Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

QUOTE(uogyte4you @ 2012 12 16, 03:26)
Mielosios, turiu toki klausimeli. noretusi kuo greitesnio atsakymo.
Kaip/Ar imanoma atkurti konkreciu adresu siustus laiskus? Bandziau ieskoti as ju visur, nu bet beviltiska....
Ir gal kas zino kokiu adresu galeciau parasyti moderatoriams ar kaip jie vadinami?
P.S. as cia apie gmail'a


tai jus bandet ieskot issiustuose laiskuose? bandykit paieskos lange ivesti dali to el pasto pavadinimo, jei zinote visa ar tema;
bet jei jis buvo isstrintas negryztamai, vargu ar rasit.
moderatoriu ieskokit "gmail pagalboje".
Atsakyti
QUOTE(uogyte4you @ 2012 12 16, 02:26)
Mielosios, turiu toki klausimeli. noretusi kuo greitesnio atsakymo.
Kaip/Ar imanoma atkurti konkreciu adresu siustus laiskus? Bandziau ieskoti as ju visur, nu bet beviltiska....
Ir gal kas zino kokiu adresu galeciau parasyti moderatoriams ar kaip jie vadinami?
P.S. as cia apie gmail'a


Jei kalba apie ištrintus laiškus, tai neatkursit. Ir moderatoriams kaip ir nelabai yra prasmės dėl to rašyti, grynai tą padaryt nemanau, kad jie gali. Ištrinti laiškai nebent yra atsarginėse kopijose (jei seniai ištrinti, tai ir ten nebėra). O prie atsarginių kopijų be reikalo nelįs. Adresas, kuriuo reikėtų kreiptis į pagalbą (support) yra kažkur paminėtas, bet yra paslėptas, nes pirmiau rodomi klausimai su atsakymais, o tik po to, jei dar nerandi atsakymo siūloma kreiptis pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(MrRAT @ 2012 12 16, 20:13)
Jei kalba apie ištrintus laiškus, tai neatkursit. Ir moderatoriams kaip ir nelabai yra prasmės dėl to rašyti, grynai tą padaryt nemanau, kad jie gali. Ištrinti laiškai nebent yra atsarginėse kopijose (jei seniai ištrinti, tai ir ten nebėra). O prie atsarginių kopijų be reikalo nelįs. Adresas, kuriuo reikėtų kreiptis į pagalbą (support) yra kažkur paminėtas, bet yra paslėptas, nes pirmiau rodomi klausimai su atsakymais, o tik po to, jei dar nerandi atsakymo siūloma kreiptis pagalbos.


Na visur bandziau iskasti ta adresa, nu bet niekur neradau... Gal kas zino?
Atsakyti
Sveikos, man bėda-užblokavo email, nesupratau ką prispaudžiau, nes iš kompo viskas tvarkoje buvo, o is tel, neleido prisijungti...kaip supratau-aš išjungiau prisijungimą dviem veiksmais, parašiau laišką google, dabar laaukt reikia atsakymo, bet ateičiai vistiek būtų gerai išsiaiškint kaip panaudoti tuos slaptažodžius, aš niekaip nesupratau ką būtent reikia įrašyti norint tiesiog tel. prisiregistruoti prie paskyros doh.gif verysad.gif

http://support.googl...s...4&ctx=topic
Atsakyti
ar lankosi kas čia ax.gif

sukonkretinsiu klausimą- kompe galiu prisijungti prie gmail, o iš tel, niekaip, net nerandu tu kodu generatoriaus niekur, padekit kas-nes jau isprotet baigiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2012 12 26, 15:57)
ar lankosi kas čia ax.gif

sukonkretinsiu klausimą- kompe galiu prisijungti prie gmail, o iš tel, niekaip, net nerandu tu kodu generatoriaus niekur, padekit kas-nes jau isprotet baigiu doh.gif

as prisijungiu per tel tiesiog ivedus el.pasto adresa ir slaptazodi, jokiu kodu nereikejo vesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 12 26, 19:42)
as prisijungiu per tel tiesiog ivedus el.pasto adresa ir slaptazodi, jokiu kodu nereikejo vesti  g.gif

ir man nereikejo senam tel. dabar naujas-prisiskaiciau cia daug jau ir tai dar su anglu nera labai paprasta-bet cia del saugumo, atceit -jei tel. pavogs-kad liktu saugus pastas, per daug man sudetinga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2012 12 26, 20:02)
ir man nereikejo senam tel. dabar naujas-prisiskaiciau cia daug jau ir tai dar su anglu nera labai paprasta-bet cia del saugumo, atceit -jei tel. pavogs-kad liktu saugus pastas, per daug man sudetinga doh.gif




per daug sudetinga arba per daug lengva-dar nežinau, prisijungiau kažkaip-pati nesupratau, atsispaudinau kodus...kada jų paprašys vėl-nežinau ax.gif
Atsakyti
Kaip padaryti, kad gmaile nerodytu paraso? nes dabar rodo kazkoki "web rep ir overal rating". ir niekaip man nesigauna jo panaikint.
Atsakyti
QUOTE(change @ 2013 02 06, 17:01)
Kaip padaryti, kad gmaile nerodytu paraso? nes dabar rodo kazkoki "web rep ir overal rating". ir niekaip man nesigauna jo panaikint.

Paspauskite ant krumpliaracio, tada nustatymai ir pagrindio lango viduryje bus PARASAS, istrinkite arba pakeiskite parasa.
Nepamirskite issaugoti pakeitimu wink.gif
Atsakyti
nezinau jau kiek kartu tryniau ten ir nustatinejau, kad jokio paraso, zinoma issaugojau pakeitimus, bet tai nieko neduoda, visiek toliau ta pati raso ir kai vel nueini i nustatymus ten viskas buna taip, lyg nebutu keista.
Atsakyti
kaip nustatyti, kad nebereiktu ivedineti vardo ir slaptazodzio? nes uzdejus varnele ''Stay signed in '', slaptazodis neislieka, anksciau pakako surinkti pirma raide vardo ir viska ismesdavo. unsure.gif
Atsakyti