Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

Gal zinosit kas nors. Ar galima senaji pasto adresa pervadinti kitu?
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2014 05 05, 11:26)
Gal zinosit kas nors. Ar galima senaji pasto adresa pervadinti kitu?

Tikrai negalima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2014 05 05, 12:26)
Gal zinosit kas nors. Ar galima senaji pasto adresa pervadinti kitu?


Adreso pervadinti negalima. Bet kad nereikėtų dviejų el. paštų tikrinti, galima susikūrus naują, senajame padaryti persiuntimą (forward) visiems laiškams.
Atsakyti
QUOTE(MrRAT @ 2014 05 05, 21:54)
Adreso pervadinti negalima. Bet kad nereikėtų dviejų el. paštų tikrinti, galima susikūrus naują, senajame padaryti persiuntimą (forward) visiems laiškams.

Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif

Šiandien iš Google gavau tokį pranešimą:

Kažkas neseniai panaudojo jūsų slaptažodį ir bandė prisijungti prie „Google“ paskyros xx@gmail.com. Šis asmuo naudojo programą, pvz., el. pašto programą, arba mobilųjį įrenginį.

Neleidome prisijungti, nes tai galėjo būti užgrobėjas, bandantis pasiekti paskyrą. Peržiūrėkite išsamią informaciją apie bandymą prisijungti:


Sekmadienis, 2014, Liepos 20 10.07.41 UTC
IP adresas: 71.107.30.187 (pool-71-107-30-187.lsanca.fios.verizon.net)
Vietovė: Murrieta, Kalifornija, Jungtinės Valstijos



Jei šis bandymas prisijungti jums nežinomas, gali būti, kad kažkas kitas bando pasiekti paskyrą. Turėtumėte nedelsdami prisijungti prie paskyros ir iš naujo nustatyti slaptažodį.



Iškart pakeičiau slaptažodį.Ar ir jums taip buvo atsitikę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alceste @ 2014 07 20, 15:24)
Ar ir jums taip buvo atsitikę?  g.gif

Buvo. Ir ne vieną kartą smile.gif Su keliom dėžutėm.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2014 07 20, 14:57)
Buvo. Ir ne vieną kartą smile.gif Su keliom dėžutėm.


O Google man davė signalą, nes kažkas bandė prisijungti prie mano el. pašto dėžutės su neteisingu slaptažodžiu ir skirtingu IP? g.gif Kokie tikslu kiti tai bando daryti, kas čia per žmonės? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alceste @ 2014 07 20, 16:45)
O Google man davė signalą, nes kažkas bandė prisijungti prie mano el. pašto dėžutės su neteisingu slaptažodžiu ir skirtingu IP? g.gif  Kokie tikslu kiti tai bando daryti, kas čia per žmonės?  unsure.gif

Neaišku, ar žinojo seną slaptažodį, ar ne. Bet google pastebėjo įtartiną bandymą prisijungti ir informavo el. pašto savininką. Kas jungėsi, neaišku. Tačiau bendru atveju tai gali būti spameriai, norintys iš jūsų pašto dėžutės siųsti reklaminius laiškus. Bijau pameluot, ar slaptažodis jiems žinomas, ar ne.. jei būtų žinomas, reikėtų praskenuot įrenginius nuo virusų. Aš keičiau tik slaptažodį, nes nemačiau, jog būtų siųstų laiškų iš mano pašto dėžutės. Bet šiaip nepakenktų patikrinti kompiuterį smile.gif
Atsakyti
Siųstų laiškų iš mano dėžutės nėra.Turiu Kaspersky antivirusinę programą, praskenavau dėl virusų, nieko nerado.Atrodo, kad grėsmės nebėra. smile.gif
Atsakyti
Laba, gal kas galit paaiskint kodel gmaile nerodo paveiksliuku, ten yra projektas kuris man labai reikalingas deja matau tik vietoj jo uzrasa melynom raidem, ziurejau is keliu kompu bet visur tie patys uzrasai, gal laisku susirasinejimas per didelis? ir kaip man ji paziuret dabar , nezinau ka daryt?

aciu atsakiusiems

matau toki uzrasa

> <https://lh3.googleusercontent.com/-Jbxpi9qNiEk/U39Ee6lJloI/AAAAAAAAAG8/J4xSL68KE6g/w335-h135-no/logogeras.png>
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti