Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 16, 21:52)
Niu mums į daržiuką dar neleido. Nosis ir truputį bėga, bet viskas burnon tai kosti naktim, dieną mažai. O mano vyresnioji ir ką tik pūline angina persirgo. Tai jos ir mėgsta bacilom pasikeist. Tik va šiandien susimąsčiau, kad paskutinį kartą nepamenu kada mačiau savo vaiką nekosėjantį, o be slogos - tai iš viso  g.gif  blush2.gif Gavom siuntimą pas alergologus į Santariškes, dar pas Sakalinską reiktų. O su gastroenterologe kažkaip nieko gero nesukalbėjom. Kaip supratau dietos vis viena dar laikytis.

Tai nors kažkoks pagerėjimas 4u.gif gal tuoj ir visai gerai bus... Suprantu, aš tą jausmą, kai galvoji, kada paskutini kart visiškai sveikas vaikas buvo ir nebeatsimeni... Mums prasidėjo nuo 6 mėn. , tai taip ir tęsiasi... Ech... Na, bet aš kai paskaitom, kaip kitoms šio skyrelio lankytojom einasi, tai man, kažkaip pradeda atrodyt, kad mums tikrai viskas beveik gerai... Man tai stebūklas, kad jau kokius 4 mėn. temperatūra nebekankina, tai jau laimėjimas man atrodo...

O dėl dietos, tai aš suprantu, kad kiek įmanoma, tiek ilgiau turbūt visą laiką reik laikytis... g.gif Ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 16, 19:44)
Kaip jūsų vaikiukai gyvena? Ar kostit sloguojat? O gal visi jau sveiki? g.gif

o va mums nuo penktadienio astmos priepolis jau geriau isikapstem be ligoniniu mirksiukas.gif kostim snargliuojam svoksciam dustam,nu zodziu bjaurybes pienes isprovokavo.sakalinskas sake kad gal atkris astma nuo gerl bet deja ta geri vis delto turim.i darza ir dar neina jai is jo neismes tai gerai. doh.gif kokios krokodilo asaros buna kiekviena vakara nes labai valgyt nori o diena nevalgo.tai sriubos duodu ka man daryt bandziau marint badu kad diena valgytu normalei o vakare neduodavau nesuveike.ai kaip nors uz poros savaiciu pakartotinai zarna rysim bus matyt ar kas padejo is tu vaistu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jumbonis @ 2011 05 17, 09:15)
o va mums nuo penktadienio astmos priepolis jau geriau isikapstem be ligoniniu  mirksiukas.gif  kostim snargliuojam svoksciam dustam,nu zodziu bjaurybes pienes isprovokavo.sakalinskas sake kad gal atkris astma nuo gerl bet deja ta geri vis delto turim.i darza ir dar neina jai is jo neismes tai gerai. doh.gif kokios krokodilo asaros buna kiekviena vakara nes labai valgyt nori o diena nevalgo.tai sriubos duodu ka man daryt bandziau marint badu kad diena valgytu normalei o vakare neduodavau nesuveike.ai kaip nors uz poros savaiciu pakartotinai zarna rysim bus matyt ar kas padejo is tu vaistu. unsure.gif

na gal kaip nors, laikykitės 4u.gif ... Nesmagu, kad astmos nepavyko nurašyt... O jums gastro iškart pasakė, kad pakartotinai reiks endoskopiją daryt?
Man tai irgi dabar toks klausimas, kai toks mažas pas mane ligonis ,tai išvis neaišku, tvarkosi jam GERL ar ne... Ar dantim naktinius zyzaliojimus nurašyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akviliux_: 17 gegužės 2011 - 11:15
QUOTE(akviliux_ @ 2011 05 17, 12:14)
na gal kaip nors, laikykitės 4u.gif ... Nesmagu, kad astmos nepavyko nurašyt... O jums gastro iškart pasakė, kad pakartotinai reiks endoskopiją daryt?
Man tai irgi dabar toks klausimas, kai toks mažas pas mane ligonis ,tai išvis neaišku, tvarkosi jam GERL ar ne... Ar dantim naktinius zyzaliojimus nurašyt...

taip mums iskart santariskese sake kad po2 menesiu pakartotinai reiks pasirodyt ir endoskopijai ir gastro.gal mums del to kad zaizdele stemplei yra.mums uz menesio bus 3 metai o mes vis dar nemiegam neismiega visos nakties ,cia buvo kad pabunda kokia 1 ir iki kokiu 5 koncertuoja doh.gif paskui pas mus i lova islenka ir miega iki kokiu 11.dabar tai jau pabunda ateina verkdama pasiima ar mane ar teti uz rankos ir liepe eit su ja i jos lova miegot wub.gif na zodziu uzmiegi ir nezinai kur ir kada pabusi.
Atsakyti
O mums Santariškėse nesakė pakartotinai ryt, bet poliklinikoj- daktarė sako gal reiktų, kad pažiūrėt ar užgijo. Bet man tai juokinga. Nes Neksium aš pati gėriau tai pas mane erozijos buvo labai ilgos ir daug buvo ir per 1,5 mėn. sugijo, o čia viena mažutė blush2.gif Kažkaip abejoju, kad neužgydė. O manoji ir neramiai miega- bet kaip jai miegot, kai iš nosies viskas teka? Mes penktadienį važiuojam aplankyti lor Santariškėse, žiūrėsim, kas toliau. Tik pikta mano mergužėlė- visko nori, ko negalima, dėl maisto amžinas karas.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 17, 15:20)
O mums Santariškėse nesakė pakartotinai ryt, bet poliklinikoj- daktarė sako gal reiktų, kad pažiūrėt ar užgijo. Bet man tai juokinga. Nes Neksium aš pati gėriau tai pas mane erozijos buvo labai ilgos ir daug buvo ir per 1,5 mėn. sugijo, o čia viena mažutė blush2.gif Kažkaip abejoju, kad neužgydė. O manoji ir neramiai miega- bet kaip jai miegot, kai iš nosies viskas teka? Mes penktadienį važiuojam aplankyti lor Santariškėse, žiūrėsim, kas toliau. Tik pikta mano mergužėlė- visko nori, ko negalima, dėl maisto amžinas karas.

Parašykit kaip seksis wink.gif aš irgi būčiau pikta, jei negalėčiau ko noriu valgyt.... bet mes dar žinom dėl ko kankinamės, o kaip tokiam vaikui paaiškint? sad.gif

Dėl užsikimšusios nosies, tai liūdna, nes kaip suprantu pas jus ir pagerėjimai nelabai būna? g.gif Pas mus va dabar gėris (tfu tfu tfu)... padžiuvusiu kokių tai snargliukų atsiranda, bet kad šlapia būtų nesimato jau ax.gif Ir sukosti tik kokį kartą ryte... tai man nerealu....
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 05 18, 21:47)
Parašykit kaip seksis wink.gif  aš irgi būčiau pikta, jei negalėčiau ko noriu valgyt.... bet mes dar žinom dėl ko kankinamės, o kaip tokiam vaikui paaiškint? sad.gif

Dėl užsikimšusios nosies, tai liūdna, nes kaip suprantu pas jus ir pagerėjimai nelabai būna?  g.gif  Pas mus va dabar gėris (tfu tfu tfu)... padžiuvusiu kokių tai snargliukų atsiranda, bet kad šlapia būtų nesimato jau  ax.gif  Ir sukosti tik kokį kartą ryte... tai man nerealu....

Niu mums dabar skirtumas tik toks vietoj bėgimo į gerklę, bėga iš nosies. Ir vietoj žalių kaip vandenėlis. Bet bėga. O kosėt baigėm gal tik 2 dienos atgal blush2.gif Ai kažkaip nusivyliau aš visais daktarais.
Atsakyti
Niu va buvom Santariškėse, bet kaip visada vaprosav 100, otveta ne odnogo.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 05 20, 16:20)
Niu va buvom Santariškėse, bet kaip visada vaprosav 100, otveta ne odnogo.

tai nieko naujo nepasiūlė? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 05 20, 16:43)
tai nieko naujo nepasiūlė?  verysad.gif

Ai užsirašėm pas alergologus, bet po 3 sav, pas imunologus po 2 mėn. Skrandžio daktarai sako, kad gali būti gerl+alergija+ infekcija, lor- kad mums gerl. Gavom dar porą savaičių vienus vaistus nuo skrandžio patestuot, ir birželio pradžioj pasirodyt. O su vaiku kariauju, kuo toliau- tuo labiau visko nori vaklgyt, jau nebežinau kaip išsisukinėt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,kaip ten jūsų vaikai ištveria tą gastroskopiją ar lengvai ?Aš jau buvau užregistravus Santariškėse ir vėl susirgo.Vėl sloga ,skauda gerklę,o tik sekmadienį baigė gert antibiotikus.Gal čia nuo skrandžio ta sloga,dar birželio 1 d.pas alergologus eisim,o endoskopiją atidėjau.
Atsakyti
QUOTE(RUSNEX @ 2011 05 25, 11:06)
Sveikos,kaip ten jūsų vaikai ištveria tą gastroskopiją ar lengvai ?Aš jau buvau užregistravus Santariškėse ir vėl susirgo.Vėl sloga ,skauda gerklę,o tik sekmadienį baigė gert antibiotikus.Gal čia nuo skrandžio ta sloga,dar birželio 1 d.pas alergologus eisim,o endoskopiją atidėjau.

Mano vaikui tai darė su sloga, nes sloga metais nepraeina smile.gif
Atsakyti