Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai drebučiuose

Dariau ir aš šiandie pomidorus drebučiuose, tik palikau pasterizuot uošvienei, mat į pamokas išskubėjau. Po pasterizavimo jinai pabijojo apverst juos dangteliais į apačia, kad žėlė neprikibtų doh.gif kaži nieko baisaus g.gif unsure.gif
Dabar laukiu kol atšals ir meldžiu, kad sustingtų, nors tirštas tas skystimas atrodo ax.gif
Atsakyti
nu jei dangteliai gerai isitempe nelaisvi ties viduriu paspaudus tau turetu laikyt
Atsakyti
Seip tai kol atvesta tai tikrai jokia zele neprilips, o kai atveso as ir per nakti saldytuve palaikiau ir sustingo labai gerai, ir ryte i rusi iskeliavo, ziuresim kas per skoniai bus...
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 08 20, 12:02)
Seip tai kol atvesta tai tikrai jokia zele neprilips, o kai atveso as ir per nakti saldytuve palaikiau ir sustingo labai gerai, ir ryte i rusi iskeliavo, ziuresim kas per skoniai bus...


Lygiai taip pat daru ir aš thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
O paskui keliauja rūsyn smile.gif
Atsakyti
4u.gif

o jus visada po pasterizavimo apverciat stiklainius? wub.gif
Kiek laiko jie taip turi pastovet?


4u.gif
Atsakyti
Siandien pirma karta gyvenime dariau pomidorus zelatinoje, tikiuosi gausis smile.gif nu bet kaip mane nervuoja kai kurie stiklainiai ir nauji dangteliai blink.gif persisuka mat doh.gif tai vienam stiklainiui bandziau tris dangtelius, pro visus bega, o stiklainis perziurejus per sriegi visur geras. Tada perpyliau i kita stiklainiuka, tai jauciu reiks greit suvalgyt ta stiklainiuka, nes kazi ar man laikysis, nors ir perpyliau verdanciu vandeniu. Ir kitam stiklainiukui persisuko, nu uzkniso mad.gif siaip su 1 litru marinato padariau 10 puslitriuku bigsmile.gif dejau dvigubai zelatinos nei nurodyta recepte, kuri turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 08 20, 18:13)
4u.gif

o jus visada po pasterizavimo apverciat stiklainius? wub.gif
Kiek laiko jie taip turi pastovet?
4u.gif


aš palaikau,kol stiklainiukai pasidro vos vos šilti ir jau būtų galima kišti šadytuvan mirksiukas.gif
Tik negalima jokių maisto gaminių su želatina dėti į kameras ar šadiklius.Želatina peršąla ir lieka skysta !!!
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 08 20, 21:58)
aš palaikau,kol stiklainiukai pasidro vos vos šilti ir jau būtų galima kišti šadytuvan mirksiukas.gif
Tik negalima jokių maisto gaminių su želatina dėti į kameras ar šadiklius.Želatina peršąla ir lieka skysta !!!


As irgi siek tiek palaikiau apvertus, bet labai trumpai..
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 08 19, 23:52)
nu jei dangteliai gerai isitempe nelaisvi ties viduriu paspaudus tau turetu laikyt

Jo užsivakavę gerai yra. Ir puikiai sustingo thumbup.gif Dabar laukiam nesulaukiam kada galėsim bent vieną atidaryt ir paragaut biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Maniskiai atrodo irgi stingsta karsta.gif neveltui dvigubai zelatinos dejau biggrin.gif
Atsakyti
Dariau siandien pomidorus drebuciuose pagal groovy recepta,tai tikrai marinato geriau dvigubai daryt,nes visai neuztenka.Ir dar pries sudedant pasterizuot stiklainius pripilu iki virsaus,po pasterizavimo visur po truputi isgaruoja,nors dangtelius uzdedu iskart.Jei nebutu marinatas su zelatina,tai as ta trukumeli uzpildau verdanciu vandeniu,toks mazas kiekis skonio nekeicia.O kaip darote jus? P.S. Nekenciu to pasterizavimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakora @ 2009 08 23, 15:59)
Dariau siandien pomidorus drebuciuose pagal groovy recepta,tai tikrai marinato geriau dvigubai daryt,nes visai neuztenka.Ir dar pries sudedant pasterizuot stiklainius pripilu iki virsaus,po pasterizavimo visur po truputi isgaruoja,nors dangtelius uzdedu iskart.Jei nebutu marinatas su zelatina,tai as ta trukumeli uzpildau verdanciu vandeniu,toks mazas kiekis skonio nekeicia.O kaip darote jus?          P.S. Nekenciu to pasterizavimo doh.gif


As tai dar palikau po 2 cm nepripilto marinato stiklainiuose, nes issiskiria is pomidoru sultys, ir pasidaro pilnas stiklainiukas. Man su 1 litru marinato uzsipilde 10 puslitriuku biggrin.gif Ilgai nereikia kaitint, kad net vanduo nugaruotu blink.gif po vandens uzvirimo - max 5 min, kol marinatas uzkais stiklainiukuose.
Atsakyti