Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(Anile @ 2006 10 29, 20:06)
Niu as tai jau issivaizduoju savo  vestuviu manikiura, kai padarys ikelsiu foto....nors turbut daugeliui nepatiks, nes mano naguciai ilgi ir smailus....

Patiks patiks bigsmile.gif
O sakyk, kvaila klausima turiu, kai jie smailus, neluzta greiciau nei kertuoti?
Papildyta:
QUOTE(maziulele @ 2006 10 29, 15:13)
o kokius priedus  g.gif

Kriaukleles, karoliukai, gelytes, lapeliai, grudeliai, ziaudeliai ir pan...
Atsakyti
Nea, man dar geriau, nes kai tokie buki tai kai ilgi tai paimti smulkius daiktus sunku budavo, grandineles neuzsegdavau,o vat smailus tai labai patogus....ir tikrai neluzta...gal ryt idesiu siaip kasdieniniu savo naguciu fotke (jei domina, aisku).... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 10 29, 20:53)
Nea, man dar geriau,  nes kai tokie buki tai kai ilgi tai paimti smulkius daiktus sunku budavo, grandineles neuzsegdavau,o vat smailus tai labai patogus....ir tikrai neluzta...gal ryt idesiu siaip kasdieniniu savo naguciu fotke (jei domina, aisku).... ax.gif  blush2.gif

Aisku, domina.
Pati galvoju, gal nageliu forma pakeist g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 10 29, 21:53)
Nea, man dar geriau,  nes kai tokie buki tai kai ilgi tai paimti smulkius daiktus sunku budavo, grandineles neuzsegdavau,o vat smailus tai labai patogus....ir tikrai neluzta...gal ryt idesiu siaip kasdieniniu savo naguciu fotke (jei domina, aisku).... ax.gif  blush2.gif



domina net labai blush2.gif
Atsakyti
Na va, nufotkinau...nuotrauks neryskios, bet....mazdaug vaizda susidaret...tai tikrai ne vestuvinis manikiuras, ji buvau pasidariusi pries vaziuojant i Turkija pailseti, toki zaisminga- vasarini.... ax.gif

tuoj ikelsiu nuotraukytes.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 30 spalio 2006 - 09:47
QUOTE(Anile @ 2006 10 30, 10:44)
Na va, nufotkinau...nuotrauks neryskios, bet....mazdaug vaizda susidaret...tai tikrai ne vestuvinis manikiuras, ji buvau pasidariusi pries vaziuojant i Turkija pailseti, toki zaisminga- vasarini.... ax.gif

tuoj ikelsiu nuotraukytes.... blush2.gif



a kur nuotraukytes g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
veliau ikelsiu, nes nuotraukas prisegu,bet nei nuotrauku nei atsakymo nerodo.... gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
Atsiusk man i welkom1@gmail.com prisegsiu
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 10 30, 11:30)
Atsiusk man i welkom1@gmail.com prisegsiu

idel ir cia pazisiureti nes ir mane domina wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 10 30, 11:50)
idel ir cia pazisiureti nes ir mane domina  wub.gif  blush2.gif


Cia ir norejau ikelti drinks_cheers.gif , bet dar ju neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 10 30, 12:12)
Cia ir norejau ikelti drinks_cheers.gif , bet dar ju neturiu ax.gif

tada vis dar laukiu wub.gif
Atsakyti
Kazko SM siandien pas mane streikavo..... mad.gif bet nieko pasitaise ir dabar galiu ideti nuotraukytes....PAGALIAU.... clap.gif

Cia, zinoma, ne vestuvinis manikiuras,o kasdieninis, toki dariausi pries vaziuojant i Turkija pailseti....norejau ryskiu, zaismingu, vasarisku.... ax.gif

nuotraukos neryskios, bet vistiek mazdaug isivaizzduosit, ten nera konkretaus rasto, tiesiog....menas.... tongue.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
bliamba....isvis beveik nesimato....jei is tolo fotkinu- nesimato rasto, jei is arti- issilieja..... verysad.gif
Gal zinot kaip nufotkinti, kad vaizdelis gautusi tokio ryskumo kokios yra anksciau idetos jusu nuotraukos su ivairiais manikiurais????
Atsakyti