Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 03, 13:19)
O kam biopsija?

Dėl to, kad įtaria celiakiją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 05 03, 13:44)
Dėl to, kad įtaria celiakiją 4u.gif

O jus nesityret jos? Kazkaip baisiai skamba ta biopsija, nes yra tyr. jai nustatyti ir be jos. Aisku, gal ne tokie tikslus...
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTE.
MES TURIM IRGI SIA BEDA- gastroezofaginis refliuksas

PASAKYKIT MAN, AR SI LIGA PAGYDOMA,KAIP JA BUTU IMANO SUSVELNINTE, NES JAU ZINOKIT BAISU, NEZINAU KA DARYTI, VALGYTIV NEIMANOMA, SKAUSMAS TOKS BAISUS, VISA KRUTINE SKAUDA

Atsakyti
QUOTE(merryy @ 2011 05 03, 16:51)
SVEIKOS MAMYTE.
MES TURIM IRGI SIA BEDA- gastroezofaginis refliuksas

PASAKYKIT MAN, AR SI LIGA PAGYDOMA,KAIP JA BUTU IMANO SUSVELNINTE, NES JAU ZINOKIT BAISU, NEZINAU KA DARYTI, VALGYTIV NEIMANOMA, SKAUSMAS TOKS BAISUS, VISA KRUTINE SKAUDA

Apgydoma.
Papildyta:
QUOTE(Merisier @ 2011 05 03, 13:44)
Dėl to, kad įtaria celiakiją 4u.gif

O mums vėl sloga bėga be pabaigos. Kitą savaitę vėl eisim pas gastroenterologą, bet neturiu aš ką gero jai pasakyt.
mamytės, kurių vaikai ir taip nenormaliai slogavo, ar slogos praėjo geriant vaistus? Nes mums tai ne verysad.gif
Atsakyti
tai ja isigydyti nera jokiu sansu:)

gal vistiek kazkokiuliaudisku priemoniu yra ar panasiai?

niekam nieko nera teke grideti apie pagydyma?
Atsakyti
QUOTE(merryy @ 2011 05 03, 20:05)
tai ja isigydyti nera jokiu sansu:)

gal vistiek kazkokiuliaudisku priemoniu yra ar panasiai?

niekam nieko nera teke grideti apie pagydyma?

O kiek tau metų? Tai liga visam gyvenimui. Ji apgydoma, jei laikysiesi tam tikrų reikalavimų gyvensi be streso- tai gal tau viskas bus gerai. Bet nukrypimai nuo sveiko maisto, žalingi įpročiai, viršsvoris, problemos su tuštinimusi, stresas ir įtampa, nedamiga, skatina jos atsinaujinimą.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 03, 20:56)
O kiek tau metų? Tai liga visam gyvenimui. Ji apgydoma, jei laikysiesi tam tikrų reikalavimų gyvensi be streso- tai gal tau viskas bus gerai. Bet nukrypimai nuo sveiko maisto, žalingi įpročiai, viršsvoris, problemos su tuštinimusi, stresas ir įtampa, nedamiga, skatina jos atsinaujinimą.



as jau uzaugusi, gal cai trupi ne i tema rasau, nes cia skyrelis apie vaiku ligas:)
taciau nesenai sia liga nustate mano kriksto dukrai, 5 metu merguytei, kazkas baisaus:)
vadinasi, visa gyvenima reikes vargti su tokiais baisiais nepatogumais....o jus asmeniskai esate susidurusi su sia liga, kad apie ja tiek daug zinote?
Atsakyti
[quote=Giedre.vs,2011 05 03, 19:57]
Apgydoma.
Papildyta:

