Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

http://www.youtube.c...0&feature=email


SU ŠV. VELYKOM

Atsakyti
kokie visų gražūs margučiai wub.gif pasaka tiesiog. o man šiemet visai nieko gero neišėjo, dažiau su pirktiniais dažais tai tik pirštai pajuodavo, o kiaušiniai vos nusidažė. schmoll.gif verysad.gif ryt reiks bandyt su lukštais svogūnų dažyt, reik tikėtis bus žymiai geriau nei šiandien... o kaip jurgine tu padarei toki grožį? su teptuku ar kuo piešei?
Atsakyti
QUOTE(jasna @ 2009 04 11, 20:04)
kokie visų gražūs margučiai wub.gif pasaka tiesiog. o man šiemet visai nieko gero neišėjo, dažiau su pirktiniais dažais tai tik pirštai pajuodavo, o kiaušiniai vos nusidažė. schmoll.gif  verysad.gif  ryt reiks bandyt su lukštais svogūnų dažyt, reik tikėtis bus žymiai geriau nei šiandien... o kaip jurgine tu padarei toki grožį? su teptuku ar kuo piešei?

jasna, viskas pavyks 4u.gif nenusimink 4u.gif
į actą mirkau plunksną (kur vaikystėj tušu rašydavom. mama naudoja smeigtuku galvutę, bet tada darbas lėtesnis) ir brėžiu. actas išėda svogūninius dažus, juos reikia nuvalyti skudurėliu ar vata. 4u.gif man patinka. skutinėti nemoku, tai taip pažaidžiu ax.gif
Atsakyti
Merginos, kurios dazot su lukstais, kiek laiko juose laikot kiausinius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2009 04 11, 20:47)
Merginos, kurios dazot su lukstais, kiek laiko juose laikot kiausinius ax.gif

mes kiaušinius verdam lukštuose ax.gif
Atsakyti
Man ir šįmet su pirktiniais dažais nepavyko verysad.gif Džiaugiuosi, kad buvau pasirinkus svogūnų lukštų, tai jie bent atsispaudė, o dažų spalvos kaip ir nėra. Dar vašku išrašiau kiaušinius. Dabar užvirinau svogūnų lukštus su hibiskus žiedais, laukiu kada atvės ir merksiu į šį skystį vaškuotus kaiušinius. Kažin ar pavyks? Niekada nesu darius g.gif Kiek reiktų laikyti?
Atsakyti
ačiū Jurgine 4u.gif
GUOSTE aš tai kiaušinius verdu lukštuose. prieš tai vienus lukštus vandenyje paverdu ir palieku porai dienų o kai ateina velykos tai ju ryta vel užverdu ta vandeni su lukštais sudedu kiaušinius ir verdu tiek laiko kokio kietumo noriu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jasna: 11 balandžio 2009 - 19:58
mes tik šiandien lukštus virėm, tai tuo pačiu ir kiaušinius įmetėm. pagal viską, iš tikro, kaip JASNA rašo, reikia prieš kelias dienas juo išvirti, bet kai galvos nėr... doh.gif
Atsakyti
aciu merginos uz patarimus 4u.gif

as lukstus paviriau apie valanda ir dabar sudejau virti kiausinius, nu tikiuosi kas nors gausis rolleyes.gif

linksmu Sv. Velyku visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jasna @ 2009 04 11, 20:54)
ačiū Jurgine 4u.gif 
GUOSTE aš tai kiaušinius verdu lukštuose. prieš tai vienus lukštus vandenyje paverdu ir palieku porai dienų o kai ateina velykos tai ju ryta vel užverdu ta vandeni su lukštais sudedu kiaušinius ir verdu tiek laiko kokio kietumo noriu.  smile.gif

Mes panasiai darome, tik kiausinius sudedu i salta nuovira, ipilu druskos ir tada pradedu virti, siais metais is 50 kiausiniu suduzo tik vienas thumbup.gif
Atsakyti
Čia mano margučiai. Šįmet nepavyko su dažais, tad šie marginti natūraliai. Pirmą kartą taip dažiau, manau visai neblogai ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 12 balandžio 2009 - 07:49
O su kuo taip gražiai žaliai nudažei?
Atsakyti