Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai drebučiuose

kas gausis be pakaitinimo? Pomidorai bus zali, nesugedusi misraine stoves 2 dienas. Saldytuve - kokias 5 dienas..
Reikia nusipirkti dideli puoda specialiai kaitinimui..
Atsakyti
šiandien kaip tik noriu daryt drebučius,tik va kur su agurku dar tai marinatas tokio pačio stiprumo kaip ir vien pomidorams g.gif

O pasterizuojant želatina savybių nepraranda,jei po užvirimo kaitini 15 min g.gif aš darysiu į 0,5 l tai gal užtenka 10 min kaitint g.gif

ir dar dėl puodų-man telpa 6-7 0,5 l stiklainiukai...jei puodas platesnis netelpa ant viryklės doh.gif ...čia gal kurios kaime ant pečiaus verda ,tai lengviau g.gif
Atsakyti
Šiandien kaip tik dariau pomidorus drebučiuose ax.gif puikiausiai telpa 7 0,5 stiklainiukai. Ir kaip jums ten netelpa ant dujines ? Man kazkaip viskas tilpo ant likusiu skyliu g.gif

user posted image
šįkart ne daug svogūnų dėjau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 26 rugpjūčio 2010 - 18:16
siandien konservuoju pagal groovy ikelta receptuka, veliau parasysiu kas ir kaip pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ir aš vakar drebučiuose dariau. Naudojau Rūtos želatiną. Nusipirkau pabandymui. Brangesnis jis nei kiti, tipo sakį geras. reiks pažiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2011 08 06, 17:59)
siandien konservuoju pagal groovy ikelta receptuka, veliau parasysiu kas ir kaip pavyko mirksiukas.gif

viskas pavyko thumbup.gif
dariau jau du kartus ir spejom net paragauti blush2.gif
sustingo gerai, uzsukau dangtelius ir apverciau stiklainius, o kita diena idejau i saldytuve, tai pastoveje saldytuve visa diena kuo puikiausiai sustingo. Pirma karta dariau su stambia zelatina, o antra karta su Dc. Oetker ir sluoksniavau pomidorai+svogunai+agurkai, tai patiko daug labiau, tokie spalvoti stiklainiai gavosi bigsmile.gif Dc. Oetker zelatinos vienam litrui dejau 1.5 pakelio, kadangi marinata viriau is 2l., tai sunaudojau 3 pakelius zelatinos po 20g. 4u.gif
Atsakyti
Aha man irgi noretusi be pasterizavimo, kad kaitinti nereiketu g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 01 19, 14:31)
O pasterizavimas tai, kai įdedi stiklainį su visu turiniu į puodą, ant kurio dugno yra patiestas rankšluostėlis ir kuriame lėtai verda vanduo, ir pakaitini. tada sandariai uždengi. Marinatas stiklainyje pasterizuojant turi būti iki pap pat viršaus stiklainio. Jei ką blogai parašiau, pataisykite.

Turiu receptą iš žurnalo. Bandžiau, geras, tik aš svogūnų kitą kartą nedėsiu. Arba bent jau jų neapliesiu verdančiu vandeniu, nes tada specifinis skonis. gerai, kad keletą stiklainių padariau be svogūnų biggrin.gif Ir užpilo visada geriau dvigubai pasidaryti, nes vis trūksta smile.gif Po to į šaldytuvą, kad sustingtų, aš jame ir dabar dar laikau. Apačioje nuskanuotas receptas ir mano rezultatai su svogūnais ir be jų.


Sveikutes pleputes 4u.gif
As vakar si receptuka isbandziau ir pasitvirtino,MB pamates saldytuve tuos pomidorus ir neiskentes griebe ragauti induka,labai thumbup.gif gavosi.Svelnaus skonio,receptuke tik padariau viena pakeitima(vietoje 2v.s.zelatinos idejau 3valgomus su kaupu saukstus,kadangi nebuvau tikra ir abejojau pasiskaicius kad nebutu per mazai).Visa kita kaip aprasyta taip ir daryta thumbup.gif
Atsakyti
Turiu toki klausima, ar galima stiklainius su pomidorais drebuciuose laikyti kambario temperaturoje, t.y. tamsiuke taip vadinamam ax.gif nes siemet tikrai nemazai ju turiu ir viskas netelpa saldytuve doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *caffe macchiato*: 18 rugpjūčio 2011 - 20:07
sakykit kokios temperaturos turi buti tas marinatas pries uzpilant pomidorus?? taip suprantu kad nelabai karstas nes zelatina paskui praras savo savybes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2012 08 13, 19:21)
sakykit kokios temperaturos turi buti tas marinatas pries uzpilant pomidorus?? taip suprantu kad nelabai karstas nes zelatina paskui praras savo savybes?  g.gif

g.gif
Atsakyti
sakyk merginos,jai nesiu i rusy ar sustengs g.gif neturiu vietos saldytuve unsure.gif
[U]
Atsakyti