O mums vėl sloga bėga be pabaigos. Kitą savaitę vėl eisim pas gastroenterologą, bet neturiu aš ką gero jai pasakyt.
mamytės, kurių vaikai ir taip nenormaliai slogavo, ar slogos praėjo geriant vaistus? Nes mums tai ne verysad.gif

mum anksciau buvo istisai sloga nuo kazkur rugsejo menesio ,dabar kaip pradejom gert vaistukus nuo refliukso siek tiek apmazejo bet vistiek yra reik tai vibrocilio ,tai nisit tepaliuko kad drekintu nu odiu as ir jau nevilty nezinau kazkoks uburtas ratas.na bet gal kaip nors birelio pradzioj vel i santariskes leksim pakartotiniam zarnos rijimui nes reik ziuret ar tos egzemos stemplei gija.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 03, 19:57)


O mums vėl sloga bėga be pabaigos. Kitą savaitę vėl eisim pas gastroenterologą, bet neturiu aš ką gero jai pasakyt.
mamytės, kurių vaikai ir taip nenormaliai slogavo, ar slogos praėjo geriant vaistus? Nes mums tai ne verysad.gif

Niu mums nuo vaistų tikrai nepraėjo... Dabar irgi atrodo jau buvo beveik pasitraukus, o dabar vėl tas pats.... doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Merisier @ 2011 05 03, 12:25)
4u.gif
Mes namie iki IV. Rado plaučių obstrukcinį bronchitą, bet kraujas idealus, taigi, turbūt alerginis. IV darys skranduko endoskopiją iš karto su biopsija. Taigi, laukia pilna narkozė. Bijau nežmoniškai, prisižiūrėjau, kaip kateterius stato vaikam, jau taip gaila mažiukų verysad.gif Laikykitės ir visi kiti 4u.gif

UOjej verysad.gif Laikykitės jūs 4u.gif kankynė kažkokia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(merryy @ 2011 05 03, 22:06)
as jau uzaugusi, gal cai trupi ne i tema rasau, nes cia skyrelis apie vaiku ligas:)
taciau nesenai sia liga nustate mano kriksto dukrai, 5 metu merguytei, kazkas baisaus:)
vadinasi, visa gyvenima reikes vargti su tokiais baisiais nepatogumais....o jus asmeniskai esate susidurusi su sia liga, kad apie ja tiek daug zinote?

Aš pati turiu ją 3 metai. Kaip jau minėjau daug kas priklauso nuo gyvenimo būdo. Jautriems vaikams ji kartojasi. Svarbu tinkama mityba ir streso kuo mažiau. Taip pat sureguliuoti virškinimą.

O aš kitą savaitę eisiu dėl Gerlo su vaiku. Bet mums buvo geriau tik kol gėrėm antibiotikus. O sloga nepraėjo nė dienai verysad.gif O buvo jau atsiradusi viltis, kad viskas baigsis.
Atsakyti
Tai va mes jau lakstom po daktarus vėl. Visą naktį vaikas žiaukčiojo springo nuo slogos, kosėjo. Vėl nulėkėm pas lor. Ir ką manot- peršvietė veidą, visos daubos pilnos visokio "gėrio". Bet ir trūkus kantrybei pati nuvežiau alergenų tyrimą padaryt. Nes sloga baisulinė, nepraeina nė dienai. Jau norėjo ligoninėn vežt, bet padarė kraują. O tas idealus blink.gif Va kokia fantastika. Laukiam ką ryt alergenai parodys.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 05, 20:26)
Tai va mes jau lakstom po daktarus vėl. Visą naktį vaikas žiaukčiojo springo nuo slogos, kosėjo. Vėl nulėkėm pas lor. Ir ką manot- peršvietė veidą, visos daubos pilnos visokio "gėrio". Bet ir trūkus kantrybei pati nuvežiau alergenų tyrimą padaryt. Nes sloga baisulinė, nepraeina nė dienai. Jau norėjo ligoninėn vežt, bet padarė kraują. O tas idealus blink.gif Va kokia fantastika. Laukiam ką ryt alergenai parodys.

verysad.gif O tu siaubeli..... Tikrai kažkokia nesamonė... Tik ką pasėlį pasidrėt, vaistai ir t.t.... O alergologas jau apžiūrėjo, ar tik tą tyrimuką kraujo darėt? Įsivaizduoju, kad kantrybė trūko... verysad.gif
Atsakyti