, bet visvien gražūs, mieli akiai ir širdžiai rolleyes.gif . Pas mus šįkart šviesios velykos biggrin.gif Anksčiau dažydavom su medvilnės dažais, tai išeidavo tamsūs- labai tikdavo raižyti. Visgi, šiemet raižyt tiks tik vienas tamsesnis kiaušinukas ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2009 04 10, 19:17)
mano margučiai  ax.gif


thumbup.gif

QUOTE(jurvite @ 2009 04 11, 13:40)
Štai ir mūsų margučiai ax.gif Dažyti natūraliai, tik svogūnų lukštuose su įvairiom žolelėm, hibiskų, šlamučio žiedais. Išėjo kai kurie labai šviesūs, bet visvien gražūs, mieli akiai ir širdžiai rolleyes.gif . Pas mus šįkart šviesios velykos biggrin.gif Anksčiau dažydavom su medvilnės dažais, tai išeidavo tamsūs- labai tikdavo raižyti. Visgi, šiemet raižyt tiks tik vienas tamsesnis kiaušinukas ax.gif



thumbup.gif
Labai gražūs visų margučiai wub.gif
Atsakyti
Jurvite, labai gražūs tavo kiaušinukai išėjo, tokie marmuriniai...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 11, 09:04)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  siaubas kokie grazus... o i kokius dazus merkei? sintetinius, kad tokios ryskios spalvos?

jo į tuos kur vilną dažo , nesveika jie , bet mano kiaušinių nieks nevalgo schmoll.gif , o velykų rytą tai su svogūnų lukštais dažom tai tuos ir suvalgom ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, siemet teko pirma kart daryt margucius,ir dar be spalvu,tai gavosi tokie...
daziau su lukstais ir zolelem smile.gif
user posted image
Atsakyti
šiemet labai kuklūs. svogūnų laiškuose virti kiaušiniai, braižyti su actu. user posted image
Atsakyti