Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai drebučiuose

QUOTE(Treja @ 2009 08 16, 11:06)
Nu keista kaip g.gif O šaldytuvan dėjai? Pomidorai savi, ar parduotuviniai? g.gif

Jau savaitė kaip šaldytuve stovi, o pomidorai pirktiniai kažkaip jau pradedu mastyt ko ten tuose pomidoruose pridėta g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 16, 12:27)
Jau savaitė kaip šaldytuve stovi, o pomidorai pirktiniai kažkaip jau pradedu mastyt ko ten tuose pomidoruose pridėta g.gif  cool.gif

Vat vat, ar tik nebus čia šuo pakastas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Treja: 17 rugpjūčio 2009 - 09:16
QUOTE(silsta @ 2009 08 12, 07:17)
Groovy, pagal tavo nuskenuotą receptuką dariau pomidorus su želatina, gavosi puikiai. Šiandien iš ryto pasižiūrėjau šaldytuve - sustingę drebučiai kuo puikiausiai.
Tik būtina žinoti, kad vienam litrui vandens būtinai reikia 2 šaukštų didelių su kaupu želatinos. Ne tų šaukštų desertinių (mažesnių), bet didelių. Ir želatina būna nevienoda. Perkant reikia pasižiūrėti, kad želatina būtų grūdeliais, na tokiais kristaliukais stambesniais, o ne kaip miltai. 
Ačiū už receptuką, Groovy 4u.gif

Aha as kristaliukais ir dejau mirksiukas.gif ,bet ne tais valgomaisiais saukstais o arbatiniais,tai turbut delt to nesustingo iki galo,o pomidoriukai tai savi pas mane.
O kodel geriau granulem det zelatina,kuom netinka ta milteline,manau,kad tai tas pats tik kitokiam pavidale,dar pasizejau,ant pakelio raso 1 pakiuko pakanka 1 litrui sustingdinti.O jame gal 1 v,saukstas tik.

QUOTE(cezi @ 2009 08 16, 11:27)
Jau savaitė kaip šaldytuve stovi, o pomidorai pirktiniai kažkaip jau pradedu mastyt ko ten tuose pomidoruose pridėta g.gif  cool.gif

Nu geras cia tai X-files,tai jau rimtais kas do pomidorai
Atsakyti
Kaip manot merginos, jei aš tą marinatą nupilčiau ir dar želatinos dadėčiau ar kas gautūsi? Kažkaip savo darbo gaila, o jei dar dvigubai padirbėčiau ir veltui....
Atsakyti
Cezi mnau nieko blogo tikrai nebus
Atsakyti
kaip skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leo_kitty: 17 rugpjūčio 2009 - 23:50
Kad ten tas skanumas tai nesupratatau,man atidaro www.Filmai.in
Atsakyti
Man,taip pat tą patį atidaro kažką ne tai kas rašoma.
Atsakyti
Aš taip pat apie tą skanumą ,nieko nerandu lotuliukas.gif
Dėsiu ir aš su želatina šiandiena,mano receptas senas,bet pas mane 3 šaukštai želatinos dedasi,jau keli metai nėra pavedę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 18 rugpjūčio 2009 - 08:56
sveikos
o kazi tinka i pomidors ideti papriku? g.gif
Atsakyti
O kodel gi ne juk jei megstat paprikas tai manau galima
Atsakyti
nU IR AS PRISIGAMINAU KELETA STIKLAINIUKU SU ZELATINA ZIURESIM KOKS ZIEMA SKONIS BET VYRAS JAU DZIAUGESI, KAD SKANIAI ZIEMA VALGYS....IR SUSTINGO PUIKIAI JAU BIJOJAU, KAD IR MAN NEBUTU TAIP KAIP KAI KURIOM IS JUSU...
http://i634.photobuc...en/STA41498.jpg
http://i634.photobuc...en/STA41499.jpg
Atsakyti